Jump to content

καλησπέρα


Gogos

Recommended Posts

Καλησπέρα.

 

Είμαι ενθουσιασμένος που βρήκα και άλλα CZTakia και έχουμε club!

Είμαι κάτοχος ενός CZT (τι θα ήμουν για να μπω εδώ...) και θα ήθελα μερικές πληροφορίες μαζί με τις ευχές σας.

 

1. Στη Θεσσαλονίκη παιδιά υπάρχει κάπου που να αράζουνε οι Cztakides?

Υπάρχουν πολλά club?

 

 

2. Ως νέος κάτοχος και προερχόμενος από συμβατικό αυτοκίνητο, θα ήθελα να μάθω που ανοίγει επιτέλους αυτό το τούρμπο; Διαβάζω γύρω στις 3500 σ.α.λ. αληθεύει; Ιδίως 1η 2α δεν του φαίνεται καθόλου γιατι...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλές ρεπρίζ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλωσήρθες.Εδώ δέν έχουμε μόνο czt αλλα όλα τα μοντέλα colt (και όχι μόνο) που υπάρχουν.

Η απάντηση στην πρώτη ερώτησή σου είναι αυτή:

 

Δευτέρα 18/9 22:00 στο Carrefour Μακεδονία.

 

Για τα υπόλοιπα έλα την Δευτέρα να τα πούμε απο κοντά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Είμαι ενθουσιασμένος που βρήκα και άλλα CZTakia και έχουμε club!

Είμαι κάτοχος ενός CZT (τι θα ήμουν για να μπω εδώ...) και θα ήθελα μερικές πληροφορίες μαζί με τις ευχές σας.

 

1. Στη Θεσσαλονίκη παιδιά υπάρχει κάπου που να αράζουνε οι Cztakides?

Υπάρχουν πολλά club?

 

 

2. Ως νέος κάτοχος και προερχόμενος από συμβατικό αυτοκίνητο, θα ήθελα να μάθω που ανοίγει επιτέλους αυτό το τούρμπο; Διαβάζω γύρω στις 3500 σ.α.λ. αληθεύει; Ιδίως 1η 2α δεν του φαίνεται καθόλου γιατι...

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά και καλές ρεπρίζ

 

Λοιπόν η απάντηση από Αθηναίο :lol: Το turbo ανοίγει από τις 2500 rpm και έχει πλήρη πλήρωση στις 3500 rpm :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον παίχτη τον βορειοελλαδίτη!

 

Αν και οι συναντήσεις μας είναι ξεχωριστές για τον προφανή λόγο της απόστασης το Colt // Club είναι πανελλαδικής εμβέλειας!(Ελπίζοντας σύντομα πάντα για την πολυπόθητη πανελλαδική συνάντηση!)

 

Σε περιμένουμε την Δευτέρα το βράδυ στο Carrefour να γνωριστούμε και να τα πούμε από κοντά.

 

Υ.Γ. Αλήθεια σε τί χρώμα πήρες το εργαλείο?

Link to comment
Share on other sites

Ένα είναι το colt//club.gr και όλα τα μέλη συνεισφέρουμε για να το κάνουμε συνεχώς καλύτερο και μεγαλύτερο! Όπως είδες τα μέλη στην Θεσσαλονίκη είναι ιδαίτερα δραστήρια, σίγουρα θα σε αγκαλιάσουν στην παρέα τους και θα απαντήσουν όλες τις ερωτήσεις σου!

 

Καλώς ήρθες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...