Jump to content

Eίπα να γραφτώ και εγώ!!!


L-200

Recommended Posts

Καλησπέρα Colt-άκιδες:

 

Mε λένε Κώστα, σας παρακολουθώ πολύ καιρό και πήρα κ την απόφαση να γραφτώ!

 

Colt δεν έχω ούτε θα αποκτήσω σύντομα :oops: αν και μου αρέσει πάρα πολύ!!

Είμαι fun mitsub, έχω ένα l-200 κ σε λίγο σκοπεύω να το αντικαταστήσω με το καινούριο!! Για αυτό θα ήθελα να με ενημέρώσετε εκτός από το coltclub αν υπάρχουν club κ για τα υπόλοιπα Mitsub!!

 

Ευχαριστώ!!

 

YΓ:

Eίμαι κάτοχος κ ενός Octy5 elegance 1.6fsi!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες και όταν πάρεις το καινούργιο L-200, να μας το φέρεις καμία μέρα να το χαζέψουμε. Εμένα προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες και όταν πάρεις το καινούργιο L-200, να μας το φέρεις καμία μέρα να το χαζέψουμε. Εμένα προσωπικά μου αρέσει πάρα πολύ 8)

 

Eυχαριστως αν κ στην Αθηνα απογορεύεται η κίνησή του!! 8)

 

Με το νέο έτος θα έρθει,οπότε καθυστερεί αρκετά ακόμη!! :(

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον φίλο . Ως κρητηκός δεν θα μπορούσε να λείπει έξω από το σπίτι ένα 4χ4 βενζίνα !!!!!!. Πες τα παιδιά τι ωραία αίσθηση είναι να το έχεις στο απλό το κιβώτιο και να το βάζεις στον χωματόδρομο και να μην προλαβαίνεις να μαζεύεις ~~~~!!!!!.

Link to comment
Share on other sites

καλώς τον φίλο . Ως κρητηκός δεν θα μπορούσε να λείπει έξω από το σπίτι ένα 4χ4 βενζίνα !!!!!!. Πες τα παιδιά τι ωραία αίσθηση είναι να το έχεις στο απλό το κιβώτιο και να το βάζεις στον χωματόδρομο και να μην προλαβαίνεις να μαζεύεις ~~~~!!!!!.

 

 

 

:lol: :lol: :lol: 8) 8)

 

Μόνο που είμαι πετρελαιοκίνητος ατμοσφαιρικός κ αυτά δε μπορείς να τα κάνεις παντού!!

Θα έρθεις κ το καινούριο που θα πάει!! turbo rulezzzz!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...