Jump to content

Καλώς ήρθα !!


axolotl

Recommended Posts

Χαιρετώ όλους

 

Ακόμα δεν το παρέλαβα το CZT , αλλά δικτυώνομαι με όλους τους φανατικούς, για ανταλλαγή εμπειριών και γνώσεων

 

Keep on boosting

 

Axolotl

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, αν και με εσένα πήγα αντίθετα. Πρώτα τα είπαμε στα Μεγαρα και μετά στο φόρουμ. :D

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο μένα. Μέσα στον γενάρη θα παραλάβουμε το νέο μας colt cz3 1.3cc . Είναι για την αδερφή μου αλλά εγώ είπα να χωθώ ετσί γιατί ...

Για το coltclub εμαθά απο μια ανακείνωση του Controla στο www.clubcento.gr του οποίου είμαι μέλος εδώ και δυόμιση χρόνια περίπου.

Το μόνο που έχω να πώ είναι ένα μπράβο για την δημιουργία του club. Coltάδες ενωθήτε.

Που και που θα τσιμπάω το τουτού της αδερφής μου και μπορεί να με δείτε και σε καμία συνάντηση σας.

Φιλικούς χαιρετισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο μένα. Μέσα στον γενάρη θα παραλάβουμε το νέο μας colt cz3 1.3cc . Είναι για την αδερφή μου αλλά εγώ είπα να χωθώ ετσί γιατί ...

Για το coltclub εμαθά απο μια ανακείνωση του Controla στο www.clubcento.gr του οποίου είμαι μέλος εδώ και δυόμιση χρόνια περίπου.

Το μόνο που έχω να πώ είναι ένα μπράβο για την δημιουργία του club. Coltάδες ενωθήτε.

Που και που θα τσιμπάω το τουτού της αδερφής μου και μπορεί να με δείτε και σε καμία συνάντηση σας.

Φιλικούς χαιρετισμούς.

 

elpis καλώς ήρθες!Φυσικά και θα σε περιμένουμε σε συνάντησή μας με ή χωρίς το colt...έλα με το ciquencento-seicento..άλλωστε έχουμε και άλλα 2 fiatάκια στην παρέα μας :wink:

Υ.Γ. Στα meeting του clubcento έχουμε βρεθεί ή όχι?δε θυμάμαι :roll:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Controlas δεν έχει τύχει να γνωριστούμε στα meeting του clubcento γιατί έχω πάει μόνο μια φορά. Δεν με βολεύει η μέρα συνήθως ή κάτι τυχένει.

Εγώ έχω ένα κίτρινο Seicento MK2 Abarth.

Ευχαριστώ για το καλοσόρισμα και καλώς σας βρήκα!!! :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,

 

Μόλις το παρέλαβα !!!

Το γέμισα και ξεκινάω στρώσιμο !!!

Θα σας κρατάω ενήμερους για καταναλώσεις αλλά και γιά οτιδήποτε άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Ευλαβικό μέχρι τα 1500 χλμ.

Μετά αλλαγή λαδιών και το πρώτο τούρμπισμα !!

Δεν νομίζω οτι χρειάζεται πάνω από 1500, ε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...