Jump to content

Hello from Salonica - NEW member


Recommended Posts

Ήρθα,έρχομαι,έφτασα,περιμένετέ με!!! Ακούστε να δείτε τί έπαθα. Τον Ιανουάριο του 2003 έψαχνα να αγοράσω ένα αμάξι για να κάνω την δουλειά μου.Μετά απο πολύ ψάξιμο βρέθηκα στην Δράμα σε ένα φίλο που έχει μεταχειρισμένα.Μόλις είδα την Μίτσι την ερωτεύτηκα!Την πήρα εκείνη την στιγμή και απο τότε έχω φάει τον κόσμο να βρώ πραγματάκια να την ομορφήνω κι΄άλλο.Χαίρομαι που βρήκα μιά παρέα με την ίδια αγάπη (γιατί το COLT είναι αγάπη)για να μοιραστώ αυτά που έχω μάθει. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Υ.Γ. COLT 1.3 Μοντ.΄98 CJ0

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες!

Τη χρωμα ειναι?

Απο που εισαι?

Απο Πυλαία είμαι και η Μίτσι μου είναι μπλέ σκούρο.

Φοράει 16"""" ΗiJoin με 215/40, εξάτμιση με διπλή μπούκα (χειροποίητη), φιλτροχοάνη,μπουζί DENZO ιριδίου, χειροποίητο αεραγωγό στο καπό, αεροτομή MS Design, KONI ρυθμιζόμενης σκληρότητας, APEX ελατήρια 30mm, πίσω δισκόφρενα, εμπρός δίσκοι BREMBO με FERODDO τακάκια και μπρός πίσω σωληνάκια υψηλής, πίσω φώτα μαύρα (βαμμένα), φλάς φτερού λευκά.Περιμένω να μου φέρουν μοτέρ... δέν σας λέω ακόμα τί!!! 8)

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να μου φέρουν μοτέρ... δέν σας λέω ακόμα τί!!! 8)

 

αυθεντικο mivec?170 αλογακια?? ΜΗΠΩΣ????

Link to comment
Share on other sites

ʼντε ρε παιδιά, να βρεθούμε αν είναι μέσα στη βδομάδα! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Φιλε μου εγω ακομα δεν το παρελαβα το Coltaκι μου!Αν ολα πανε καλα θα το εχω στα χερια μου Πεμπτη μεσημερι!Οποτε και κανονιζουμε κατι..υπαρχει & ενα νεο μελος (mikep10)ο οποιος μενει κρηνη & περιμενει & αυτος παραλαβη! :wink:Υπομονη λοιπον :cry:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που η παρέα από βόρεια θα κάνει meeting! Βγάλτε και φωτογραφίες και δημοσιεύστε τες :wink:

Link to comment
Share on other sites

COLTάκηδες Θεσσαλονίκης και περιχώρων ενωθείτε (μήν το παρεξηγήσετε, μ΄έχει πιάσει η βλακεία μου).Ανακοινώστε τις περιοχές που θα θέλατε να βρεθούμε και όποια βολέυει σε όλους καλύτερα θα γίνει και ο τόπος των συναντήσεών μας.Όσο για το πότε και το που θα το δούμε αργότερα. :lol: 8) :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

(μήν το παρεξηγήσετε, μ΄έχει πιάσει η βλακεία μου)

Φιλε μου η βλακεια που δεν κανει κακο σε αλλους...ειναι αναγκαια!Οσο για το μερος (απο την στιγμη που εχουμε το ΟΚ απο συντονιστες)Καρφουρ φοινικα-ευκαρπιας ΙΚΕΑ αναλογα την ωρα και την μερα!Καθημερινη ή ΣΚ!

Εγω λεω αν γινεται καποιο Σαββατο του Αυγουστου πρωι κατα 9-10-11 για να κανουμε και κανα μπανακι Χαλκηδικη

 

 

Υ.Γ. Τα λεμε την Κυριακη βραδυ ξανα γιατι με φωναζει μια γοργονα στην παραλια....ΕΡΧΟΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αμα κανονησετε για καμια Κυριακη ισως μπορεσω να πεταχτω και ""γω, δεν εχω παει ποτε Χαλκιδικη. Ισως ερθουν και κανα δυο φιλαρακια, εννοειτε Coltαδες! :D

Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που εχουμε το ΟΚ απο συντονιστες

 

Όπως έχω είδη γράψει έχει τεθεί το θέμα ως προς συζήτηση..πιστεύω κάτι θα γίνει :wink:

Link to comment
Share on other sites

Welcome 2 the Club man,

greetings from Thassos

 

Με το που τελειωσει η σαιζον και λουκετωσουμε το νησι (κατα τον Οκτωβρη) θα αρχισω εξορμησεις στο μεγαλο χωριο (Salonica),cu there.

Αντε καλες Τσαρκες και καλο Μηνα

Link to comment
Share on other sites

ΒορειοΕλλαδίτες μας εννοείται οτι δεν τίθεται κανένα θέμα για συνάντηση σας!

 

Κανονίστε ημέρα ώρα μέρος κτλ.....ποστάρετε για να το ξέρει και όλος ο κόσμος που διαβάζει (γιατί ο κόσμος είναι μικρός....μήπως και βρεθούνε και άλλα μέλη μαζί σας) & περιμένουμε φωτογραφίες και τεκτενόμενα :lol: :lol: :lol:

 

Ποστάρετε προς το παρόν εδώ και όταν έχετε κάτι τελικό (ημέρα ώαρ κτλ...)θα το οργανώσουμε καλύτερα στο forum :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σαν πρώτη συνάντηση θα πρότεινα να βρεθούμε βράδυ ωστε να γνωριστούμε και μετα κανονίζουμε και για μπανάκι.Παρασκευή 04/08/2006 βράδυ στις 21:30-22:00 CAREFOUR ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ στο πίσω parking (ελπίζω να βολέυει). Περιμένω απαντήσεις. :lol: :lol: :lol:

Υ.Γ. 20/08 με 27/08 θα είμαι στη Θάσο.Θα έρθω με τη Μίτσι οπότε μπορεί να σε πετύχω. :) :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...