Jump to content

ΝΕΑ ΜΕΛΗ


Recommended Posts

συγνωμη παιδια που εγραφα με κεφαλαία αλλά στη επειδή στην δουλεία που είμαι γραφουμε συνέχεια κεφαλαία. Λοιπόν προερχομαι απο οικογενεια Mitsubishi ο πατερας μου εχει το 4χ4 L200 και η μητέρα μου το LANCER 1300cc ετσι και εγω έγινα κάτοχος του cz3 invate ασημί με ηλιοροφή απο 1/1/2006 .

Το Σάββατο με σταμάτησαν 3 άτομα και με ρώταγαν για το αμάξι και εχω στείλει 2 φιλους μου και το εχουν αγοράσει. να είστε πάντα καλά και ραντεβού την παρασκεύη και ισώς να εχω προλάβει να έχω βάλει και τα φώτα τύπου xenon

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες απο μενα!

Καλα να περασετε στη συνταντηση σας,λογω αποστασης δε θα μορεσω και παλι.. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Γαμώτο εγώ ξέχασα να βάλω ηλιοροφή στο αμάξι,σήμερα έρχεται και από δευτέρα θα το έχω στα χέρια μου.

Το μόνο που με παρηγορεί είναι ότι αν έκλεινα αμάξι καλοκαιριάτικα με ηλιοροφή ότι θα το φέρνανε Σεπτέμβρη :p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες ατμοσφαιρικέ Colt-άκια!

 

To L200 πολύ μου αρέσει.............σήμερα ήμουν στον Παπρά και ήταν εκεί ένα L200 με turbo timer!!!!!!!

 

Και μία που ανέφερες για δύο άτομα που σε σταματήσαν για το αυτοκίνητο.........δεν είναι ωραίο συναίσθημα να θαυμάζουν το αυτοκίνητο σου; Προχθές έτοιμος να βγω από το ferry boat στην Κυλλήνη, άκουσα στα κλεφτά έναν τύπο, ιδιοκτήτη ενός πολυμορφικού νομίζω, να εκμυστηρεύεται στην γυναίκα του "Πολύ μου αρέσει αυτό το αυτοκίνητο", κοιτώντας έντονα το σκονισμένο κόκκινο Coltάκι μου............

 

G47, πετάξου από εδώ, μία ιδέα είναι όλα!

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρεα σας

 

Ειμαι ο Μιχαλης απο Θεσσαλονικη

Πουλησα το NISSAN Almera Challenge και σε 1 μηνα περιπου θα παρω στα χερια μου το CZT!Εμαθα για εσας απο το multiforums.gr.

 

 

Υ.Γ. Κανεται συναντησεις στη θεσσαλονικη;

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην παρεα σας

 

Ειμαι ο Μιχαλης απο Θεσσαλονικη

Πουλησα το NISSAN Almera Challenge και σε 1 μηνα περιπου θα παρω στα χερια μου το CZT!Εμαθα για εσας απο το multiforums.gr.

 

 

Υ.Γ. Κανεται συναντησεις στη θεσσαλονικη;

:wink: Είχα κάνει μια δημοσίευση εκεί :wink: Προς το παρόν επίσημα στη Θεσσαλονίκη δεν έχουμε κάποιο παράρτημα/αντιπροσώπους μας όμως καλό είναι με τη βοήθεια του forum μας (δηλαδή με τη δημοσίευση κάποιας συνάντησης μελών που κατοικούν εκτός Αθήνας) να κανονίσετε έστω και άτυπα κάποια συνάντηση μεταξύ σας για να μη νοιώθετε αποξενωμένοι! Φυσικά και κάποια στιγμή θα έρθουμε κοντά σας :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...