Jump to content

Γ�Γ�Γ― 'Γ�ÑðùíéΓͺΓΌ' Γ¬Γ�ëïò!


Recommended Posts

ΓΓ₯ΓÑóÑò ΓͺÑé Ñðï Γ¬ΓΓ­Γ‘, Γé÷Γëçò óôï üíïìÑ ΓͺÑé ôñΓ₯ëüò Γ¬Γ₯ éÑðùíéΓͺΓ Γ΄Γ₯ñÑôΓΓͺéÑ(ΓͺáñΓΓΉΓ² ìéΓͺΓ±Γ).

ΓΓôï÷ïò Γ₯Γ­ΓΌΓ² Toyota Starlet Turbo(ãéÑ ôçí éóôïñΓΓ‘ Glanza ôï ìïíôΓëï), Γ₯ý÷ïìÑé ôÑ ΓͺÑëýôΓ₯Γ±Γ‘ ãéÑ ôï ΓͺÑéíïýñãéï ìÑãÑæà ΓͺÑé Γ°ΓíôÑ Γ₯Γ­ΓΉΓ¬ΓΓ­Γ―Γ©, ãéÑ Γ¬ΓΓ­Γ‘ üëÑ ôÑ âüñïáì ãéÑ ôÑ ΓÑðùíéΓͺΓ Γ΄ΓñÑôÑ Γ₯ΓíÑé ÷üìðá ΓͺÑé ðéóôΓ₯Γ½ΓΉ ðùò üëïé èÑ óáìâùíΓΓ³Γ₯Γ΄Γ₯ üôé Γ°ΓíôÑ áðΓñ÷ïáí Γ°Γ₯ñéèþñéÑ Γ₯Γ

Link to comment
Share on other sites

Καλως σε βρηκαμε!

Καλα εκανες να συμμετασχεις ενεργα σε ενα club παρολο που δεν αφορα το δικο σου αυτοκινητο!

Για τους ιαπωνεζους μας ισχυει το η ισχυς εν τη ενωσει!

Link to comment
Share on other sites

Γείασας και πάλι παίδες.

 

G47 θα έλεγα ότι πολλά πράγματα εκτός απο ECU κάνουν και στα 2 αυτοκίνητα.

Ας μην ξεχνάμε πως το colt(το παλιό αλλά και το καινούργιο) σίγουρα έχουνε πάρει αρκετά στοιχεία απο Starlet στα μηχανικά(μην ξεχναμε οτι turbo starlet βγαίνουν απο το ""88 και πιστέψτε με τα blueprints του προηγούμενο mivec colt στα μηχανικά μέρη μοίαζει πολύ με ενός stlarlet του ""90(Starlet GT edition), λογικά στο σημερινό colt ο μεταβλητός χρονισμός θα έχει προστεθεί και αυτό περισσότερο για λόγους καλύτερης οικονομίας καυσίμου και κατά 2ον για λόγους καλύτερης καύσης πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ είναι τόπικ welcoming και όχι βελτιώσεων! :lol:

 

Βασικά το έχω 4 χρόνια με το ""καλό"" το μοτερ πάνω και είμαι πολύ ευχαριστημένος(βέβαια αναλόγως και τι πόδι έχεις έτσι,ειδικά στα υπερτροφοδοτούμενα παίζει ρόλο για την αξιοπιστία),δεν έχω κάνει πολλά πράγματα λόγω του ότι δεν έπαιζε δουλεία οπότε και τα extra λεφτά δίσκολα έρχονται.

Τον τελευταίο 1 χρόνο βασικά δίνω λεφτα σε περιφεριακά για πλαίσιο, ε και παλεύω να μαζέψω κάποια extra χρήματα να δω τι μπορω να κάνω,οι επιλογές είναι πολλές ευτιχώς και το συγκεκριμένο μοτερ πολύ βελτιώσιμο,μέχρι στιγμής ένα Apexi και λίγο παραπάνω πίεση.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες!Το starletaki ειναι ενα πολυ αξιοπιστο τουρμπακι...και το glanza ειδικα ειναι πολυ ομορφο και με λιγα λεφτακια γινεται πραγματικα "φονιας"! Ειναι μια πολυ καλη επιλογη :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...