Jump to content

νεο μελος -Αγορά colt 1.3lt μοντέλο του 11'


Chef

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.Ελπίζω να είστε όλοι καλά. Εδώ και αρκετό καιρό ψάχνω για αγορά μεταχειρισμένου αυτοκινήτου και η αλήθεια είναι πως σκέφτομαι να αγοράσω το προαναφερόμενο σε λίγες ημέρες. Αλλά,πρώτα,θα ήθελα να μου πείτε τη γνώμη σας. Αξίζει..?? Είναι αξιόπιστο αυτοκίνητο ή να κοιτάξω για κάποιο άλλο..?? Οποιαδήποτε συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

λογικα αναφερεσαι στο facelift,εχεις βρει καποιο συγκεκριμενο?εαν θες μπορεις να βαλεις εδω την αγγελια μπας κ το ξερουμε

το αυτοκινητο ειναι πολυ αξιοπιστο!μεχρι ποσα χρηματα θες να διαθεσεις?το czt δν το σκεφτεσαι?

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει κάτι άλλο σε αυτή την χρονολογία και με λίγα χλμ που το έχω βρει. Επίσης,πιστεύω,πως έχει διάφορα ένα αυτοκίνητο του 07'-08'(παλιό μοντέλο) με ένα του 11'(καινούριο μοντέλο).Διαθέτω μέχρι 8.000!

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα δεν θα εδινα τοσα λεφτα για 1300,θα κοιτουσα για καποιο ralliart εφοσον θες καινουριο μοντελο

διαφορες εχουν εμφανισιακα κ ταμπλω ,μοτερ κτλ ειναι ιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά είναι τα περισσότερα χρήματα που μπορώ να δώσω. Αυτό που έχω βρει από ένα γνωστό μου έχει 6.500!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt\\Club....

Παναγιώτη πιστεύω ότι άμα το ψαξεις λίγο θα βρεις ένα καλό czT..

Εγώ το Νοέμβριο το πήρα και είναι του 06 με 105.000 χλμ.(μάλλον)

Και είναι σε πολύ καλή κατάσταση, και δε το μετάνιωσα καθόλου...

Ααα 5000 € το πήρα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι βλακεία να πάρεις ένα αυτοκίνητο του 06' και να έχουμε 2016..?? Δεν θα είναι ταλαιπωρημένο..?? Δεν λέω,και το czt είναι φοβερό. Το γουστάρω παρά πολύ. Βρήκα ένα με 60.000km και μοντέλο του 08'. Να πάω να το δω..?? Δεν ξέρω τι να κάνω...

Link to comment
Share on other sites

Αφιέρωσε λίγο χρόνο μέσα στο φόρουμ και πιστεύω θα καλύψεις πολλές από τις απορίες που έχεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι βλακεία να πάρεις ένα αυτοκίνητο του 06' και να έχουμε 2016..?? Δεν θα είναι ταλαιπωρημένο..?? Δεν λέω,και το czt είναι φοβερό. Το γουστάρω παρά πολύ. Βρήκα ένα με 60.000km και μοντέλο του 08'. Να πάω να το δω..?? Δεν ξέρω τι να κάνω...

 

Όχι δεν είναι βλακεία, αλλά κατανοώ το ταλαιπωρημένο. Ένα μη ταλαιπωρημένο czt του ᾽06 δεν έχει καμμία σχέση με ένα π.χ καινούριο panda του ᾽15. Το διαπίστωσα την προηγούμενη εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...