Jump to content

New colt-akias


ChrisMczt

Recommended Posts

Καλησπερα σε όλη την παρέα!πριν δέκα μερες αγόρασα ενα czt πρώτο σταδιακι και φοράει bonalume.πηγα ενα ταξίδι και ξαφνικά κατάλαβα οτι το τουτου δεν φουσκώνει.το επόμενο πρωι που μπηκα μεσα πηγα βόλτα και φούσκωνε κανονικά.το ίδιο βραδυ ξανά τα ίδια.σημερα που γύρισα απο το ταξιδάκι παλι δεν φούσκωνε.οταν λεω δεν φούσκωνε ενωω οτι δουλεύει σαν μαμα λες και δεν φοράει προγραμμα.μετα τα 120 μου κάνει ενα περίεργο θόρυβο απο τη μεριά της μπαταρίας.τι μπορει να παίζει;μήπως δουλεύει οταν και όπως θελει; :-)

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

 

bonalume?που το θυμηθηκες αυτο?ηταν η πρωτη βελτιωση που ειχε γινει απο μελος μας σε ενα μαυρο czt τοτε!βεβαια το kit το ειχε πουλησει ξεχωριστα!

βασικα αποψη μου πεταξε το το κιτακι κ πηγαινε βαλε ενα προγραμμα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

να υποθεσω το αμαξι που πηρες ειναι ενα ασημι που ηταν στο car και εδειχνε κ το κιτακι ε?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ακριβώς αυτο ειναι.δουλευει παρά πολυ καλα (οταν δουλεύει τουλάχιστον).καλη σας ημέρα παιδιά καλη εβδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

bonalume?που το θυμηθηκες αυτο?ηταν η πρωτη βελτιωση που ειχε γινει απο μελος μας σε ενα μαυρο czt τοτε!βεβαια το kit το ειχε πουλησει ξεχωριστα!

βασικα αποψη μου πεταξε το το κιτακι κ πηγαινε βαλε ενα προγραμμα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο!

να υποθεσω το αμαξι που πηρες ειναι ενα ασημι που ηταν στο car και εδειχνε κ το κιτακι ε?

+1000

 

πεταμα κ κατευθειαν για προγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...