Jump to content

νεος Colt 1.3


dinoz

Recommended Posts

Καλησπερα την δευτερα προκειτε να τελιωσω τα διαδικαστικα και θα εχω ενα colt 2009  1.3 95 ps , θελω να μου πειτε οτι μπορειτε για να με βοηθησετε και οτι πρεπει να ξερω

post-6912-0-94059500-1422631021_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο Colt//Club.gr !!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

με το καλο το colt σου!να υποθεσω το εχεις παει σε συνεργειο το εχουν κοιταξει κτλ?

Link to comment
Share on other sites

 

με το καλο το colt σου!να υποθεσω το εχεις παει σε συνεργειο το εχουν κοιταξει κτλ?

 ναι ενοιτε το πηγα στον δικο μου μαστορα , το κοιταξε ( δεν ειχε να κοιταξει και τιποτα  τα βασικα τελος παντων )  απλα δεν ξερω πιο μοντελο ακριβως ειναι , ειναι 1.3 95 , και εξωτερικα ειναι σαν το 15αρι ραλιαρτ  30.000 χιλιομετρα 

Link to comment
Share on other sites

σε καποιο εξουσιοδοτημενο το πηγες ?ιστορικο εμαθες?βιβλιο service εχει?

τα τριθυρα λεγονται cz3 ,εαν εχει ολα τα βιβλιαρακια του αυτοκινητου service -εγγυησης γραφει διπλα απο το πλαισιο τι εκδοση ειναι!

 inform ,ιnvite , ,intense ειναι οι εκδοσεις.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το facelift φιλαράκι. Με το καλό και καλά χιλιόμετρα να έχεις. Πολύ τίμιο αυτοκίνητο, γρήγορο για τα κυβικά του, όμορφο, αποδεκτή ποιότητα, αξιόπιστο, καλοί χώροι, καλό στο δρόμο αν και τα αμορτισέρ του δεν ενδείκνυνται για σπορ καταστάσεις. Να το χαρείς!!

Link to comment
Share on other sites

σε καποιο εξουσιοδοτημενο το πηγες ?ιστορικο εμαθες?βιβλιο service εχει?

τα τριθυρα λεγονται cz3 ,εαν εχει ολα τα βιβλιαρακια του αυτοκινητου service -εγγυησης γραφει διπλα απο το πλαισιο τι εκδοση ειναι!

 inform ,ιnvite , ,intense ειναι οι εκδοσεις.

οποτε την δευτερα θα του πω να μου τα δωσει , το ειχα ξεχασει γραφει οτι ολα τα σερβισ τα εκανε στην μιτσουμπισι , παρολα αυτα θα του πω να μου το δωσει και θα σε ρωτησω αν δεν βρω το μοντελο 

Link to comment
Share on other sites

Έχεις το facelift φιλαράκι. Με το καλό και καλά χιλιόμετρα να έχεις. Πολύ τίμιο αυτοκίνητο, γρήγορο για τα κυβικά του, όμορφο, αποδεκτή ποιότητα, αξιόπιστο, καλοί χώροι, καλό στο δρόμο αν και τα αμορτισέρ του δεν ενδείκνυνται για σπορ καταστάσεις. Να το χαρείς!!

σε ευχαριστω φιλαρακι αλλα πως ξερεις για το μοντελο εισαι σιγουρος?

Link to comment
Share on other sites

facelift ειναι οσα colt εχουν βγει απο το 2008 και μετα,δηλαδη οπως αυτο που εχεις βαλει στην φωτογραφια.

ακριβης ομως  εκδοση θα δεις απο τα χαρτια του και τον εξοπλισο που εχει!facelift ειναι σιγουρα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...