Jump to content

Νέος ωραίος και με Cz3! :P


Recommended Posts

καλημέρα παιδιά, λέγομαι βασίλης μένω παγκράτι και εδώ και 2 εβδομάδες σίζω μα τo cz3 μου! 1.3 invite με αεροτομή του czt. Είμαι πολύ ευχαριστημένος και κάθε μέρα που περνάει μου αρέσει όλο και περισσότερο! τo μονο που με χαλάει είναι τo ηχοσύστημα αλλα αυτά σε λίγο καιρό θα αλλαχτεί οπωσδήποτε!

Χάρηκα που μπήκα στην παρέα σας.

Με εκτίμηση Βασίλης

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε στην τρελο-παρέα μας και καλά χιλιόμετρα! Ένα είναι σίγουρο ότι θα το ευχαριστηθείς το Colt-άκι σου! Σε περιμένουμε σε κάποια συνάντηση μας για να τα πούμε και από κοντά.

Link to comment
Share on other sites

έμαθα για τo club τελείως τυχαία από ένα γνωστό ελληνικό forum που ασχολείται κριός με κινητά!

Χάρηκα αφάνταστα που τo βρήκα μιας και ήθελα να μάθω πολλά για αυτό τo αμάξι...... Κανεις από παγκράτι?

 

 

κάτι off-topic

βγαίνουνε εύκολα τα γράμματα πίσω στο αμάξι? COLT CZ3 και σήμα σαρακάκη? εάν τα βγάλω πεζή τίποτα με την έγκυση?

Link to comment
Share on other sites

borbos, απ ότι κατάλαβα στα διαφορα topic ίαση στο "ΠΑΠΡΑΣ" θηβών, χαιρετίσματα στον νίκο, τον σύμβουλο πωλήσεων, μιας και τo αμάξι αυτός μου τo πούλησε!

θα σας επισκεφτώ στο συνεργείο σε περίπου 600 km για τα πρώτα λάδια 1500 km! ελπίζω να τα πούμε εκεί

Link to comment
Share on other sites

κάτι off-topic

βγαίνουνε εύκολα τα γράμματα πίσω στο αμάξι? COLT CZ3 και σήμα σαρακάκη? εάν τα βγάλω πεζή τίποτα με την έγκυση?

 

Υπάρχει ένα θέμα ανοικτό που σχετίζεται με την ερώτηση σου:

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php...%F3%EF%F5%DC%F1

 

Δημοσίευσε εκεί τις απορίες σου...........(προσπαθούμε να είμαστε αυστηροί με τα off-topic!)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες και απο μενα mate! :wink:

τι χρωματακι ειναι?

τελευταια εχουμε πληθυνει τα cz3 στο club!

Link to comment
Share on other sites

borbos, απ ότι κατάλαβα στα διαφορα topic ίαση στο "ΠΑΠΡΑΣ" θηβών, χαιρετίσματα στον νίκο, τον σύμβουλο πωλήσεων, μιας και τo αμάξι αυτός μου τo πούλησε!

θα σας επισκεφτώ στο συνεργείο σε περίπου 600 km για τα πρώτα λάδια 1500 km! ελπίζω να τα πούμε εκεί

 

ok Θα του τα πω!!θα τα πουμε απο κοντα πιστευω!!!

Link to comment
Share on other sites

Αιντε κι αλλος στην παρεα!!!

 

Αυξανεστε και πλυθηνεστε τα 3αρια, ολοι οι καλοι χωρανε

 

Καλοταξιδος φιλε, welcome 2 the club 8)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...