Jump to content

Μελλοντικη (σε ενα μηνα) αποκτηση ενος colt czt


Recommended Posts

Χαιρετω την παρεα. Εν συντομια θα σας πω λιγα πραγματα για μενα ετσι ωστε να γνωριστουμε.

Εχω ενα Honda Civic 1.4 τo πενταθυρο το Αγγλικο 98 μοντελο με 90ΗP (το σκαφος του Rover) εδω και 6 χρονια. Τοτε που το αγορασα δεν ηξερα και πολλα απο αυτοκινητα. Το αγορασα λογω του οτι ο Σαρακακης ειχε χρηματοδοτηση με περιοδο χαριτος 12 μηνες. Τι να πω για τις ιαπωνικες μηχανες? Κορυφαιες! Δεν εχω το παραμικρο προβλημα. Και ναι φιλοι μου ηρθε ο καιρος να αλλαξω και να αποκτησω ενα Czt σε κανα μηνα.

Ηθελα μια ερωτηση μονο. Καθε ποτε αλλαζεται η τουρμπινα?

Ειμαι απο Θεσσαλονικη και εμαθα για σας απο μηχανη αναζητησης. Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Προβλέπεται αλλαγή τουρμπίνας????????????Που το είδες αυτό??? :?: :?: :?:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο club μας, σου ευχόμαστε πολλά, καλά και ασφαλή χιλιόμετρα !!!

Οσον αφορά το ερώτημα σου, δεν προβλέπεται καμμία αλλαγή του τούρμπο, καθώς είναι σχεδιασμένο και κατασκευασμένο να αντέξει για πολλά πολλά χιλιόμετρα.

Αν παρ ελπίδα δημιουργηθεί πρόβλημα, ΚΑΙ το τούρμπο καλύπτεται από την 7ετή εγγύηση !!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μου ειπε ενας φιλος οποιος εχει μαγαζι με συναγερμους και επειδη το ρωτησα για το colt, μου ειπε οτι αν το αγορασω να ρωτησω την αντιπροσωπεια καθε ποτε αλλαζεται η τουμπινα.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ξέρεις τι να του πείς...Καλώς ήλθες λοιπόν.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ και μολις το παρω θα επανελθω για να σας πω τις εντυπωσεις μου και φυσικα θα σας διαβαζω για να μου λυνοται οι αποριες που τυχον θα βγαινουν. Ευχαριστω και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Τι τραγικη ραδιο-αρβιλα/ειδηση ειναι παλι και τουτη??? Μα καλα? που ακουσε ο φιλος σου για αλλαγη τουρμπινας???

 

Λετε ρε παιδια να του το σφηρηξε εκεινος ο τυπος απο ενα γνωστο κλαμπ που λεει οτι στις αντιπροσωπιες μας, πουλανε κιτ αναβαθμισης στα 250 αλογα με 4500 Ευρω??? Τελικα σ""αυτη τη χωρα ολοι τα ξερουν ολα και με διαφορα! :lol:

 

Προφανως οπως ειπαν και τα υπολοιπα μελη του κλαμπ η τουρμπινα δεν χρειαζεται τιποτα! Για συναγερμο που σκεφτεσαι να πας για να βαλεις?? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες στο club!!οσον αφορα την τουρμπινα δεν αναφερερται πουθενα οτι αλλαζεται αλλα πιστευω οτι μετα απο καποια χιλιομετρα θα χρειαζεται κι αυτη καποιο service-ελεγχο οπως σε ολα τα turbo αυτοκινητα!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...