Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ!!!


Recommended Posts

Γεια σας παιδιά! Έχω ένα colt cz3 εδώ και 5 μηνες! Ειμαι πολύ ικανοποιημένος από αυτο το αμάξι! Θα τα λέμε εδώ από δω και περα! Καλά χιλιόμετρα! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες φίλε , καλά χιλιόμετρα κ απροβλημάτιστα..

Link to comment
Share on other sites

Sorry για τις παραλήψεις. Είμαι από Τρίκαλα αλλα σπουδάζω Αθήνα (Πολιτικός Μηχανικος ΕΜΠ). Το colt μου είναι κόκκινο :D

Link to comment
Share on other sites

βρε απο οπου και να εισαι καλως ηρθες στην παρεα μας και ελπιζουμε να σε δουμε εσενα και το Coltaki σου συντομα...!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Χαίρετε! Αλλο ένα μέλος απο το www.clubcento.gr! Εχω ένα cinquecento του 96"" και έμαθα για το club απο τους κυρίους Controla και Piravlo..

 

Να έισαστε όλοι καλα! :D

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε! Αλλο ένα μέλος απο το www.clubcento.gr! Εχω ένα cinquecento του 96"" και έμαθα για το club απο τους κυρίους Controla και Piravlo..

 

Να έισαστε όλοι καλα! :D

 

Βρε καλώς το παλικάρι!! :D Welcome welcome!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Sorry για τις παραλήψεις. Είμαι από Τρίκαλα αλλα σπουδάζω Αθήνα (Πολιτικός Μηχανικος ΕΜΠ). Το colt μου είναι κόκκινο :D

 

ενα invite δεν ειναι; νομιζω το εχω δει στο παρκινγκ των πολιτικων μηχανικων.

 

καλως ορισες!

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε! Αλλο ένα μέλος απο το www.clubcento.gr! Εχω ένα cinquecento του 96"" και έμαθα για το club απο τους κυρίους Controla και Piravlo..

 

Να έισαστε όλοι καλα! :D

 

Καλωσηρθες! :wink:

Link to comment
Share on other sites

τρικαλινος ε??αρε πατριδα!ποιο κολτακι εχεις?εγω εχω ενα μαυρο czt(ενα απο τα δυο στα τρικαλα)
το αλλο ειναι μηπως απο καλαμπακα?για αν δεν ειναι προσθεσε αλλο ενα.ειναι φιλος μου.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...