Jump to content

BLACK DEVIL is here!!


Recommended Posts

Γεια σας τρελό-γιαπωνεζόφιλοι-coltακιδες είμαι ένας χαρούμενος κάτοχος ενός μαύρου CZT και ένα έχω να πω το λατρεύω. :D

ʼργησα να σας βρω και πιστέψτε με σας έψαχνα παντού λέω δεν μπορεί.!!!

Σαν σήμερα πριν 2 μήνες κάθισα στα μπάσκετ καθησματάκια του devilακου μου:twisted: . Περνά ακόμα το τελικό στάδιο τους στρωσίματος είμαι στα 2300km και θέλω να φτάσω τα 3000 χαλλλλλλλλαρά. (είναι λίγα km γιατί είναι μόνο για fun!! για τα υπόλοιπα scooterακι!!:wink: )

Να πω την αμαρτία μου δεν κρατήθηκα (πώς να γίνει άλλωστεόταν το ακούς να γουργουρίζει!!:twisted: ) και έριξα ένα οικογενειακό (στον big brother μου!!) τσαγάκι στο μέχρι πριν 4 μήνες δικό μου Citroen C2 VTS (πήρε από σβέρκο ο bro!!χαχαχα) αλλά πάντα οικογενειακά (μέχρι 3η και αλλαγές στις 5000 μετά έκοψα!!) είχα πεταχτεί μια μούρη, μην μου το γυρίσει και πίσω!!! :roll:

Αυτά.έχω τρελαθεί στο διάβασμα εδώ μέσα πάλι καλά που είμαι βραδινή βάρδια αυτές τις μέρες και μαθαίνω διάφορα από εμπειρίες σας.

 

BIG THANKS!! *Clap-clap-clap*

 

Ελπίζω να μην σας κούρασα :oops:

 

Υ.Γ. θέλω αυτοκολητάκι και θα τα πούμε στις συναντήσεις. CU :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες..thunder..thunder..thundercats!ooooo!!! :lol:
Καλώς ήλθες blackdevil :D !

Controla μη βαράς λάθος συναγερμούς...και κατ""αρχήν δεν είσαι ο Liono(Λάιονο) της παρέας :)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες..thunder..thunder..thundercats!ooooo!!! :lol:
Καλώς ήλθες blackdevil :D !

Controla μη βαράς λάθος συναγερμούς...και κατ""αρχήν δεν είσαι ο Liono(Λάιονο) της παρέας :)

 

Και ποιος είναι ο λιονταρίσιος τότε??

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα...offf topic εντελώς αλλά μιας και ρωτάς δε τίθεται θέμα προέδρου αλλά υπάρχουν όμως οι moderators και αυτό είναι όλο.

Link to comment
Share on other sites

Α μάλιστα...offf topic εντελώς αλλά μιας και ρωτάς δε τίθεται θέμα προέδρου αλλά υπάρχουν όμως οι moderators και αυτό είναι όλο.

 

Οχι, όχι και πάλι όχι.

Ο controlas, είναι πολύ modest για να παραδεχτεί, ότι αυτός είναι ο πρόεδρος... Εννοώ ο πρόεδρος της super duper υπεροικονομικής οδήγησης του club... :lol: :lol: :lol:

Για αυτό σας παρακαλώ... Σεβασμό στον πρόεδρο, ε !! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

αφηστε κατω τον προεδρο CONTROLA,αν και τελευταια σε βρισκω λιγακι down στις δημοσιευσεις και ανυσηχω!!!μηπως καιει το czt 5,68 /100κμ και εχεις αγχωθει??????? :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Borbos μου όχι όχι δε καίει..αν και μετά από κάτι τιμές κατανάλωσης του Axolotl νοιώθω looser :shock:

Όσο για τα post που λιγόστεψαν...ας είναι καλά το boss μου που μας πήζει!!

Θα επανέλθω δριμύτερος με μια καλή ανάλυση της εγκατάστασης του ηχοσυστήματος..το υποσχέθηκα :wink:

Link to comment
Share on other sites

κανε μια γρηγορη βολτα τον boss με το czt,με καταναλωση 5,89 /100 κμ και δεν θα σε ξαναπηξει!!!αναμενουμε το ποστ για το ηχοσυστημα!!παντως με το νεο ηχοσυστημα θα παρεις βαρος και θα αυξηθει η καταναλωση!!πρεπει να αρχισεις να ξηλωνεις καθησματα,ταπετσαριες κτλ!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνω δίαιτα για να αντισταθμίσω τα κιλά!!Βγήκαμε off topic αλλά...θα αργήσει το post αλλά η μορφή του πιστεύω να μας ανταμείψει... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...