Jump to content

Ασημι Colt Czt απο κυκλαδες


Recommended Posts

Να με εγώ λίγο μακριά αλλά οκ , ευτυχώς έχουμε και το Ιντερνετ. :cry: Καλή ιδέα το forum. Συνχαρητηρια στους Ιδρυτές...Ασημι Colt Czt από Κυκλάδες - Συρο.. Γεια χαρά σε όλους..Αλοχαααα. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να με εγώ λίγο μακριά αλλά οκ , ευτυχώς έχουμε και το Ιντερνετ. :cry: Καλή ιδέα το forum. Συνχαρητηρια στους Ιδρυτές...Ασημι Colt Czt από Κυκλάδες - Συρο.. Γεια χαρά σε όλους..Αλοχαααα. :lol:

 

καλώς μας ήρθες και καλώς σε βρήκαμε

 

άμα στείλω κανά αυτοκολλητάκι-πλαίσιο πινακίδας

τι πιθανότητες έχω για καμιά χαλβαδόπιτα... :?: :!: :!: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρισκω παιδια...Βασικα θα ανεβω Παρασκευη Πρωι Παπρα για Σερβις ελα αν δεν δουλευεις να κερασω και λουκουμι 9:00 θα ειμαι εκει..Δεν θα φερω πολλα κιλα βεβαια μην παρουμε και κανα κιλο :shock: καλοκαιρι εχουμε..Αν οχι θα ερθεις διακοπες γιατι αν το στειλω θα σου ερθει γιαουρτι αντι χαλβαδοπιτα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ασημί??μόλις σε συμπάθησα!!Καλώς ήρθες! :lol:

 

Ναι ειναι τελειο χρωμα το ατιμο .Σαν τα Ταξι στη Συρο αλλα μικρο το κακο... :p Λες να με μπερδεψουν...? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kατ αχην καλως ορισες!και καλορυζικο το αμαξι!

Μιας και θα ερθεις στο συνεργειο μας μπορω

να ζητησω μαι χαρη???

Μπορεις να φερεις τρια κουτακια

λουκουμια???

Και θα στα πληρωσω βεβαιως!!!

Ευχαριστω προκαταβολικα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ,το αμαξι το εχω κανα 8μηνο τωρα ,στο Club ειμαι newbie..Νο problem...Μονο δεν ξερω τι προτιμας μπουκιες με αμυγδαλα χωρις ..Εγω προτεινω παντως κουτι με μπουκιες που εχει διαφορες γευσεις.??Τι λες?

ΑΑΑ ..Θα εισαι εκει Παρασκευη πρωι γυρω στις 9??Σε πιο ακριβως μερος θα εισαι συνεργειο-ανταλλακτικα-εκθεση..???Αλλα λες να χαθουμε?? :lol:

Επισης κανα αυτοκολητακι του Club μηπως τυχαινει να εχεις μαζι σου γιατι μετα παλι μεχρι να ανεβωωωωω.. :x για σερβις..!!!Αν και μου ειπε ο toutouni για αυτοκολλητο μην μπαινει σε κοπο να το στελνει κιολας..

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ' date='το αμαξι το εχω κανα 8μηνο τωρα ,στο Club ειμαι newbie..Νο problem...Μονο δεν ξερω τι προτιμας μπουκιες με αμυγδαλα χωρις ..Εγω προτεινω παντως κουτι με μπουκιες που εχει διαφορες γευσεις.??Τι λες?

ΑΑΑ ..Θα εισαι εκει Παρασκευη πρωι γυρω στις 9??Σε πιο ακριβως μερος θα εισαι συνεργειο-ανταλλακτικα-εκθεση..???Αλλα λες να χαθουμε?? :lol:

Επισης κανα αυτοκολητακι του Club μηπως τυχαινει να εχεις μαζι σου γιατι μετα παλι μεχρι να ανεβωωωωω.. :x για σερβις..!!!Αν και μου ειπε ο toutouni για αυτοκολλητο μην μπαινει σε κοπο να το στελνει κιολας..[

/quote']

 

Eιμαι στην εκθεση στη λ.Συγγρου.

Αλλα θα ερθω το πρωι να τα πουμε.

Διαφορες γευσεις χωρις αμυγδαλα!!!ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

Ευχαριστωωωωωω!!!!!!

Θα τα πουμε απο κοντα!

Φιλικα Αρτεμης. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Eιμαι στην εκθεση στη λ.Συγγρου.

Αλλα θα ερθω το πρωι να τα πουμε.

Διαφορες γευσεις χωρις αμυγδαλα!!!ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!

Ευχαριστωωωωωω!!!!!!

Θα τα πουμε απο κοντα!

Φιλικα Αρτεμης. :wink:

 

OK..Εγινε τα λεμε απο κοντα θα φερω και τα 3 κουτια μπουκιες χωρις αμυγδαλα.... :lol:

ΑΑΑΑΑ.!!!!Ειχαμε μιλησει και στο phone για φιμε μεμβρανες αν θυμασαι πριν μερικες μερες..Καλα θα τα πουμε απο κοντα..Μονο man αν μπορεις μην αργησεις γιατι στα καπακια φευγω για Βορεια Ελλαδα και οπου με βγαλει.. :shock: :shock: :shock: :p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Συριανό !!!

Εμείς ως Ανδριώτες, σε χαιρετούμε και σε προσκαλούμε να περάσεις την διαδικασία μυησης του club μας !!!

Λοιπόν, θα πρέπει να περπατήσεις πάνω από 30 μέτρα αναμένα κάρβουνα, να περάσεις πάνω από 121 σπασμένα ποτήρια, και να κολυμπήσεις για 40 λεπτά μέσα στον βιολογικό της Σύρου...

ή εναλλακτικά να μας φέρεις 2 καφάσια Συριανά λουκούμια και 15 χαλβαδόπιττες :lol: :lol: :lol:

 

Βεβαίως, αυτό θα είναι το μικρό μας μυστικό, καθώς όλα τα υπόλοιπα μέλη χρειάστηκε να περάσουν από την διαδικασία μύησης που σου ανέφερα πιο πάνω !! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας βρέ Αιγαίοι...Είδε ο γύφτος την γενιά του που λέμε... :D :D :D Σε λίγο προβλέπω να οργανωνόμαστε Αιγαίοι - Επτανήσιοι ( αν και είμαστε λιγότεροι σίγουρα ) .

 

rafman13719 καλώς ήρθες..

Link to comment
Share on other sites

AAA...Ναι όντως δεν το περίμενα ότι θα έβρισκα λαό από Κυκλάδες μιας και δεν υπάρχει κάποια αντιπροσωπεία Μitsubishi Σέρβις και τα σχετικά στα μέρη μας και δυσεύρετα τα Coltakia αν εξαιρέσουμε βεβαία Πάρo και Τήνο ,εμεις οι Γκαντέμηδες θα πρέπει να "τρέχουμε " στην ξενιτιά για σέρβις (αλλο που δεν θελαμε μιας και εχουμε τους τεραστιους δρομους ) ... :lol: Τες πα καλώς σας βρίσκω και εσάς του υπόλοιπους.. Καλές βουτιές και όχι στα βαθειά παιδες.. :lol: :lol: :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλως τα παιδια του Αιγαιου!!Καλοριζικα και καλα χιλιομετρα παιδες....... :wink:

Λουκουμια και χαλβαδοπιτες.....Ε, ρε γλεντια!!! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Να με εγώ λίγο μακριά αλλά οκ , ευτυχώς έχουμε και το Ιντερνετ. :cry: Καλή ιδέα το forum. Συνχαρητηρια στους Ιδρυτές...Ασημι Colt Czt από Κυκλάδες - Συρο.. Γεια χαρά σε όλους..Αλοχαααα. :lol:
:D Γεία σου Rafman13719
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...