Jump to content

νεο μελος


badmama

Recommended Posts

καλησπερα παιδια ονομαζομαι Ανδρεας,μενω στο Αιγαλεω και με συστησε στο φορουμ το φιλαρακι μου ο κοφταρις.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!
 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

πλεον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες!

 

κανεις παρεα με "ποντικια"?????????? :p  :p  :p

Link to comment
Share on other sites

kαλως ηρθες φιλε μου-αν πηρες το αυτοκινητο του Πετρου ,εκανες την καλυτερη επιλογη

Link to comment
Share on other sites

badmama καλώς ήρθες.

Καλοτάξιδο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

καλο το αμαξι ρε μαγκες? το συντηρουσε καθολου ο πετρος? Γιατι εγω πρωτη φορα περνω mitsu και ειμαι λιγο ασχετος τι εστι czt και Πετρος....Αν ξερετε κατι πειτε μου....Αν και θετικες αντιδρασεις βλεπω απο ολους οταν ακουτε για το συγκεκριμενο αμαξι....

Link to comment
Share on other sites

Το αμαξι που πηρες και απο αυτο το παιδι που το πηρες ειναι ενα απι τα πιο καλοδιατηρημενα κολτακια!!

Θα μεινεις πολυ ευχαρηστημενος!!

Link to comment
Share on other sites

Το αμαξι που πηρες και απο αυτο το παιδι που το πηρες ειναι ενα απο τα πιο καλοδιατηρημενα κολτακια!!

Θα μεινεις πολυ ευχαρηστημενος!!

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι φιλε γιωργο παντως και εγω εκ πρωτης οψεως αν και το εχω πολυ λιγο διαστημα το αμαξι,μου εχει διξει οτι αυτος που το ειχε ηταν λιγο ψηρας.σαν εμενα :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...