Jump to content

Νέο μέλος


Recommended Posts

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

πηρες ενα απο τα καλυτερα αυτοκινητα του club !του Αντρεα το αμαξι ηταν αψογο!κριμα που το πουλησε αλλα πηγε σε οικογενεια κολταιων!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ!Όντως το συγκεκριμένο αυτοκίνητο είναι στολίδι και πραγματικά μπράβο στον Αντρέα που το είχε σε τέτοια κατάσταση!! 

Link to comment
Share on other sites

πλεον εχεις προσβαση σε ολες τις ενοτητες!!

ευχομαι να το χαρεις και ασφαλη χιλιομετρα!!

Link to comment
Share on other sites

aggelosczt καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Clubίσιος είσουνα έτσι κι᾽ αλλιώς, τώρα επίσημα. Θα κάνουμε άνοιγμα μόλις στεγνώσουνε οι δρόμοι... :)

Πες του Σάκη να μη διαβάζει....

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεπππππ....τι ειπες τωρα????  Χωρις γονικη συγκαταθεση εγγραφη????   Καλωσηρθες λοιπον γιοκα μου στο club τον καμμενων... :p  

Υ.Γ Captain φιλε μου το παιδι θα εχει απο βδομαδα του μπαμπα το αυτοκινητο και θα εχει καλο καιρο απο Κυριακη και μετα εχω ακουσει. Αν ειναι κανονιστε το για τοτε...... :p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες Αγγελε κ να το κανεις πιο ταβλα απο του γερο_Σακη

Πειτε μου κατι αλλο???Ποιος απο τους 2 σας ηρθε Αθηνα να το παρει κ δεν εστειλε 1 μηνυμα για 1 καφε ?

Link to comment
Share on other sites

¨Εγιναν όλα τόσο γρήγορα,ούτε μεταξύ μας δεν ήπιαμε καφέ !!!

 

Οντως ητανε ταξιδι αστραπη τελικα φιλε Αντρεα και κριμα που δεν χαλαρωσαμε καπου εστω για λιγο να τα πουμε... Αυτο που μενει ομως ειναι η γνωριμια μας και πολυ θα χαρω να σε φιλοξενισω στην πολη μου!!! Οπως βλεπετε παιδια ειναι τα χιλιομετρα αρκετα και οι δουλειες μας που δεν μας αφηνουν περιθωρια για πολλα-πολλα... Θελω να πιστευω ομως πως καποια στιγμη θα κανω την εκπληξη και θα βρεθω κοντα σας φιλοι μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα παιδιά..arka θα προσπαθήσω σιγά σιγά αν και είναι αρκετά δύσκολο ..ελπίζω στην επόμενη colt-club συνάντηση να είμαστε εκεί..!! :D

Link to comment
Share on other sites

εχουμε συναντηση στη λιμνη πλαστηρα τελος του μηνα!για να οργανωθείτε! 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...