Jump to content

καλησπέρα


Recommended Posts

γεια σας σκέφτομαι την αγορά ενός colt czt και γράφτηκα να δώ απόψεις και διάφορα για μικρό "evo"

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου και εσενα,

 

θες καινουργιο ή μεταχειρισμενο; Στην αγορα παιζουν πολυ καλες προσφορες για czt. Κοσμος τα πουλαει με πολυ λιγα χλμ για να παρει κατι ποιο οικονομικο στην καταναλωση.

Εγω το πηρα μεταχειρισμένο (απο γνωστο μου), και ειμαι πολυ ευχαριστημένος με το αμαξι. Ειναι ενα θεματακι η κατανάλωση, αλλα γενικα αξιζει.

Link to comment
Share on other sites

Btskas καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες "συνονοματε"! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα. Φίλε mathiou μπορείς να δώσεις καποιές πληροφορίες παραπάνω οσο αφόρα την κατανάλωση να έχω μια εικόνα.

Για μεταχειρισμένο ενδιαφέρομαι

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή. Για την κατανάλωση μπορείς να διαβάσεις το αντίστοιχο θεμα http://www.coltclub.gr/index.php?showtopic=7614&st=0 . Ενα είναι το σίγουρο πάντως σε σχέση με αυτα που προσφέρει δεν καιει πολύ και ειναι αρκετά πιο οικονομικό απο άλλα μικρά γρήγορα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Btskas,

 

καταρχάς πρέπει να αποφασίσεις τι θες. Θες ενα αμάξι να πηγαίνεις στη δουλειά σου; Θες ενα αμάξι για να ασχοληθείς μαζί του και να το χαρείς στην οδήγηση;

Το colt είναι ενα αμάξι που έχει σχετικά αυξημένη κατανάλωση από το μέσο αστικό όχημα. Αλλά είναι αρκετά ανώτερο απο το μέσο αστικό αμάξι.\

 

Η κατανάλωση του μέσα στην πόλη όπως την βλέπω εγω (που δεν κάνω και οικονομική οδήγηση) ειναι 10 με 15 το πολύ λιτρα/100χλμ.

Και μην ξεχνάς οτι είναι ένα αμάξι με turbo. Δλδ αυξημένες επιδώσεις και αυξημένη κατανάλωση.

Γενικά το μοντελο αυτο εχει πετύχει πιστεύω καλη ισορροπία επιδωσης/κατανάλωσης/τιμης.

 

ελπίζω να σε κάλυψα όσο μπορούσα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...