Jump to content

εκδρομη και δυναμομετρηση


Recommended Posts

Guest ioannatrela

χαχαχα να δουμε τι θα γινει με την δυναμομετρηση και να αφησουμε τους παιδες να πανε εκει και εμεις που ειμαστε εκτος να κανονισουμε να βρεθουμε καπου για πρωινο καφεδακι και μετα παμε απο το μαγαζι και βλεπουμε για υπολοιπα!!!!

 

αν και δεν εχω πολλες γνωσεις απο την περιοχη εκει...ας μας προτινουν κατι ομως!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

χαχαχα να δουμε τι θα γινει με την δυναμομετρηση και να αφησουμε τους παιδες να πανε εκει και εμεις που ειμαστε εκτος να κανονισουμε να βρεθουμε καπου για πρωινο καφεδακι και μετα παμε απο το μαγαζι και βλεπουμε για υπολοιπα!!!!

 

αν και δεν εχω πολλες γνωσεις απο την περιοχη εκει...ας μας προτινουν κατι ομως!!

 

Βαθεια για ουζακι κ χταποδακι...

Link to comment
Share on other sites

Συντομα παιδες θα βγαλουμε ανακοινωση που θα μαζευτουμε, τι ωρα, που θα παμε, κτλ

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

Βαθεια για ουζακι κ χταποδακι...

 

 

τωρα τα λες ολοσωστα!!!!!

 

Συντομα παιδες θα βγαλουμε ανακοινωση που θα μαζευτουμε, τι ωρα, που θα παμε, κτλ

 

 

συντομα???εχουμε χρονο ακομα βεβαια αλλα πρεπει να τροχησω και τα νυχακια κ δοντακι μου λιγο!! :p :P :p :P

Link to comment
Share on other sites

μητσακο μαλλον ακυρο καθως μαλλον δεν θα χωρεσουν ουτε τα δικα μας-περιμενε να γινει επισημη ανακοινωση κ του λες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ioannatrela

1. Hill

2. Geo_x

3. adreas

4. pipilas cz3

5. Aliveri czt

6. Nikoro

7. Revolver

8. nmag

9. digos

10. panaua ???

11. arkas???

12. savah???

13. akoysthkoylhs???

14. noone85???

 

ενα προχειρο σχεδιο δυναμομετρησης ειναι αυτο.

Τα ??? δεν εχουν δωσει σαφη απαντηση για την ημερομηνια...

και (ενα δυσαρεστο) ο φιλος μου που δουλευει στο burn out εκεινη την ημερομηνια εχει αλλη μια φωτογραφιση εκδρομης του mazdaclub και δεν θα μπορεσει να ερθει μαζι μας...αν και θα επικοινωνησει οταν τελειωσει μηπως και ειμαστε ακομα εκει!!!αλλα χλωμο να προλαβει... :(

Link to comment
Share on other sites

Κατα 99% η εκδρομη/δυναμομετρηση θα γινει στις 21 Νοεμβριου, θα ενημερωσουμε μολις εχουμε νεωτερα!

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μην βιαζεστε κ μην προτρεχετε

μαλλον δεν θα γινει εκεινη την ημερομηνια ,αλλα στις 21 Νοεμβρη

Θα λαβετε νεα ενημερωση αναφορικα με το ποτε

Δεν την ξεχασαμε την εκδρομη

Προς το παρων να φτιαξει ο καιρος λιγο κ θα κανονιστει συναντηση εντος Αττικης-οποτε ζεστανετε μοτερ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...