Jump to content

εκδρομη και δυναμομετρηση


Recommended Posts

Τοτε ειναι μια χαρα,να εχει δροσισει να "κερδισουμε" και κανενα αλογο παραπανω....λογω καλοκαιριου μουλαρεψαν λιγο....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Μήπως έρθω και γω να μετρήσω το μαμησιάρικο ralliart μου. Και επιτέλους μιας και θα είστε κοντά στα μέρη μου θα χαιρόμουν να σας δω απο κοντά.

Link to comment
Share on other sites

Χλωμο το βλεπω για δυναμομετρηση....ειμαστε ηδη 20+ ατομα! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ας κάνουν οι πρώτοι που δήλωσαν δυναμομέτρηση. Οι υπόλοιπη ας έρθουμε για την εκδρομή μόνο. Ξέρουμε άλλωστε τα ατελείωτα άλογα που διαθέτουμε λίγο πολύ. Δε θα τα χαλάσουμε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον.....εχουμε και λεμε.....

μιλησα με τον παπαγγελη και μου ειπε μεχρι

10ατομα 35Ε.... απο 10 ατομα και πανω 30Ε πιστευω πολλυ καλλη τιμη ετσι? ;)

και το καλητερο ψηθηκε εφοσον δεν πεφτει σε ημερομηνια που

υπαρχει αναβαση να μας το ανοιξει κυριακη!!!!!! :lol: :lol: :lol:

 

αρα το μονο που μενει ειναι να δουμε πια ημερομηνια βολευει τους περισσοτερους !!!:lol:

 

προτινω να γραψει ο καθενας ποτε μπορει για να βρουμε ημερομηνια......

 

πιθανες ημερομηνιες

26-9

3-10

10-10

17-10

24-10

 

 

hill ολες τις κυριακες μπορω

Link to comment
Share on other sites

και εγω ολες τις Κυριακες μπορω, μονο μην πεσει τελευταια Κυριακη του μηνα γιατι εχουμε απογραφη και η δουλεια μπορει να με καλεσει.Αν βολευεστε και εσεις βεβαια:D

Link to comment
Share on other sites

ωραία η εκδρομή, αλλά αν εγώ ως κορίτσι δεν ενδιαφέρομαι για δυναμομέτρηση? :unsure:

 

Δεν ειναι μονο αντρικη δουλεια η δυναμομετρηση ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

ολες τις κυριακες του μηνα για εκδρομη...

 

ειπαμε δυναμομετρηση δεν πιστευω να κανω ηταν 95 το 2007

ποσα εχω αφησει ζωντανα δεν θελω να ξερω!!! μπουχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα 17 Οκτωμβρη θα βρισκομαι Σερρες, οποιοδηποτε αλλο ΣΚ δεν εχω θεμα...

 

Εκτος απο το δυναμετρο που στην τελικη ενα τηλεφωνο θα παρουμε για να το κλεισουμε, θα παρακαλουσα τα μελη που μενουν ή γνωριζουν την γυρω περιοχη να προτεινουν που μπορουμε να παμε για καφε και φαγητο. Γιατι οπως γνωριζετε και απο αλλες εκδρομες ενα κομβοι 10...15...20 αυτοκινητων δεν ειναι ευκολο να μετακινειτε οπου θελουμε!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον σημερα που πηγα απο εκει για σερβις του ειπα πως θελουμε το δυναμομετρο για κυριακη 24 του οκτωμβη ετσι ωστε να προλαβουμε ολοι να ειμαστε ετοιμοι.... :rolleyes:

 

υγ1 geo_χ για παρτυ σου κανονισα καθηστεριση ωστε να μας τιμησεις στην εκδρομη :)

υγ2 αντε να δουμε τι θα κανει και του λιακου πανω στα ραουλα.....εταξε με post στο garage του εντιποσοσιακα πραγματα....

 

 

και το συμαντκοτερο.......

παρακαλω την δοιηκηση να αναλαβει λιγο την οργανοση :ph34r:

 

Εκτος απο το δυναμετρο που στην τελικη ενα τηλεφωνο θα παρουμε για να το κλεισουμε, θα παρακαλουσα τα μελη που μενουν ή γνωριζουν την γυρω περιοχη να προτεινουν που μπορουμε να παμε για καφε και φαγητο. Γιατι οπως γνωριζετε και απο αλλες εκδρομες ενα κομβοι 10...15...20 αυτοκινητων δεν ειναι ευκολο να μετακινειτε οπου θελουμε!

 

οταν πλησιασει η ημερομηνια πιστευω θα μπορεσουμε να βοηθησουμε εγω και ο aliveri σε αυτο το προβλημα..... ;)

Link to comment
Share on other sites

Οποτε κλεινουμε για αρχη την ημερομηνια (24 Οκτ.) και ξεκιναμε σιγα-σιγα την διοργανωση, ε?

Link to comment
Share on other sites

Ας υπολογισουμε ποσα αυτοκινητα μπορει να μετρησει σε μια ωρα, μετα να δουμε ποσες ωρες μας βολευει να μεινουμε εκει (ας πουμε μεχρι αργα το μεσημερι) και εφοσον εχουμε εναν αριθμο στο περιπου δηλωνουμε και "επισημα" συμμετοχες. Υπολογιζω οτι μπορουν να μετρηθουν γυρω στα 20+ αυτοκινητα μεχρι το μεσημερι.

 

Εγω δεν εχω προβλημα να μην μετρηθω, ετσι κ αλλιως πανω κατω ξερω που ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Guest ioannatrela

ελα τωρα μια χαρα θα ειναι η εκδρομη μην ακουω τετοια..με λιγη υπομονη ....θα εχουμε και καλη παρεα....

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ....

για δυναμομετρηση τωρα πως θα τα κανετε ενας θεος ξερει πως θα προλαβαινε ολοι μαζι....

 

 

24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει να έρθω κι εγώ στην εκδρομή.

Για δυναμομέτρηση δεν με καίει!!!

Αλλά ας οργανωθούμε.

Να πούμε πχ που θα συναντηθούμε και να βγάλουμε και ένα πρόγραμμα για την εκδρομή.

Που θα πάμε κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...