Jump to content

1η Φθινοπωρινή συνάντηση λεκανοπεδίου Αττικής και περιχώρων


Recommended Posts

Τι κρίμα που δε μπορώ να ρθω....από δω κι στο εξής θα τα λέω με τους βόρειους.

 

Off topic αλλά τι έχει αυτή η Σαλόνικα και με τραβάει τόσο?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

μιας και ειμαι καινουριος στο κλαμπ θα χαρω να σας δω στα λημερια μου.....Ανυπομονω!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Αψογα στην πρώτη φθινοπωρινή συνάντηση μας.

Ηρθε κόσμος, παλιός και νέος, μιλήσαμε , καγκουρέψαμε με τα OPC που ειχαν αράξει δίπλα μας, γελάσαμε και φυσικά κλείσαμε καμιά 10 τραπέζια στον Ζαχο.

 

Αντε τώρα στο Track day τα υπόλοιπα. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν τελεια....σας ευχαριστω ολους παιδια και εσενα Liou Που με ενημερωσες σχετικα με τις εξελιξεις με ολα τα απαραιτητα "συνεργα" καθως και τον Chris :)

Link to comment
Share on other sites

Όλα ωραία..Κόσμος πολύς , καμιά 30αριά αμάξια , πιάσαμε σχεδόν το μισό πάρκινγκ , νέα μέλη , αυτοκόλλητα φύγανε ( αναμονή για τα καινούργια) , ΑΛΛΑ το κορυφαίο το είδα απόψε και δεν νομίζω να το ξαναδώ!!!!

 

Σκάει μια Lambo Murcielago...Χαζέψαμε , όπως ήταν φυσικό το κτήνος..Ο ήχος των εξατμίσεών του κάλυπτε σχεδόν όλον τον απόηχο των καγκουροεξατμίσεων της περιοχής..Επιβάτες δύο , εκ των οποίων μια κυρία ξανθιά , με καλοκαιρινό φορεματάκι με στρασιάκια , αντίστοιχη τσαντούλα και φυσικά τακουνάκια...

Και δώστου γκαζιές η Lambo στο φανάρι...Λέμε θα πατήσει..Αλλά πιάνει δεξιά , στο φανάρι πρός το πάρκινγκ..Και βλέπουμε το κορυφαίο!!!!!Κατεβαίνει ο οδηγός και η ξανθιά , κάνει ο οδηγός σήμα με τα χέρια του ότι αμάξι πάπαλα , πιάνουν από μια κολώνα στο παρπρίζ και αρχίζουν να σπρώχνουν!!!! Ω ναι , η Lambo πάρκαρε σπρώχνοντας!!!Και φυσικά τα επιφωνήματα για τα made in Italy αμάξια έδιναν κ έπαιρναν!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Όπως μάθαμε μετά , την είχε πάει για πλύσιμο σ ένα πλυντήριο με...Πακιστανούς και πήρε νερά η μηχανή...

 

Δεν ξέρω τι είναι πιό τραγικό..Το θέαμα να βλέπεις να την σπρώχνει μια ξανθιά με τακουνάκια , ή το ότι την πήγε για πλύσιμο όπου να ναι...

 

Καλό χειμώνα να χουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω αναρωτιεμαι μηπως ηταν καμια lamborgini μουφα!!!

ξερεις αυτες που τις πουλανε στην ιταλια 13000 euro με μηχανη απο panda!!! :lol: :lol: :lol:

 

στα δικα μας τωρα!!! πανεμορφο βραδακι, φοβερη παρεα, πολυς λαος και το αμαξι του γιατρου απιθανο!!!!!!!!!!!!!

:twisted: :twisted: :twisted:

μηπως πουλιεται κανα czt??? :shock: :shock: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφη βραδιά, χαλαρή με ωραία παρέα κ ωραία σουβλάκια.

Η πρώτη φθινοπωρινή μας συνάντηση στέφθηκε σίγουρα με επιτυχία.

 

Το κλου της βραδιάς ήταν αναμφισβήτητα αυτό που περιέγραψε ο stragal, κ εις άλλα με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

Άψογη βραδιά δυστυχώς λόγο πρωινού ξυπνήματος χάσαμε τα σουβλάκια δεν πειράζει στην επόμενη θα παραγγείλω διπλά........(επιτέλους πήρα αυτοκόλλητα!!!)

Link to comment
Share on other sites

Όπως μάθαμε μετά , την είχε πάει για πλύσιμο σ ένα πλυντήριο με...Πακιστανούς και πήρε νερά η μηχανή...

 

Εμ, έτσι είναι, και η Lambo θέλουν τον Mike τους... :lol: :lol: :lol:

 

Μπράβο σας ρε παιδιά! Καρτόδρομο τώρα...

Link to comment
Share on other sites

κανα βεντεακι καμια φωτο με την lambo δεν υπαρχει ρε παιδια να γελασουμε και εμεις ? :lol:

παλι καλα που δεν μπηκε σε κανενα κολτακι η ξανθια με τα ψιλοτακουνα για να συνεχεισει την βραδυα της .Φανταζεστε ηττα που θα ετρωγε ο lamboman?

Link to comment
Share on other sites

Ηταν πολυ ωραια εαν και πρωτη φορα με το club...ολα τα παιδια φοβερα και πολυ φιλικα...mike thanks για τις πληροφοριες,και stragal thanks για τα αυτοκκολητα...πιστεψε με τα ηθελα και τα εψαχνα καιρο... :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...