Jump to content

Γεια και χαρά!


Recommended Posts

Καλημέρα,λέγομαι Ηλίας από Χολαργό και έχω ένα gargalised ep91 starlet που μου αρέσει να στραμπουλάω..Το φόρουμ το βρήκα ψάχνοντας για αναρτήσεις για το cz3 ενός φίλου (πρωταρχικός λόγος),και αφου μιλάμε για Ιαπωνία (2 λόγος) και για πυραυλάκια ατμοσφαιρικά της κατηγορίας μου (3 λόγος) τότε νομίζω ότι καταλάβατε τι με οδήγησε σε εγγραφή..

 

 

 

P.S.πολύ μου αρέσει που κρατάτε το φορουμ καθαρό.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Ηλία!

 

Πες μας τι εχεις φτιάξει στο Starletaki σου? Το βάζεις καθόλου σε πίστα?

 

Έχουμε και τρακ ντει σε δύο βδομάδες... σε περιμένουμε να τα πούμε και από κοντα!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά..

 

Πες μας τι εχεις φτιάξει στο Starletaki σου? Το βάζεις καθόλου σε πίστα?

Φλάντζα και μπουζοκαλώδια της TRD,φίλτρο Κ&Ν,μπουζί ιριδίου,εξάτμιση από καταλύτη και πίσω από Παπαδόπουλο,Bilstein/H&R τρίποντα..

Σε πίστα?2 φορές ήταν να το βάλω με team-ep789 αλλά και τις δύο μόλις είχα αλλάξει λάστιχα..Τώρα όμως με ψήνει γιατί έχω τα Α539 τελειωμένα σχεδόν..Πότε και που????? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή, 14 Σεπτέμβρη, 6:30 το απόγευμα, Kartodromo Αφιδνες.

Κόστος 20-30 ευρώ, ανάλογα με τον αριθμό συμμετοχών

 

Δηλαδή εαν μπεις θα έιναι η παρθενική σου? :D όπως και νάναι σε περιμένουμε!

Link to comment
Share on other sites

OK λοιπόν,σφίγγω μπουλόνια,ξεβουλώνω τα μπεκ των καθαριστήρων,βαζω καθαριστικό ταπετσαρίας και έρχομαι!!!παρθενική ναι.. :oops: :oops: ...οπότε κρατηθείτε λίγο μακρύτερα από την πίστα,πηγαίνετε για κανένα καφε,γιατι μπορεί κ να σας έρθω αγκαλιά!! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Ηλία και καλώς μας ήρθες.

Με τα σταρλετάκια έχω μεγάλη μούρλα. Ελπιζω να βρεις στο club μας αρκετά ωραία πραγματάκια. 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλώσόρισες Ηλία!

Σήκωσε και καμιά φωτό να δούμε το εργαλείο...

 

Γενικά έχω σε πολύ εκτίμιση τα Starletάκια όλων των γενεών και τύπων!

 

Πες στον φίλο σου να κάνει ένα sign in και αυτός να τα λέμε και κατιδίαν!!! Κάτοχος και γώ CZ3!

 

ʼντε και καλά ποσταρίσματα και με το καλό η "παρθενιά" στο Kartodromo!

Link to comment
Share on other sites

Ok, το πιάσαμε το υπονοούμενο...

 

Άμα είσαι μερακλής με το αμάξι σου ,μέχρι και σκηνοθέτης γίνεσαι, ειδικός στο μοντάζ και στην μουσική επιλογή!

 

Τέτοια άπλα, άνεση και ασφάλεια μέρα μεσημέρι για τα "φιλικά ανοίγματα" πού την βρήκατε???

 

Ψιλοτρένο το starletάκι, δεν νομίζω να τα βρει πολύ σκούρα στο Kartodromo!

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια άπλα, άνεση και ασφάλεια μέρα μεσημέρι για τα "φιλικά ανοίγματα" πού την βρήκατε???

 

Τις Κυριακές που γίνονται εκθέσεις στο Ελληνικό η πάνω πόρτα είναι ανοιχτή,οπότε με κανα δυο S-άκια σκας κύριος στον (ασφαλή) αεροδιάδρομο.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

eli_trd kαλώς ήρθες στο κλάμπ.

Μην ξεχάσω να αναφέρω και το δικό μου starlet ep71 του 87΄

όπως και το starlet του 79΄ το οποίο πουλήθηκε μετα απο 26 χρόνια.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ευχαριστώ και πάλι για την θερμή υποδοχή!Ανυπομονώ να διαβάσω τα tech specs και όλα τα υπόλοιπα που αφορούν το colt!!Ελλείψει αγωνιστικού χαρακτήρα της ΤΟΥΟΤΑ,στρέφομαι σε Mitsu και Suzuki που συνεχίζουν την παράδοση..

 

 

Υ.Γ.Εύχομαι και την ανάλογη αντιμετώπιση απο RALLIART που ως Ευρώπη μας έχει παρατήσει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.Εύχομαι και την ανάλογη αντιμετώπιση απο RALLIART που ως Ευρώπη μας έχει παρατήσει!!!!

 

Πόσο δίκιο έχεις νά""ξερες...Αγνοεί την ύπαρξη μας εμάς των ευρωπαίων...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...