Jump to content

Φωτογράφιση από MAX POWER - Παρασκευή 6 Ιούλιου 2007 !!


Recommended Posts

Βρισκόμαστε στα μέσα του καλοκαιριού και οι θερμοκρασίες έχουν ανέβει αρκετά! Τι θα λέγατε λοιπόν το coltclub τη Παρασκευή 6 Ιουλίου να δώσει μία νότα δροσιάς με μιά φωτογράφιση από το περιοδικό MAX POWER?

Και φυσικά όπως γνωρίζουμε οι περισσότεροι το περιοδικό περιλαμβάνει και πιο "hot" θέματα! ʼλλωστε "hot" δεν είναι και το coltάκι μας?

 

Ε ναι λοιπόν..καλά καταλάβατε! Θα μας πλαισιώσουν "καυτά" κορίτσια !! Όχι δεν είναι αστείο..είναι πραγματικότητα! :D Με σκοπό φυσικά το καλύτερο λανσάρισμα του οχήματός και του club μας (οι πονηρές σκέψεις απαγορεύονται! :twisted: ) Και φυσικά η ενδυμασία τους θα είναι στο κλίμα της εποχής! :lol:

 

Όσοι λοιπόν θέλετε να ζήσετε αυτή την εμπειρία δεν έχετε παρά να κάνετε το εξής:

 

Ο χώρος της φωτογράφισης θα είναι το μαγαζί-σαντουιτσάδικο "Το βρώμικο".

 

Το μαγαζί βρίσκεται στη Νίκαια, Πέτρου Ράλλη 203. Το μαγαζί εξωτερικά έχει τζαμαρία με επένδυση από ξύλο και φάρο με ταμπέλα. Στον εσωτερικό διάκοσμο συναντά κανείς και συγκεκριμμένα στο ταβάνι...καλύτερα να το διαπιστώσετε από κοντά! :wink:

 

Για δική σας διευκόλυνση, το μαγαζί βρίσκεται μετά το νοσοκομείο "Κρατικό", στα επόμενα φανάρια και πριν τη πλατεία "Περιβολάκι". Με κατεύθυνση προς Νίκαια το συναντάτε αριστερά σας.

 

Θα σας υποδεχθούν ο ʼγγελος και ο Χρήστος, αδέρφια και ιδιοκτήτες του μαγαζιού!

 

Ώρα συνάντησης: η φωτογράφιση ξεκινάει 19:45 οπότε...το γοργόν και χάριν έχει!

 

 

Υ.Γ. Η προγραμματισμένη κλήρωση δώρων (ναι καλά είδατε!) θα πραγματοποιηθεί στον ίδιο χώρο σε ημερομηνία που θα ορισθεί και θα ανακοινωθεί.

 

Να είστε όλοι εκεί με γυαλισμένα coltάκια (όχι που δε θα είστε δηλαδή!! :lol: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Φυσικα ο Piravlos θα ειναι εκει ετοιμος και φρεσκοπλυμενος...!!!

Ευτυχως που δουλευω και δεν θα μπορεσω να ερθω :p

Link to comment
Share on other sites

Τι να σε κανουμε εσενα ρε φιλε Δαρειε??? Σταματα σε κανενα σουβλατζιδικο και πλακωσε κανενα διπιτο να ισιωσεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Αν γινόταν στο βρώμικο της πΛ. Μαβίλη θα ρχόμουνα σίγουρα και μάλιστα ούτε που θα ξεπάρκαρα αφού το σπίτι μου την βλέπει!!! Αύριο παίρνω το όχημα και θα είναι με τα κεριά, δεν θα με χάλαγε να το χάιδευε μια αεράτη και δροσερή ύπαρξη (το όχημα)... 8)

Link to comment
Share on other sites

Η άποψη μου...και θα την πω χωρις φόβο και ενδοιασμό...

 

Είναι ότι τέτοιου είδους προβολές δημιουργούν και επαυξάνουν την ΠΕΡΙΘΩΡΙΑΚΗ εικόνα των αυτοκινητιστικών club, όπως έχω δει σε παρόμοιες φωτογραφήσεις από το συγκεκριμένο περιοδικό, αλλά και από άλλα...

 

Η εικόνα που προβάλλεται σε σκηνικό σαντουτσερί είναι ποστ-κόντρας, και αγοραίου έρωτα...

 

Εγώ δεν θα πήγαινα ΠΟΤΕ σε μια τέτοιου είδους συνάντηση και ιδιαίτερα εαν επροκειτο να γίνει και φωτογράφιση και δημοσιοποίηση μιας τελείως λανθασμένης εικόνας (σκηνοθετημένης μάλλον θα έλεγα...) για το club μας...

 

Λυπάμαι πολύ αλλά έτσι το βλέπω...

 

ΥΓ. και θα λυπηθώ ακόμα περισσότερο εαν μάθω ότι υπήρχε μεγαλύτερη προσέλευση στο σαντουτσάδικο με τις στριπτιτζούδες, απότι στο σεμινάριο του Ιαβέρη...στο οποίο ήρθαν ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΛΙΓΑ ΑΤΟΜΑ...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω λίγο πιο χαλαρά το πράγμα (ισως και λόγω καλοκαιριού).

 

Το πόσοι είμασταν στον Ιαβέρη δεν μας τιμά και πολύ , έτσι κι αλλιώς. Ασχετα με το πόσοι θα είναι στο σαντουιτσάδικο... :(

Link to comment
Share on other sites

Από την κάθε δραστηριότητα πρέπει να κρατάς τα καλύτερα..έτσι δεν είναι?

 

Τί συγκρίνουμε τώρα? Τον Ιαβέρη με τις "στριπτιζούδες"? ʼλλο το ένα άλλο το άλλο και κακό του κεφαλιού τους όσων δεν ήρθαν στο σεμινάριο..Δεν νομίζω ότι τίθεται τέτοιο θέμα..

 

Η μια δραστηριότητα δεν θα πρέπει να "αποκλείει" την άλλη..Για αυτό και όποιος θέλει και μπορεί να παέι και να το ευχαριστηθεί!

 

Θα είναι διασκεδαστικό και "δροσιστικό" και θα μας κάνετε ζήλιες εμάς του Βόρειους όπως κάθε φορά! :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Tωρα το πηγαμε απο την μια μερια στην αλλη. Οτι και να ειναι η φωτογραφιση ειναι ενα event και τιποτε αλλο. Τωρα οσο για τον Ιαβερη οποιος δεν ηρθε μπορει να μην τον βολευε η ωρα η οτιδηποτε αλλο. Κακως βεβαια.

Link to comment
Share on other sites

Tωρα το πηγαμε απο την μια μερια στην αλλη. Οτι και να ειναι η φωτογραφιση ειναι ενα event και τιποτε αλλο.

 

 

+1 :D

Link to comment
Share on other sites

Εάν προλάβω θα έρθω και εγώ αλλά θα φύγω νωρίς γιατί δουλεύω θα φέρω και τον Ηλία από το Πέραμα μόνο να έχετε αυτοκόλλητα να του δώσουμε του παιδιού.

Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει δεν νομίζω ότι είναι και τόσο τρομερό το σκηνικό με το σαντουιτσάδικο...........κι εγώ πιστεύω ότι άλλο το ένα άλλο το άλλο.

 

Τέλος πάντων ας μην γίνει το παρόν νήμα χώρος αντιπαράθεσης. Ισχύει το σημερινό, όποιος θέλει πηγαίνει και τέλος.

Link to comment
Share on other sites

Ε, εντάξει δεν νομίζω ότι είναι και τόσο τρομερό το σκηνικό με το σαντουιτσάδικο...........κι εγώ πιστεύω ότι άλλο το ένα άλλο το άλλο.

 

Τέλος πάντων ας μην γίνει το παρόν νήμα χώρος αντιπαράθεσης. Ισχύει το σημερινό, όποιος θέλει πηγαίνει και τέλος.

+100!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τονChris. Ούτε περιθωριακοί είμαστε ούτε πεινασμένοι. Αν το πάμε και λίγο παρακάτω, δεν συμφωνώ στην ιδέα να συμμετέχω σε μια κερδοσκοπική ιστορία (το περιοδικό κερδίζει!) με μερικές δυστηχισμένες που ήρθαν στην Ελλάδα να βρούν δουλέιά και όχι να γίνουν στριπτιζούδες , πράγμα για το οποίο εξαναγκάζονται. Αλλοιώνει την εικόνα μας σαν ανοιχτό CLUB και μας παρουσιάζει σαν ανεγκέφαλα παιδάκια που αν συμμετάσχουν θα πάρουν το δώρο τους. Με προσβάλλει και θα απέχω. Αν θέλουμε φωτογράφηση την κάνουμε μόνοι μας!!! Π...ανα δεν πρέπει να γίνουμε κανενός.

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτη την αποφαση θα επρεπε να εχουμε λογο ολοι μας,οπως σε οποιαδηποτε κινηση προωθησης του club μας.

Θεωρω οτι μας προσβαλει σαν club και εμενα κατ""επεκταση σαν μελος του.

Durin,πραγματι ουτε εγω θα ηθελα να γινει χωρος αντιπαραθεσης το παρων thread.

Αλλα ειναι ψυχρο το να λεμε οποιος θελει πηγαινει και τελος.Νιωθω τους περισσοτερους σας σαν παρεα και τετοιου ειδους """"αμφιλεγομενες"""" κινησεις θα επρεπε να χωρουν καποια συζητηση.

Φρασεις σαν την προηγουμενη με ενοχλουν καπως,σαν καποιος να αποφασισε για ολους.

Εκτος αν τα βλεπω ιδανικα.

Παντα με διαθεση για συζητηση και οχι αντιπαραθεση.

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στα παιδιά (και κυρίως στον Controla) που κανόνισαν αυτό το "event". Περάσαμε πολυ ωραία.

Μπράβο!

Link to comment
Share on other sites

Οντως ηταν ωραιο αλλα το καλυτερο ηταν ο gianman που πλεον αλλαξε το ψευδονυμο σε Mr "εφκαριστο παρα πολυ"!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Tετοια event αν δεν κανω λαθος τα συναντα κανεις και σε μεγαλες εκθεσεις αυτοκινητου -μοτοσυκλετας πανευρωπαικης εμβελειας και κυρους. Τελος παντων θα ηθελα να εβλεπα τον Gianman σε ρολο σκηνοθετη και χορογραφου :p Κριμα που δεν μπορεσα να ερθω

Link to comment
Share on other sites

Όντως περάσαμε πολύ καλά! Υπήρχε άφθονο γέλιο, αρκετή αμηχανία με την εμφάνιση των "υπάρξεων" ( :lol: πολλά μάτια γούρλωσαν :shock: ) αλλά και πολύ καλό, ευμεγέθες, προσιτό "βρώμικο".

Τα παιδιά του μαγαζιού φιλικά και πρόθυμα να βοηθήσουν. Και φυσικά highlight του μαγαζιού το αυθεντικό mini cooper να αιωρείται στο ταβάνι! :D Με ζάντες, λάστιχα, φτερά κτλ κτλ.

 

Τα παιδιά του max power πολύ φιλικά! Τους ευχαριστούμε πολύ που μας τίμησαν με τη παρουσία τους και που σίγουρα έκαναν το παν για να σταθούν αντάξιοι στις καυτές συνθήκες της βραδυάς :lol: Προσωπικά συγκράτησα το όνομα του Βαγγέλη. Ζητώ συγνώμη από τα υπόλοιπα παιδιά, δε φημίζομαι για την εύκολη συγκράτηση ονομάτων! Αναμένουμε το τεύχος!!

 

Όσο για το highlight με το Gianman...ναι..μόνο που η "ύπαρξη" είπε: "σε ευχαριστώ πολύ αγάπη μου" και χάιδεψε με το χέρι της το πρόσωπό του, μιας και τα γόνατα του Gianman φιλοξένησαν την "υπαρξη" :lol: Τα συμπεράσματα δικά σας :lol:

 

Octap το μπράβο ανήκει σε όσους κατάφεραν και ήρθαν και τίποτα άλλο.

 

Η κλήρωση των δώρων αποφασίστηκε να γίνει στις 19/07/07 ημέρα Πέμπτη και ώρα 21:00 στο ίδιο μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε μια χαρά...

 

Σε μιά βραδιά χαλαρή και χωρίς άγχος, γελάσαμε, φάγαμε, κουτσομπολέψαμε, και ναι χαζέψαμε και τις κοπέλες.

 

Μιλήσαμε με τα παιδιά από το Max Power και μας έκαναν κάποιες προτάσεις που θα συζητηθούν εν καιρό.

 

Ευχαριστούμε και τα παιδιά που μας φιλοξένησαν στο μαγαζί τους.

Link to comment
Share on other sites

Περάσαμε αρκετά ωραία χθες με κουβετνούλα πλακίτσα ωραίες παρουσίες όχι μόνο από εξωτερικό αλλά και από Ελλάδα μας τίμησαν και γυναίκες του club. Όσον αφορά τα κορίτσια πιστεύω ότι ήταν αναγκαίο κακό. Να ρωτήσω κάτι σε όλες αυτές τις εκθέσεεις που έχουμε πάει όλο γκόμενες σχεδόν γυμνές δεν είναι? Εάν δεν τις θέλουμε στα event μας να πάμε να πάρουμε σακαράκες και να κάνουμε τον γύρο της Αθήνας νομίζω μόνο εκεί δεν έχει.

 

υγ1,. τελικά όσον αφορά το ατυχυματάκι με πήρε το παληκάρι το πρωί τηλ και μου είπε ότι έβαλε αλοιφή και ψιλοέφυγαν οι γρατζουνιές και δεν θέλει τίποτα ουφρ!!!!!

 

υγ2. Το μόνο κακό ότι τσακώθηκα με την δικιά μου βγήκε η άλλη από την ηλιοροφή !!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πώ με την σειρά μου και εγώ ότι ήταν μια πάρα πολύ ωραία βραδια με soundtrack το τραγούδι "Ένα σπίτι καίγεται".

 

Να δώσω τα εύσημά μου στον Coltara που οργάνωσε τα πράγματα στο πεδίο της μάχης, όπως και στους αδερφούς-ιδιοκτήτες (που είχαν την ιδέα να μας φωνάξουν για την φωτογράφηση) για την πολύ καλή φιλοξενία τους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...