Jump to content

Το Colt Club πάει εκδρομή την Κυριακή 1/7/2007


Recommended Posts

Αν και η απουσία του club ήταν χαρακτηριστική....όλα ήταν όπως τα ξέραμε και όπως τα περιμέναμε...!

 

Η διαδρομή φανταστική και κατά το ήμισυ γνωστή σε εμένα.....η συνοδήγηση με τον Chris απολαυστική με ότι μπορεί να σημαίνει αυτό :oops: :shock: :lol:

 

Όταν δε ο Infonaut πήρε τα πηδάλια του γιατράμαξου και προσπάθησε να ακολουθήσει το αυτοκινητό του (που το οδηγούσε ο chris) ....έπρεπε να είχα μαγνητοφωνάκι για να καταγράφω τις ατάκες του Χάρι :lol: :lol: :lol:

 

Eίπα και εγώ δεν θα τα ξεράσεις όλα :lol:

 

Ε ναι λοιπόν, ο γιατρός μπροστά με το μαμά δικό μου και δεν μπορούσα να τον φτάσω :lol: Αφού μετά μου έκαψε τουλάχιστον 2 χιλιοστά απο τα λαστιχά μου, βέβαια ο γιατρός είχε το GPS μου, και έβλεπε τις στροφές 8)

 

Αλλά και πάλι το πήγε φέτες...που να τον φτάσω και έβο να είχα πάλι θα χανόταν...

 

Τελικά Digilef, το μετάνιωσα που δεν σε έπνιξα στις πατητές :lol: :lol: :lol:

 

Σχετικά με την συμμετοχή, ΗΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ...

 

 

 

Να μια μικρή γεύση απο Ηραίο

 

dsc00202rw7.th.jpg

 

Και εις άλλα με υγεία......καθώς θα ακολουθήσουν....ουκ ολίγες εκδρομές.......και όποιος ακολουθήσει - ακολούθησε και όποιος αντέξει - άντεξε "]

Link to comment
Share on other sites

Digilef REMALI, Eίπα και εγώ δεν θα τα ξεράσεις όλα

 

Ε ναι λοιπόν, ο γιατρός μπροστά με το μαμά δικό μου και δεν μπορούσα να τον φτάσω Αφού μετά μου έκαψε τουλάχιστον 2 χιλιοστά απο τα λαστιχά μου, βέβαια ο γιατρός είχε το GPS μου, και έβλεπε τις στροφές

 

Αλλά και πάλι το πήγε φέτες...που να τον φτάσω και έβο να είχα πάλι θα χανόταν...

 

Τελικά Digilef, το μετάνιωσα που δεν σε έπνιξα στις πατητές

 

Σχετικά με την συμμετοχή, ΗΜΑΣΤΑΝ ΛΙΓΟΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΙ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...