Jump to content

γειαααααααααα!


Recommended Posts

ειμαι ο Βασιλης κατοχος Starlet ep70 αλλα εχω πολλους φιλους Coltaκηδες με πρωτο το Jimako και με παρεσυρε να γραφτω σε αυτο το φορουμε με τα πολυ γλυκουλικα και γρηγορα ιαπωνικα αυτοκηνητακια!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Να χαζεψεις τα γκαραζ των κατοχων να δεις τι φοράνε θες αλλα τέσπα! χαχαχαχαχαχα καλως ορισες ;)

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα κλαιωωωωωωωωω χαχαχαχαχαχαχαχα!!! Να χαζεψεις τα γκαραζ των κατοχων να δεις τι φοράνε θες αλλα τέσπα! χαχαχαχαχαχα καλως ορισες ;)

ναι ρε για να ξερω τι να βαλω οταν παρω κολτ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Βασιλη :hi: Βασιλη και μια φιλικη συμβουλη προσεξε με ποιους κανεις παρεα (jimakos,koftaris) :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Βασιλη :hi: Βασιλη και μια φιλικη συμβουλη προσεξε με ποιους κανεις παρεα (jimakos,koftaris) :p :p :p

:p :p :p :p χαχαχαχαχαχα τον εχουμε χαλασει η αληθεια ειναι :p
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

ειμαι ο Βασιλης κατοχος Starlet ep70 αλλα εχω πολλους φιλους Coltaκηδες με πρωτο το Jimako και με παρεσυρε να γραφτω σε αυτο το φορουμε με τα πολυ γλυκουλικα και γρηγορα ιαπωνικα αυτοκηνητακια!!!

 

καλος ηρθες τουμπανο!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ελα..........πες δυο λογια για την σταρλεταρα να υδροσουν λιγο οσοι δεν το ξερουν!!!!!!!!!!! :spiteful: :spiteful: :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

billysstarlet καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...