Jump to content

Επίσημη Συνάντηση & Κοπή Πίτας COLT//CLUB.GR 2013


Recommended Posts

Xαλια ηταν σημερα.....πανω απο 50 ατομα πανω απο 30 COLT !! Aισχος...παπαπα....δεν ξανα παω σε συναντηση colt//club :p ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Τι να πρωτο πω για το σημερινο.....οσοι δεν ηρθαν εχασαν...(Αντρεα σε σενα παει χαχα)

 

 

+1 Σε ολα ειπε ο borbos να μην τα επαναλαμβανω και γω. :D

 

 

Δεν ξερω τι αλλο να πω....αααααααααχ

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Σήμερα έκοβε πίτα και το evoclub στο Ναύπλιο...ήταν ένα ασημί coltακι γρήγορο....κανένας από εδώ;

20 αυτοκίνητα μαζευτήκαν...τίποτα μπροστά σε εσάς....και του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφιες που ανεβαινουν στη σελιδα του club στο facebook ειναι "δημοσιες", οποτε και δεν χρειαζετε account για να τις δει καποιος! ;)

 

 

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια μερα σημερα με αρκετο κοσμο και χαβαλε......

ποιος ειναι με κολτ το καινουργιο και εχει αυτοκολητο διπλα στην πισο πινακιδα το διαβολακι των screwdrivers?????

Link to comment
Share on other sites

Ολα τελεια σημερα ,μεχρι κ ο καιρος ηταν συμμαχος ,αν κ μας φοβισε κ δεν μας αφησε να πλεινουμε αρκετοι τα αυτοκινητα

Θα συφωνησω κ εγω με το borbo στο προλεγομενα του

Με χαροποιησε η προσελευση των παιδιων κ η μεγαλη συμμετοχη γιατι δειχνει την αγαπη κ το μερακι για το αυτοκινητο μας, παρολη τη κριση κ τις δυσκολιες της σημερινης εποχης κ το γεγονος οτι οδηγουμε 1 αυτοκινητο που ειναι 8ετιας.

Ευχομαι καθε χρονο κ καλυτερα, κ πλεον μπορω να πω οτι οι συμμετοχες σε συναντησεις αγγιζουν κ ισως ξεπερνουν τις παλιες καλες εποχες που αρκετοι βιωσαμε

Μπραβο μας ,μπραβο σε ολους κ ευχαριστουμε για την εμπιστοσυνη που δειχνεται στο colt club

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραια μερα σημερα με αρκετο κοσμο και χαβαλε......

ποιος ειναι με κολτ το καινουργιο και εχει αυτοκολητο διπλα στην πισο πινακιδα το διαβολακι των screwdrivers?????

 

ο Φραγκισκος !! https://www.facebook.com/fragiskos.darousos?ref=ts&fref=ts

Link to comment
Share on other sites

NA προσθεσω οτι πλεον κυρρησω το ΜΗΝΑ ως επισημο Φωτογραφο του colt//club-απλα βγαζει απαιχτες φωτο

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στα παιδιά που το οργάνωσαν και μπράβο και σε όλους όσους τίμησαν αλλη μια επιτυχημενη εκδήλωση με την παρουσία τους .Παντα τέτοια, και του χρόνου

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω παρα να πω πως ζηλεψα βλεπωντας τις photo στο Fb... Υπηρχε θεμα που δεν βρεθηκα κοντα σας ηταν κατι που το ειχα σχεδιασει εδω και 2 βδομαδες αλλα τελικα στραβωσε... Θελω να πω συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που στηριζουν τοσα χρονια το colt // club και συνεχιστε ετσι δυνατα!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχα να σαι καλα γιωργο..μπορει τωρα να χτυπαω 39.5 πυρετο αλλα αξιζε τον κοπο...αιντε και του χρονου παιδια με υγεια πανω απο ολα.

 

Παρεπιπτοντως περιμενω να μου πειτε που φτιαξατε την πιτα να παραγγειλω να εχω σπιτι μου.πεντανοστιμη.

Link to comment
Share on other sites

Στην Αγ. Παρασκευη ο φουρνος που αγοραζω ψωμι καθε μερα....εγινε με τον καιρο γνωστος και μου κανε και καλυτερη τιμη :D (Οποιος θελει διευθυνση με pm)

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω με την σειρά μου ευχαριστώ στα παιδιά για την οργάνωση και ότι περάσαμε υπέροχα αυτό το ΠΣΚ που είμασταν εκεί...Πανέμορφα Coltακια, καφεδάρες και ποτάρες με Borbo,Xvibes,Mevsem,Arka,Brutal αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά, τρέλο κέφι, τρελή παρέα, είστε όλοι ένας και ένας χαχα! Περιμένουμε επόμενη συνάντηση με ανυπομονησία!

Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν στην κοπή της πίτας. Μακάρι να γινόντουσταν συχνότερα τέτοιες συναντήσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

εαν μας φερνει ο προεδρος συνεχεια τετοιες πιτες θα σου τα μαζευω εγω τα ατομα.

Link to comment
Share on other sites

Ένα μπράβο στα παιδιά που οργάνωσαν πάλι μια επιτυχημένη συνάντηση.

και του χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...