Jump to content

Big Brake Kit


fivosgtp

Recommended Posts

Ζηταω Braki Kit για το cztακι μου 304-330 κατα προτιμηση 6πιστονο (D2-XYZ-K-SPORT κτλ)....Εαν καποιος πουλαει ενδιαφερομαι αρκει να ειναι ετοιμη λυση για το αμαξι και οχι κοψε ραψε!!!!Οποιος εχει κατι στο νου του ας ενημερωσει ειτε εδω ειτε μεσω pm....ειδα κατι D2 στο car.gr αλλα τα εχει δωσει....\

Ευχαριστω!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Βρε βαλε πρωτα το μοτερ και ασε τα φρενα....ασε την εικονα και μπες στο ψητο, τι σοι προεδρος εισαι συ..... :yahoo:

Δεν μου ειπε τιποτα απλα οτι τα εδωσε.... :vava:

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη εσύ πάρε αυτά. :)

 

Φίλε fivos αν θες την γνώμη μου μπορείς να αλλάξεις δισκόπλακες-τακάκια-σωληνάκια (μπρος-πίσω, εννοείται με κάτι ποιοτικό π.χ. EBC) & υγρά (π.χ. Motul RBF) με το αποτέλεσμα να είναι εξίσου αποδοτικό. Τα μαμά φρένα του T είναι αρκετά δυνατά (αν δεν είναι αρκετά δυναμωμένο το αυτοκίνητο σου). Αν δεν σου κάτσει κάποιο big brake kit, θα πρέπει να βρεις συμβατή με την τρόμπα φρένων δαγκάνα (π.χ. όχι δαγκάνα από Audi R8), να φτιάξεις ειδικές βάσεις (απαιτεί καλό μάστορα ;) ) για να κουμπώσουν στο εργοστασιακό άκρο (θα χρειαστεί μάστορας για να ανοιχθούν τα νέα σπειρώματα), τακάκια για την δαγκάνα και ότι άλλο προκύψει.

 

Όπως και να έχει καλές αγορές από εμένα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...