Jump to content

Κάθισμα οδηγού από czt


OSVIRUS

Recommended Posts

Κάθισμα οδηγού από czt σε καλή κατάσταση με αερόσακο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ηλια. Το δικο μου ανοιξε στην αριστερη μερια και μερα με την ημερα γινετε χειροτερα. Ναι κοιταξα στο car αρκετες φορες αλλα δινουν ολο το σαλονι περιπου στα 300 - 350€. Πηρα τα coilovers και no money τωρα ουτε για να τα τοποθετησω οποτε προσπαθω να γλιτωσω λιγα χρηματα!!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα δεν επισκευάζεται το κάθισμα; Ρώτα σε κάποιο μαγαζί που φτιάχνει καλύμματα αυτοκινήτου, πατάκια κτλ. Είναι κρίμα να αλλάξεις ολόκληρο κάθισμα επειδή άνοιξε η ραφή του.

Link to comment
Share on other sites

φιλαρακι ειχα και εγω το ειδιο προβλημα(οχι σε τοσο μεγαλο βαθμο)και πηγα σε

ταπετσερη αυτοκινητων και μου το εφτιαξε με ενα 50ρικο!!αλλα η δουλεια του

ανθρωπου δεν παιζεται ετσι;;δεν βλεπει καμια διαφορα!!οριστε και τα στοιχεια του:

 

ονομα:γεωργιος γεωργιου

τηλ:2105911471

διευθυνση:θηβων 519(αιγαλεω,εναντι αγ.σπυριδωνα)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Γιωργη αν δεν βρω αλλο καθισμα θα παω να μου το φτιαξει.

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα δεν επισκευάζεται το κάθισμα; Ρώτα σε κάποιο μαγαζί που φτιάχνει καλύμματα αυτοκινήτου, πατάκια κτλ. Είναι κρίμα να αλλάξεις ολόκληρο κάθισμα επειδή άνοιξε η ραφή του.

 

Δεν ειναι η ραφη του εχει κανει ασχημο ανοιγμα, αυριο θα το βγαλω φωτο για να δειτε.

Link to comment
Share on other sites

νικο παρε εδω ενα τηλ http://www.vrisko.gr/details/1067ba671j4g5j3e0d0aa2b33b35_56i

ειναι φιλος μου αυτος που εχει το μαγαζι οικογενειακη επιχειρηση για ρωτησε τον..

εαν μπορεις μιλα με τον νικο η τον αδερφο του νικου και πες του οτι σε στελνει ο μηνας..

κανει καλες τιμες και παρα πολυ καλη δουλεια..φαντασου οτι τα πρασινα λεωφορεια τα ποιο πολλα τα εχει ντυσει εκεινος.

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι στο ιδιο σημειο που αρχιζει να φθειρετε και μενα.....το θεωρω απιθανο να επιδιορωθνετε!!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ακόμα και το ίδιο το ύφασμα να φθαρεί το αλλάζουν με άλλο....εντάξει μπορέι να μην είναι ακριβώς το ίδιο αλλά η δουλειά γίνεται!

εμένα έχει φθαρεί το αφρολέξ που πιάνει το αριστερό σου πόδι και σχεδόν βρίσκει σίδερο με ύφασμα, θα το πάω απο βδομάδα να μου το γεμίσει με υλικό

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...