Jump to content

ΝΕΟΣ


Recommended Posts

Για σας...είμαι νέος στην κοινότητα ...λέγομαι γιάννης και ενδιαφέρομαι πολύ για την αγορά ενώς colt 1995–2002 ...έκανα εγγραφή για να μάθω περισσότερα για το αυτοκίνητο ...λειτουργικό κόστος κατανάλωση servive...θα είναι το πρώτο μου αμάξι...είμαι τρελός με japan και βελτίωση...εάν μπορεί κάποιος ας με κατατοπίσει...ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλώς ήρθες στο coltclub. Εδώ θα σου λυθούν όλες οι απορίες αρκεί να αφιερώσεις χρόνο (και χρήμα για βελτίωση ). Θα έχεις πρόσβασή σε πολλές ενότητες όταν σε ενεργοποιήσουν οι διαχειριστές.

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club!!!εγω φιλαρακι θα σου προτεινα να επερνες

το καινουργιο το colt ετσι και αλλιως τα δινουν σε πολυ χαμηλες τιμες

γιατι με το παλιο δεν εχεις πολλες λυσεις βελτιωσεις εκτος αν σου περισευουν

και το κανεις evo colt 4x4!!!αλλο αυτο τοτε!!μεχρι ποσα λεφτα διαθετεις για αγορα

αυτοκινητου;;

Link to comment
Share on other sites

τα χρήματα είναι λίγα κοντά στα 1700-2000 ευρώ αλλά έχω βρει κάποια σε αγγελίες και σαν πρώτο αμάξι δεν θέλω να ξεφύγω στο ποσό...επίσης τα μεταχειρισμένα colt συνήθως είναι σε καλή κατάσταση διότι δεν είναι rallakia να τα έχει πιει κάποιος το αίμα ...

Link to comment
Share on other sites

Καλως Ηρθες !! :D

 

Οντως τα παλια colt δεν ειναι και πολλα βελτιωμενα και χουν και σκυλια κινητηρες..!! Οποτε για 1ο αμαξι μια χαρα θα σου κατσει...και αμα εχει και λιγες γραντζουνιες καλυτερα για να μην ζεις με το αγχος μην στο γραντζουνισουν χεχε

 

υγ το κακο ειναι οτι για το προηγουμενο colt δεν υπαρχουν και πολλες πληροφοριες... :(

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

παίδες ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα...θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κανείς...σε colt 95-02 γίνεται η μετατροπή από το 1.300 σε 1.600 με το μοτέρ 4g92 με τα 170hp έχω δει κάποια και ρωτώ για σιγουριά επίσης σε αυτά τα άλογα τι άλλες αλλαγές πρέπει να γίνουν εκτός της κομπλέ μετατροπής...μιλάω για φρένα ανάρτηση μπλοκέ κτλπ...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες, ελπίζω να βρεις ότι απαντήσεις ζητάς στο forum :good:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...