Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση 2012 - Γενέθλια COLT//CLUB.GR


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Μολις ξυπνησα και ξεκιναω . Πρωτη σταση για μενα Κατερινη και μετα Λαρισα στο σημειο που θα ειναι ο GEOX.Καλο δρομο σε ολους παιδες και προσεκτικα

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερ και απο μενα....μολις σηκωθηκα για κ@του...μα !!! χαχαχαχαχα :p

 

+1 στον απο πανω...αντε με προσοχη και καλα να περασουμε

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αντε καλο δρομο...καλα να περασετε και που ειστε θελουμε photo και video σε ποσοτητα να καμαρωσουμε... :pic:

 

Υ.Γ Ζηλευω ρε γαμωτο...κριμα που δεν μπορουσα να ερθω.. :cray:

Link to comment
Share on other sites

γαμω την δουλεια μου μεσα --ζηλευω

Link to comment
Share on other sites

Οι δικες μου φωτογραφιες...

 

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.10151340895953064&type=1

 

Κους-κους για τα περι συναντησης αυριο! :p

Link to comment
Share on other sites

Kαλυτερα δεν θα γινοταν πραγματικα...αψογος καιρος....τελεια παρεα...τρελος χαβαλες...τα παντα ολα :D

Συνολο 20 κολτακια....+1 ακυρος που ειχε ενα μικρο "ατυχημα" (δεν ξερω αν ειναι τελικα μελος)

 

Τι αλλο να ειπωθει...δεν ξερω ας πουν τα υπολοιπα παιδια :D

 

Γνωρισα παντως και ατομα επιτελους μετα απο τοσο καιρο στο forum..οπως τον 3mitsu χαχα

 

 

Φωτογραφιες στο facebook....

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε τελεια συμμαχος και ο καιρος σ αυτο , ειδα ξανα παλιες καραβανες οπως geox ,narmel , nikoro και επιτελους ειχα την τιμη και χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα και απο κοντα τον κυριο Προεδρα χαχαχα και HILL . Επισης θαυμασα απο κοντα το καπο version r

Aκομη το μπιφτεκι παντως εγω δεν το χωνεψα , δε ξερω για εσας παιδες περιμενω σχολιο επι του θεματος χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

αδυνατώ να περιγράψω, δεν βλέπω μπροστά μου.......πάντως με καλύψανε όλοι οι προηγούμενοι, το μόνο μείον ήταν που δεν μπορέσαμε να κάνουμε πατήματα να δούμε διαφορές με διάφορα set up!!!

φωτό θα σηκώσω αυριο, άντε καληνυχτες!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο σε όλους μας,το colt//club απέδειξε ότι και σε τέτοιους δύσκολους καιρούς δεν μασάει και συγκέντρωσε 20 αυτοκίνητα και περίπου 40+ άτομα στη πανελληνια!!!ωραίος καιρός,πολύ πείραγμα και πολύ γέλιο!!!! περάσαμε τέλεια πιστεύω όλοι μας και το ευχαριστηθήκαμε!!ένα τεράστιο ευχαριστώ στο Μάκη ζαροδιμο k Κωνσταντίνο ζαροδιμο που έτρεξαν με τα μαγαζιά και βοήθησαν να γίνει όλη αυτή εκδρομή!!!

 

 

μπράβο σε όλα τα μέλη που στήριξαν την συνάντηση αυτή,μέχρι και άτομο με πατερίτσες είχαμε (ο φραγκισκος) που δείχνει ποσο πολύ γουστάρει το club!!!

χρονια πολλά λοιπόν και πάλι στο club να είμαστε όλοι καλά και να κάθε χρόνο να περνάμε ακόμα καλύτερα!!!

 

κλείνοντας για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεώτεροι το colt//club ξεκίνησε από την τρελά μερικών νέων το 2005 (under,digilef,gigi,toutouni,fabled,durin,controllas.liou σιγουρα ξεχναω και αλλους) απο το φορουμ των τεσσαρων τροχων , ομως η τρελα των παιδιων δεν σταματησε εκει και ετσι φτιαχτηκε αυτο το forum-club και απο τοτε ειμαστε μια ωραια παρεα!!αξια τα παιδια που το εφτιαξαν ,αξιοι οι συνεχιστες που ακολουθησαν και ακολουθουν και φυσικα ολα τα μελη που στηριζουν καθε προσπαθεια του club. :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που μπορεσανε να παρεβρεθούνε στη συναντηση...!

 

Σιγουρα θα περασατε ΤΕΛΕΙΑ..!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο ρε παιδια σε ολους!!ειληκρινα κλαιω που δεν μπορεσα να ερθω λογο χαλασμενου

ρουλεμαν πισω!!!!και παλι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ!!!!! :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

ηταν μια αψογη εκδομουλα!!!!

μπραβο στα παιδια που το οργανοσαν

και πολλα μπραβο στους αδελφους ζαροδημου που μας

περιηγησαν στη λαμια!!!!

 

ξαναειδα απο κοντα ατομα που μου ειχαν λειψει....nikoro-geox-narmel

και επιτελους γνωρισα και απο κοντα τον 3mitsu....

 

το μονο αρνητηκο ηταν οτι πειρα το ρισκο να καθησω να φαω μαζι με

τον borbo!!!!

και ο συνδιασμο.....

καφες-λουκανικο-μιση τουρτα-καφες-παγωτο πηγε να μας στειλει ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

 

ευχαριστη εκπληξη η καταναλωση του κολτ που εκαψε

λιγο πανω απο μισο ντεποζιτο :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω ενα μεγαλο ευχαριστω στα ατομα που οργανωσαν την εκδρομη,στο τρελο παρεακι(Hill,Borbos,Brutal ncr,Nmr,Μαιρη,Αδερφος και Ξαδερφος του Brutal)που απλα με εκαναν να λιωσω στο γελιο και στα αδερφια Ζαροδημου που μας πηγαν στα καλυτερα μερη.Ειναι τιμη μου που ειμαι μελος σε ενα τοσο οργανομενο και χαρουμενο club

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστη εκπληξη η καταναλωση του κολτ που εκαψε

λιγο πανω απο μισο ντεποζιτο :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

 

Εγω συμφωνα με το trip ειχα 6,0lt/100km και εκανα συνολο 500km αρα....30lt καταναλωση.....30lt στα 47lt = 5/8 ντεποζιτο....δλδ μισο ντεποζιτο και μισο "κουτακι"

 

Ανεβηκαμε σχετικα γρηγορα για τα δεδομενα μου οποτε εκαψα παραπανω απο οσο ηθελα :p xχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν πολυ ωραια!!! Απο την αρχη μεχρι το τελος!!! Μπραβο σε ολους οσους δωσανε το παρον και να ειμαστε καλα να το δωσουμε του χρονου ξανα!!! :-) :-) :-) :-) και απο καταναλωση εγω εκαψα 8 λιτρα στα 100 km και στο πηγαινε και στο ελα, με αποτελεσμα την ολοκληρωση 520 km συνολικα και εκαψα ακριβως ενα ντεποζιτο :-) με το που εφτασα σπιτι αναψε λαμπακι χαχαχαχαχαχααααααα

 

 

Link to comment
Share on other sites

με αποτελεσμα την ολοκληρωση 520 km συνολικα και εκαψα ακριβως ενα ντεποζιτο :-) με το που εφτασα σπιτι αναψε λαμπακι χαχαχαχαχαχααααααα

 

:startle: :startle: :startle:

αν σκεφτεις οτι εμεις καναμε ακριβως τα ιδια χιλιομετρα.................

και προς την λαμια πηγαιναμε και ακριβως ο ενας πισω απο τον αλλο.................

αρχιζω να πιστευω οτι ο γκεκας μου εβγαλε την τουρμπινα και μου εβαλε υγραεριο!!!!!!!!! :bow:

Link to comment
Share on other sites

hill ασε την καταναλωση και πες στα παιδια για το πατημα μας λιγο πριν φτασουμε αθηνα!!! :hair:

Link to comment
Share on other sites

hill ασε την καταναλωση και πες στα παιδια για το πατημα μας λιγο πριν φτασουμε αθηνα!!! :hair:

 

αυτο που πατησαμε απο την παγωτομηχανη μεχρι το τραπεζακι????????? :hair:

Link to comment
Share on other sites

αυτο που πατησαμε απο την παγωτομηχανη μεχρι το τραπεζακι????????? :hair:

 

ναι αυτο εννοω!το πατημα εγινε μετα απο τηλεφωνημα του hill στην επιστροφη...για κοντρα...στο παγωτο!!!

ο hill με δυο μπαλες παγωτο σε κυπελακι και εγω μια σε χονακι!!! αποτελεσμα να μου ριξει μιση μπαλα!!

εχασα μιας και γλιστραγε το σιροπι σοκολατας!!!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...