Jump to content

Πανελλήνια Συνάντηση 2012 - Γενέθλια COLT//CLUB.GR


Recommended Posts

αντε, να περνανε οι μερες!!!(ευκαιρια να πλυθει το Κολτ..μετα απο μηνες...) να συννενοηθω και με τους βορειους, για να βγω απο Φαρσαλα - Μικροθηβες να παμε παρεα,,να μην παω απο Δομοκο.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Απο Δομοκο ρε φιλε να σφυριξουν λιγο τα λαστιχα πανω απο τη Λαμια.....

Link to comment
Share on other sites

Λαμπρο εσυ θα ερθεις?

Δυστυχώς όχι φιλαράκι γιατί είμαι στην άλλη άκρη της Ελλάδος (Καλαμάτα) και είναι κομματάκι δύσκολο...ζηλεύω πολύ όμως...

Link to comment
Share on other sites

1. borbos+1

2. arkas

3. Geo_x +3

4. xvibes

5. Narmel +1

6. θηριο

7. thanos_ralliart +1

8. HARIS//MCR+1

9. sfak3 +1

10. Nikoro +1

11. Μαιρη

12. gelos +1

13. dim14

14. Κωστας Ζαροδημος

15. Μακης Ζαροδημος

16. mitsos_larisa +1

17. paltas +1 ο ηλκετρονικος κοφτης μου στο διπλανο καθισμα...

18. george flokas

19. mevsem (εκτός απροόπτου)

20. 3mitsu +1

21. Γιωργος (φιλος 3mitsu) +1

22. Γιαννης +1 (φιλος Nikoro)

23. lascolt

24. Μαρκακης

25. hill +1

26. Fontas +1

Link to comment
Share on other sites

Μιας και κοντεύουν οι μέρες για την Πανελλήνια Συνάντηση του Colt//Club.gr, καιρός είναι να βγάλουμε ένα μπούσουλα για τα μέλη που θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Έτσι λοιπόν για τους:

 

Α. Νότιους (Αθηναίους, Πελοποννήσιους κτλ)

 

Σημείο συνάντησης: Τα διόδια των Αφιδνών (Google Maps)

Ώρα Συνάντησης: 09.00

Ώρα Αναχώρησης: 09.30

 

Β. Βόρειους (Θεσσαλονικείς, Λαρισαίους κτλ.):

 

Σημείο συνάντησης: Mikel στην Λάρισα, στην Π.Ε.Ο. Αθηνας - Θεσ/νικης (Google Maps)

Ώρα Συνάντησης: 09.30

Ώρα Αναχώρησης: 10.00

 

Το σημείο συνάντησης όλων των γκρουπ θα είναι το Λιμάνι της Στυλίδας (Google Maps) γύρω στις 11.30-12.00.

 

Τα μέλη που διαθέτουν walkie-talkie καλό θα ήταν να τα έχουν μαζί τους!

 

Το πρόγραμμα σε γενικές γραμμές έχει ως εξής: Θα συναντηθούμε όπως είπαμε στο Λιμάνι της Στυλίδας, θα ακολουθήσει καφές στην Αγ. Μαρίνα, έπειτα φαγητό στον Καραβόμυλο και μετά ένας 2ος καφες -θα αποφασιστεί εκείνη την ώρα που, ανάλογα την διάθεση- όπου και θα βγάλουμε αναμνηστικές φωτογραφίες.

 

Κανόνες Εκδρομών - Συναντήσεων Colt//Club.gr

 

Όποιο μέλος αγνοήσει τους κανόνες σε προκλητικό βαθμό, αυτόματα συνεπάγεται διαγραφή από το Forum και της σελίδα του Colt//Club.gr στο Facebook!

Link to comment
Share on other sites

εγω επειδη κατα παση πιθανοτητα δεν θα παρεβρεθω θα εχω τους σπιουνους μου για τα ΒΑΝ-χιχιχιχιχιχιχι-θα το παλεψω σιγουρα ,αλλα ακομα δεν μπορω να πω σιγουρα γιατι προεκυψε θεμα δουλειας

 

ολα καλα θα πανε κ θα περασετε καλα

 

Απλα δεν θελει γκαζια κ μ@λ@κιες στο δρομο ,γιατι προσφατα γλιτωσα κληση 700 ευρω κ καθαρισα με 20 ευρω ,κ συν τοις αλλοις παμε για να περασουμε καλα κ οχι για να δυναμομετρηθουμε

κ αν παει καλα το πραγμα ,θα κυνηγησουμε για κανενα track day αν μαζευτουμε πολλοι κ συνενοηθουμε με αλλο club..

καλη διασκεδαση σε ολους κ να το απολαυσουμε ολοι οπως μονο το club ξερει να κανει

 

 

 

ΥΓ για τους νεους ,να μην ντρεπεστε να μιλησετε _Συστηθειτε στην διαχειριστικη ομαδα ,ενταχθειτε στις κουβεντες κ σιγουρα θα το απολαυσετε_μην ντραπειτε

Link to comment
Share on other sites

1. borbos+1

2. arkas

3. Geo_x +3

4. xvibes

5. Narmel +1

6. θηριο

7. thanos_ralliart +1

8. HARIS//MCR+1

9. sfak3 +1

10. Nikoro +1

11. Μαιρη

12. gelos +1

13. dim14

14. Κωστας Ζαροδημος

15. Μακης Ζαροδημος

16. mitsos_larisa +1

17. paltas +1 ο ηλκετρονικος κοφτης μου στο διπλανο καθισμα...

18. george flokas

19. mevsem (εκτός απροόπτου)

20. 3mitsu +1

21. Γιωργος (φιλος 3mitsu) +1

22. Γιαννης +1 (φιλος Nikoro)

23. lascolt

24. Μαρκακης

25. hill +1

26. Fontas +1

27. djfear +1

Link to comment
Share on other sites

Παιδια με την σειρα μου και εγω να συμπληρωσω αυτο που ειπε ο Γιωργος(arkas).Δεν παμε για κοντρες στον δρομο + οτι πρεπει να προσεξουμε στο μεγαλο τουνελ(1400 μετρα)στα Καμμενα Βουρλα που το οριο ειναι 80 και εκει εχουν και μπλοκα και καμερες μεσα στο τουνελ.Το λεω ενημερωτικα γιατι παραλιγο να την πατησει ο πατερας μου τις προαλλες που περναγε απο εκει.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωτικα, ΟΛΕΣ οι καμερες που υπαρχουν μεσα στα tunnel ειναι για ελεγχο της κυκλοφοριας! Αυτο δεν σημαινει ομως οτι πηγαινουμε τεζα!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γι'αυτο.Για εμενα η καλυτερη ταχυτητα ωστε να πηγαινουμε ολοι μαζι ειναι 120 με 140 οπου ειναι ανοιχτος ο δρομος και εκει που ειναι τα "πονηρα" σημεια να πηγαινουμε οσο λεει.

Link to comment
Share on other sites

1. borbos+ΝMR ΜΕ ΟΔΙΚΗ!!!.

2. Geo_x +3

3. xvibes

4. Narmel +1

5. θηριο

6. thanos_ralliart +1

7. HARIS//MCR+1

8. sfak3 +1

9. Nikoro +1

10. Μαιρη

11. gelos +1

12. dim14

13. Κωστας Ζαροδημος

14. Μακης Ζαροδημος

15. mitsos_larisa +1

16. paltas +1 ο ηλκετρονικος κοφτης μου στο διπλανο καθισμα...

17. george flokas

18. mevsem (εκτός απροόπτου)

19. 3mitsu +1

20. Γιωργος (φιλος 3mitsu) +1

21. Γιαννης +1 (φιλος Nikoro)

22. lascolt

23. Μαρκακης

24. hill +1

25. Fontas +1

26. djfear +1

Link to comment
Share on other sites

όποια μέλη θέλουν να έρθουν και δεν θέλουν- μπορούν να πάρουν αμάξι μαζί τους, ας επικοινωνήσουν με πμ με άτομα που γνωριζουν απο το club ή με τους διαχειριστές ώστε να βρούμε κάποιο αυτοκίνητο να ανέβουν μαζί στην Στυλίδα. δύσκολες εποχές αλλά έτσι θα μοιραστούν τα έξοδα και θα ανέβουμε ακόμα πιο πολλά άτομα. :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

-1 paltas + ο ηλκετρονικος κοφτης μου στο διπλανο καθισμα... Δεν θα μπορέσω τελικά να ερθω. Φταίει το αφεντικό που δεν πλήρωσε την κρίση μου μέσα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ουτε ο mitsos_larisa θα ερθει γτ θα βρισκεται σαλονικη με την εταιρια του..αρα -2 στο συνολο!μην μασατε κ παλι ειμαστε πολλοι!κριμα στα παιδια π δν θα μπορεσουν να ερθουν..

Link to comment
Share on other sites

Μιας και κοντεύουν οι μέρες για την Πανελλήνια Συνάντηση του Colt//Club.gr, καιρός είναι να βγάλουμε ένα μπούσουλα για τα μέλη που θα μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Έτσι λοιπόν για τους:

 

Α. Νότιους (Αθηναίους, Πελοποννήσιους κτλ)

 

Σημείο συνάντησης: Τα διόδια των Αφιδνών (Google Maps)

Ώρα Συνάντησης: 09.00

Ώρα Αναχώρησης: 09.30

 

Β. Βόρειους (Θεσσαλονικείς, Λαρισαίους κτλ.):

 

Σημείο συνάντησης: Mikel στην Λάρισα, στην Π.Ε.Ο. Αθηνας - Θεσ/νικης (Google Maps)

Ώρα Συνάντησης: 09.30

Ώρα Αναχώρησης: 10.00

 

Το σημείο συνάντησης όλων των γκρουπ θα είναι το Λιμάνι της Στυλίδας (Google Maps) γύρω στις 11.30-12.00.

 

Τα μέλη που διαθέτουν walkie-talkie καλό θα ήταν να τα έχουν μαζί τους!

 

Το πρόγραμμα σε γενικές γραμμές έχει ως εξής: Θα συναντηθούμε όπως είπαμε στο Λιμάνι της Στυλίδας, θα ακολουθήσει καφές στην Αγ. Μαρίνα, έπειτα φαγητό στον Καραβόμυλο και μετά ένας 2ος καφες -θα αποφασιστεί εκείνη την ώρα που, ανάλογα την διάθεση- όπου και θα βγάλουμε αναμνηστικές φωτογραφίες.

 

Κανόνες Εκδρομών - Συναντήσεων Colt//Club.gr

 

Όποιο μέλος αγνοήσει τους κανόνες σε προκλητικό βαθμό, αυτόματα συνεπάγεται διαγραφή από το Forum και της σελίδα του Colt//Club.gr στο Facebook!

Link to comment
Share on other sites

Καλο ταξιδι σε ολους να εχετε να περασετε καλα και ηρεμα στους δρομους.. δυστηχως δεν θα μπορεσω να ερθω εγω..οικονομια ωστε να κανω 1 μεγαλουτσικο Update.:p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ουτε εγω θα ερθω ειμαι χαλια αρρωστος με πυρετο.καλα να περασετε,προσοχη και να περασετε καλα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...