Jump to content

Χαιρετισμους απο Κρητη


Recommended Posts

Καλησπερα,λεγομαι Γιωργος και ειμαι απο το Ηρακλειο Κρητης αν και θα με βρειτε κυριως στα Χανια λογω σπουδων.

Δεν εχω ακομα colt αλλα ειμαι στο ψαξιμο για ενα czt,τωρα οδηγαω ενα ignis sport το οποιο με εχει καλομαθει απο αξιοπιστια αλλα θελω κατι πιο γρηγορο και πιο φρεσκο(170,000 πλεον) και μετα απο βολτα με το czt κολλησα.

Λογικα θα σας ζαλισω στις ερωτησεις για το αυτοκινητο,αλλα θελω αλοθι λογω νεοητας. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club!!!!!!

σου ευχομαι συντομα με ενα czt γιατι οντως το αμαξι

ειναι κολημα και εχει γερες βασεις για βελτιωση!!!οτι θες ρωτας!!λιγο υπομονη

μονο μεχρι να σε ενεργοποιησει καποιος απο την διαχειριστικη ομαδα για να

μπορεις να εχεις προσβασει σε ολες τις ενοτητες!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γιωργο! Σου προτεινω να παρεις colt για τον απλουστερο λογο: Μενω και γω ηρακλειο και 4 χρονια πηγαινοερχομουν χανια-ηρακλειο καθε ΣΚ λογω σχολης ΑΕΝ.. Επομενως καταλαβαινεις οτι εχει κανει απιστευτα πολλες φορες αυτην την απαιτητικη διαδρομη χωρις ουτε μια γρατζουνια και παντα σε λιγοτερο απο 1 ωρα και 15'. ρεκορ ειναι σε 51' τη στιγμη που οι αλλοι το κανουν σε 1,45. Ειλικρινα οποιοδηποτε αυτοκινητο κ αν εχα στα χερια μου εκτος οτι θα ειχα εκκλησακια σε καθε στροφη //θα ημουν και συνεχεια στο συνεργειο γιατι το αυτοκινητο δεν επεφτε ποτεεεεε κατω απο 4000 στροφες..

Link to comment
Share on other sites

Welcome...αντε και με το καλο ενα czt ακομα :D

 

Τωρα που απο οτι βλεπω εγινε ενεργος ο λογαριασμος σου....ασε τις ερωτησεις και αρχισε το διαβασμα χαχα :p

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα γιωργο! Σου προτεινω να παρεις colt για τον απλουστερο λογο: Μενω και γω ηρακλειο και 4 χρονια πηγαινοερχομουν χανια-ηρακλειο καθε ΣΚ λογω σχολης ΑΕΝ.. Επομενως καταλαβαινεις οτι εχει κανει απιστευτα πολλες φορες αυτην την απαιτητικη διαδρομη χωρις ουτε μια γρατζουνια και παντα σε λιγοτερο απο 1 ωρα και 15'. ρεκορ ειναι σε 51' τη στιγμη που οι αλλοι το κανουν σε 1,45. Ειλικρινα οποιοδηποτε αυτοκινητο κ αν εχα στα χερια μου εκτος οτι θα ειχα εκκλησακια σε καθε στροφη //θα ημουν και συνεχεια στο συνεργειο γιατι το αυτοκινητο δεν επεφτε ποτεεεεε κατω απο 4000 στροφες..

 

Γεια σου πατριωτη,μιας και ειναι η διαδρομη που με ενδιαφερει ακριβως ποσο σου καιει περιπου χανια ηρακλειο;

Link to comment
Share on other sites

Κι αλλος ενας απο Κρητη!!! Ολα τα ομορφα Coltακια τα εχουμε στο Ηρακλειο!! :p

Καλως ορισες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες, με το καλό να βρεις αυτό που θες!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να προστεθει αλλο ενα οοοοοομορφο coltaki στο ηρακλειο.Παντως σας ευχαριστω ολους για την υποδοχη.

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/2710548/

http://www.car.gr/classifieds/cars/view/2854063/

Σκεφτομαι αυτα,κυριως το 1ο λογω χιλιομετρων.Οποιαδηποτε πληροφορια η γνωμη δεκτη.

Σκοπος ειναι να μην περασει τα 6,500 το budget(αρα το μαυρο οριακο)και κατα το δυνατον λιγοτερα χιλιομετρα μιας και θα εχει παρα πολυ μελλον μπροστα του.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να προστεθει αλλο ενα οοοοοομορφο coltaki στο ηρακλειο.Παντως σας ευχαριστω ολους για την υποδοχη.

http://www.car.gr/cl...s/view/2710548/

http://www.car.gr/cl...s/view/2854063/

Σκεφτομαι αυτα,κυριως το 1ο λογω χιλιομετρων.Οποιαδηποτε πληροφορια η γνωμη δεκτη.

Σκοπος ειναι να μην περασει τα 6,500 το budget(αρα το μαυρο οριακο)και κατα το δυνατον λιγοτερα χιλιομετρα μιας και θα εχει παρα πολυ μελλον μπροστα του.

 

Με το που ειδα το 1ο σκεφτομουν να σου πω παρτο να κανει παρεα με το δικο μου χαχαχα

αλλα το δευτερο φιλε το μαυρο ειναι πιο ωραιο! πιεσε τον στα 6000 γιατι με την μεταθεση και την ασφαλεια θα παει κοντα στα 6500

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου πάρε το 2 το γκρι!!τα χιλιόμετρα μια χαρά είναι!!!και έχει και κάποια extra σαν καλή βάση για κάποιο μελοντικο προγραμμα!!βλέπω έχει intercooler,έχει εξατμιση,εχει αναρτηση,οπότε είναι πιο καλό!!μην κολλας τόσο στα χιλιόμετρα,υπάρχουν κολτακια στο κλαμπ με πάνω από 120000 χιλομετρα και είναι ακόμα ντουφέκια!!για czt μιλάω πάντα!!ψαξου λίγο καλητερα πάντως!!σου εύχομαι καλή τύχη πάντως και σύντομα με czt!!!

Link to comment
Share on other sites

το μαυρο γιατι γραφει τι φοραει κ ειναι απο ιδιωτη κ οχι απο μαντρα_οι μαντραδες κανουν πολλα οπως μαζεματα απο τρακρισματα ,γυρισμα χλμ ,κ στην προκειμενη περιπτωση γραφει μαμα ,κ μονο μαμα δεν ειναι

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες συνονοματε! :)

Link to comment
Share on other sites

Nαι οντος το γκρι εχει πολλα πανω και χαμηλοτερη τιμη πλεον καθως το εριξε στα 5,900,παντως αν μπορουσε κανεις να του ριξει μια ματια αν τον φερει απο κει ο δρομος του θα του ημουν ευγνωμον.

Link to comment
Share on other sites

εεεεεεερρρεε να ημουν αθηνα! με χαρα μου θα εκανα ενα test drive!! παντως αν ειναι σε καλη κατασταση παρτο αξιζει υπερβολικα πολυ τα λεφτα του..το δινει τσαμπα ο τυπος

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα μου χει κανει και μενα κλικ το γκρι,αν μου κανει και μια λιγο καλυτερη τιμουλα να ρεφαρω το πηγαινε ελα το πηρα χθες.

Εντωμεταξυ ειχα το δικο μου στα 3200 και χθες το κατεβασα 2800 και αμεσως με πηραν 4 ατομα,ναι μεν πουλαω φθηνα αλλα αγοραζω ακομα φθηνοτερα τελικα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

welcome!να κι άλλος ένας που κάνει το χανιά-ηρακλειο,σπίτι-περίπτερο.κι εγώ παθών!καλές αγορές!

υ.γ: φίλος με czT ψιλοπλακωμένος έκανε ηράκλειο-χανιά και πίσω με 1 τεπόζιτο,οπότε θέλεις μέτρο στο γκάζι για να μην καταλήξεις αγκαλιά με το βενζινά.αλλά χαλάλι όπως είπες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...