Jump to content

option-D in da houze!


option-D

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.. Μάνος στο όνομα, μόλις βγήκα από "σχέση" (πολύ στενή μάλιστα) με ένα mx5.. Αναζητώντας την "επόμενη", σκέφτομαι σοβαρά και για colt czt.. Ο καιρός θα δείξει, μιας και ό,τι είναι να κάνω, θα το κάνω μετά την αλλαγή του χρόνου, μάλλον.. Από το mx5 μου 'χουν μείνει και μπόλικα πράγματα σχετικά με turbo, κάτι όργανα, κάτι μπλιμπλίκια, μια TD05 με το μεγάλο μαντέμι και κάτι τέτοια.. Ποιος ξέρει, μπορεί να φωλιάσουν σε κάποιο πυραυλάκι..

Να με χαίρεστε, ευχαριστώ, θα τα λέμε από εδώ μέσα κλπ κλπ..

 

Α! Γιατί σε κάποες περιοχές του φόρουμ δεν μπορώ να μπω; Λέει "περιορισμένη πρόσβαση" ή κάπως έτσι...

Link to comment
Share on other sites

καλος ηρθες!!!!

τα ζαντακια απο το μχ που τα εφτιαξες????

 

ελπιζω να τουμπανιασεις αντιστιχα και το κολτακι!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο C//C Μάνο.

 

Για να δεις τα θέματα στα οποία εμφανίζεται η ετικέτα 'Περιορισμένη Πρόσβαση', θα πρέπει να σε ενεργοποιήσει κάποιο από τα παιδιά με αυξημένα δικαιώματα στην διαχείριση του forum.

 

Ελπίζω να αγοράσεις το CZT σου σύντομα.

 

Ηλίας

 

ΥΓ1: Σε ποια περιοχή του Γαλατσίου είσαι; Δεν σε έχω πετύχει πουθενά μιας και εγώ Γαλατσιώτης είμαι.

ΥΓ2: Είσαι φίλος με τον Αχιλλέα να υποθέσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Thanx για τις πληροφορίες σχετικά με το forum :pardon:

H αλήθεια είναι ότι χρησιμοποιείτε και γαμάτη πλατφόρμα!

 

ΥΓ1: Σε ποια περιοχή του Γαλατσίου είσαι; Δεν σε έχω πετύχει πουθενά μιας και εγώ Γαλατσιώτης είμαι.

ΥΓ2: Είσαι φίλος με τον Αχιλλέα να υποθέσω.

 

Παλιά ήμουν Βεϊκου, κοντά στην ΒΡ, τώρα Πρωτοπαπαδάκη τέρμα πάνω, πίσω από το ΙΚΑ αλλά το αμάξι έβγαινε Γαλάτσι μόνο για τα τοπικά δρομολόγια, γιατί αλλιώς θα ήταν σε κάποιο γκαράζ.. Δεν το άφηνα έξω σχεδόν ποτέ..

Ε, μχ5 ή έστω γιαπωνέζικο και να μην ξέρεις τον Αχιλλέα, δεν γίνεται..

Link to comment
Share on other sites

Παλιά ήμουν Βεϊκου, κοντά στην ΒΡ, τώρα Πρωτοπαπαδάκη τέρμα πάνω, πίσω από το ΙΚΑ αλλά το αμάξι έβγαινε Γαλάτσι μόνο για τα τοπικά δρομολόγια, γιατί αλλιώς θα ήταν σε κάποιο γκαράζ.. Δεν το άφηνα έξω σχεδόν ποτέ..

Ε, μχ5 ή έστω γιαπωνέζικο και να μην ξέρεις τον Αχιλλέα, δεν γίνεται..

 

Είμαστε αρκετά κοντά τελικά. Εγώ μένω στα Καραγιαννέικα. Το γκαράζ είναι μονόδρομος (και ειδικά στο Γαλάτσι).

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε αρκετά κοντά τελικά. Εγώ μένω στα Καραγιαννέικα. Το γκαράζ είναι μονόδρομος (και ειδικά στο Γαλάτσι).

 

Ωραία! Ευκαιρία να δω από κοντά ένα colt (ελπίζω να έχεις και czt) :give_rose:

Προσκαλέστηκα μόνος μου..

Link to comment
Share on other sites

Welcome γειτονα :good: πρωτη παραλληλη της Πρωτοπαπαδακη πισω απο το shell , στην Συρου δηλ. αν εχεις υποψην σου, πολυ κοντα εισαι, απλα εγω δεν ειμαι μονιμος Γαλατσι, οσο για το παρκινγκ συμφωνω και επαυξανω στην ομονοια ποιο ευκολα βρισκεις :D

Καλη διαμονη καλα ποστ και με το καλο να ερθει και το CZT

Link to comment
Share on other sites

Γαλάτσι μένει και ένας φίλος (πάνω απο το BP στη Βεΐκου) με ασημί MX5 1.6 turbo ΝΕΟ πινακίδα και μπεζ κουκούλα κοντά στα 300 άλογα με προφυλακτήρα εμπρός rx8 style...

Μήπως τον έχεις πετύχει;

Link to comment
Share on other sites

Γαλάτσι μένει και ένας φίλος (πάνω απο το BP στη Βεΐκου) με ασημί MX5 1.6 turbo ΝΕΟ πινακίδα και μπεζ κουκούλα κοντά στα 300 άλογα με προφυλακτήρα εμπρός rx8 style...

Μήπως τον έχεις πετύχει;

 

Τον συνονόματό μου δεν θα ξέρω; B)

Link to comment
Share on other sites

Ο Μανώλης είναι ο καλύτερος μου φίλος κολλητός και έχουμε κάνει άπειρα χιλιόμετρα με το Civic που είχε άλλα με το γρήγορο μόνο κάτι πορσικα και κάτι s2000 ρεζιλέψαμε μαζί....τώρα το πουλάει

Θα του πω για σένα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...