Jump to content

Νέος από swiftclub.gr


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, ονομάζομαι Νίκος και είμαι από τα παλαιά σχετικά μέλη του swiftclub.gr. Έχω ένα swift sport και είπα να γίνω μέλος και στο δικό σας forum μιας και είμαι δυναμικός πλέον Japanόφιλος... Ελπιζω να με δεχτείτε στην παρέα σας...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

με το swiftclub.gr εχουμε παει και Μεγαρα σε track day!μηπως να το ξαναοργανωσουμε?????

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά για το καλοσόρισμα, να ΄στε καλά!

 

με το swiftclub.gr εχουμε παει και Μεγαρα σε track day!μηπως να το ξαναοργανωσουμε?????

 

πλέον τα πράγματα στο swiftclub έχουν χαλαρώσει πολύ. Λόγω κρίσης είμαστε λίγο σφιγμένοι.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ παιδιά για το καλοσόρισμα, να ΄στε καλά!

 

 

 

πλέον τα πράγματα στο swiftclub έχουν χαλαρώσει πολύ. Λόγω κρίσης είμαστε λίγο σφιγμένοι.

Καλα παντου τα ιδια ειναι....

 

Καλως ορισες και απο μενα! :good:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον !!

Πολύ ωραίο το Swiftάκι σου φίλε μου...

Αν είναι εύκολο θα θελα λεπτομέρειες για το πώς έβαψες τα μπροστά φανάρια.. Που,πόσο κλπ,ενδιαφέρεται ένας φίλος με Swift ίδιο 1.3 !

Link to comment
Share on other sites

Αν είναι εύκολο θα θελα λεπτομέρειες για το πώς έβαψες τα μπροστά φανάρια.. Που,πόσο κλπ,ενδιαφέρεται ένας φίλος με Swift ίδιο 1.3 !

 

Εγώ τα έβαψα, με συνολικό κόστος γύρω στα 10 ευρώ. Αφού βγάλεις τα φανάρια τα ζεσταίνεις γύρω - γύρω με πιστολάκι για τα μαλλιά ή θερμοπίστολο και αφού μαλακώσει η μπαρμπριζόκολλα με ένα κατσαβίδι ξεκολλάς το καπάκι από το υπόλοιπο φανάρι. Βγάζεις το ασημί πλαίσιο, το γυαλοχαρτάρεις λίγο με ένα ψιλό γυαλόχαρτο και στη συνέχεια το βάφεις με σπρέυ θερμοκρασίας. Ξαναζεσταίνεις μπαρμπριζόκολλα, ή βάζεις καινούργια και ξανακολλάς το καπάκι.

That's it...

Link to comment
Share on other sites

Welcome αδερφε swiftakia :D

 

1on sorry για την καθυστερηση ενεργοποιησης αλλα τωρα μπηκα σπιτι....

2ον η κριση μπορει να μας ξανα φερει κοντα για καποιο trackday....θα πρεπει να ερθουμε σε επαφη ξανα μου φαινεται :)

3oν TOYMΠΑΝΟ το αμαξι....ωραιος

Link to comment
Share on other sites

welcome!να το χαίρεσαι το sportακι!

Link to comment
Share on other sites

Πιστέυω πως η suzuki έκανε μεγάλο λάθος που ένα τόσο όμορφο αυτοκίνητο δεν το έβγαλε τούρμπο!!!1600 κίβικα και τουρμπο θα θεριζε!!κρίμα!!σύντομα όμως θα έχουμε ένα suzuki sport turbo του γιάννη από θεσσαλονίκη.πρέπει να τον ξερεις από το swiftclub!!!

Link to comment
Share on other sites

είμαστε φιλαράκια με το Γιάννη, αλλά αυτός έχει 1,3 κανονικά... τώρα βέβαια με όλα αυτά που φοράει μόνο 1,3 δεν είναι... :D

 

ps: εγώ είμαι πιο πολύ της ατμόσφαιρας ή του κομπρέσσορα.. :good:

Link to comment
Share on other sites

Α ναι έχεις δίκιο 1.3 είναι sorry!!και εγώ έτσι έλεγα η ατμόσφαιρα είναι δύναμη

αλλά όταν πήρα το κολτακι αλλαξε η γνώμη μου κατά πολύ!!anyway να χαιρεσε

το εργαλείο σου και κανε και ενα garage να δούμε κάι τι φοράει το αμαξι.ακόμα και

μαμα να ειναι!!

Link to comment
Share on other sites

rallyaddicted καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα έβαψα, με συνολικό κόστος γύρω στα 10 ευρώ. Αφού βγάλεις τα φανάρια τα ζεσταίνεις γύρω - γύρω με πιστολάκι για τα μαλλιά ή θερμοπίστολο και αφού μαλακώσει η μπαρμπριζόκολλα με ένα κατσαβίδι ξεκολλάς το καπάκι από το υπόλοιπο φανάρι. Βγάζεις το ασημί πλαίσιο, το γυαλοχαρτάρεις λίγο με ένα ψιλό γυαλόχαρτο και στη συνέχεια το βάφεις με σπρέυ θερμοκρασίας. Ξαναζεσταίνεις μπαρμπριζόκολλα, ή βάζεις καινούργια και ξανακολλάς το καπάκι.

That's it...

 

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου ! Ίσως το αποπειραθούμε να το κάνουμε :thumbsu:

 

Η αλήθεια είναι ότι το μετάνιωσα που δεν πήρα το καινούριο Swift γιατί έχοντας δεί όλα τα αμάξια της κατηγορίας πιστεύω ότι είναι μακράν το καλύτερο κ με δυνατό μοτέρ 1.2 95ps,αλλά ξέφευγε λίγο η τιμή του... 3-4.000€ πάνω από το Coltaki...

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες , να χαιρεσαι το πανεμορφο swiftακι σου

Link to comment
Share on other sites

To 1.2 95ps swift το καινουργιο....ΕΙΝΑΙ ΤΑΦΟΣ μπροστα στο CZ3 1.3....εχει 0-100 12,3 (Ο ΘΑΝΑΤΟΣ) !! ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΑΦΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ Swift 1.3 το οποιο στα χαρτια ειχε ιδια 0-100 με το CZ3 1.3.

 

Συγκρινω μονο επιδοσεις και τιποτα αλλο. Μην γινει παρεξηγηση

Link to comment
Share on other sites

To 1.2 95ps swift το καινουργιο....ΕΙΝΑΙ ΤΑΦΟΣ μπροστα στο CZ3 1.3....εχει 0-100 12,3 (Ο ΘΑΝΑΤΟΣ) !! ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΤΑΦΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ Swift 1.3 το οποιο στα χαρτια ειχε ιδια 0-100 με το CZ3 1.3.

 

Συγκρινω μονο επιδοσεις και τιποτα αλλο. Μην γινει παρεξηγηση

 

Εμένα είναι 1.1cc :D

Αν κ δεν το λέω από θέμα μοτέρ,αλλά γενικά σαν σύνολο όταν μπήκα μέσα από ποιότητα πλαστικών κλπ κλπ μ'άρεσε πολύ,στο δρόμο όταν το χα δεί έλεγα ότι είναι μάπα...Τέλος πάντων,ας μην χαλάμε άλλο το θέμα :thumbsu: :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...