Jump to content

Dynoday Β. Ελλαδός @ Κοπανίδης-MAHA (Κοζάνη)


Recommended Posts

και μετα λες εμενα ποντικο!!! χαχαχα θυμισε μου εχεις maf case ε?

edit: τωρα ειδα που λεει ο φιλος revolver τι φορας....Ενα θα σου πω...δεν θες να δεις wideband και κυριοτερο δεν θες να δεις πυρομετρο :D :D :D

 

Τα μειγματα με το συγκεκριμενο case ειναι αναμεσα σε K&N και Blitz! Βεβαια φοραω και i/c οποτε πρεπει να ειμαι σε επιπεδα Blitz.

Link to comment
Share on other sites

Τα μειγματα με το συγκεκριμενο case ειναι αναμεσα σε K&N και Blitz! Βεβαια φοραω και i/c οποτε πρεπει να ειμαι σε επιπεδα Blitz.

 

εισαι τουλαχιστον 12.2+ κοφτη για να εβγαλες τοσα αλογα μονο με περιφεριακα πραγμα που σημαινει οτι σε ανοιγμα απο 2ες ρολ τελειωματα τεταρτης εχεις 1000 βαθμους πυρομετρο και ανεβαζεις.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Συντομα θα μπει το wideband της Innovate οποτε θα εχω καλυτερη εικονα τι γινετε κατω απο το καπο! :p

Link to comment
Share on other sites

Συντομα θα μπει το wideband της Innovate οποτε θα εχω καλυτερη εικονα τι γινετε κατω απο το καπο! :p

Προλαβενεις δεν προλαβενεις
Link to comment
Share on other sites

ρε george γιατι δεν βαζεις προγραμμα;;η μαλλον γιατι δεν εχεις βαλει ακομα προγραμμα;;;

Link to comment
Share on other sites

Θελω να δω ποσα μπορει να φτασει χωρις προγραμμα! χαχαχα! :p

 

Περα απο την πλακα...απλα εδω και καιρο δεν το ειχα σαν προτεραιοτητα, τωρα που εχω ολοκληρωσει (σχεδον) το αυτοκινητο θα μπει κι αυτο! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...