Jump to content

Αποτελέσματα-Σχόλια DYNODAY COLT//CLUB.GR (1 Απριλίου 2012)


Recommended Posts

Το κακο με σενα ειναι οτι ραβεις 1...και μετα το ραβουν ολοι χαχαχαχα :p

 

ο screw και michail εδωσαν ρεστα στο dyno παντως

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

μπραβο σε ολα τα παιδια!!αλλα κατι μου εκανε εντυπωση!!ο jimakos λεει οτι δεν εχει βαλει

ακομα προγραμμα και ειδα οτι το αμαξι εβγαλε 217 αλογα!!εκτος και αν εχει βαλει και ξεχασε να

μας το πει το ποντικι!!η εχει κανει κατι αλλο που δεν το εχει πει στο ευρη κοινο,αλλιως συγνωμη

και χωρις να θελω να θειξω το δυναμομετρο αλλα και το jimako γιατι ειναι γαμω τα παιδια αυτα τα

νουμερα δεν βγαινουν με μαμα αγελαδα,φιτροκουτι,intercooler και εξατμιση,ακομα και ζηγκλερωμενο

να ειναι!!αν ειμαι λαθος συγνωμη και σβηστε το το σχολιο μου αλλα θα ηθελα πολυ να μαθω τι

γινεται με το κολτακι του jimakου! εστω και προσωπικα!!

 

φιλε berreta...οτι ξερεις ξερω :p το αμαξι ειναι δυνατο και οντως θεωρησα κι εγω λιγο υπερβολικη την μετρηση... θα δοκιμασω ισως και σε καποιο αλλο δυναμομετρο αλλα δεν αποκλειω το ενδεχομενο και να ειναι οντως σωστα τα νουμερα καθως στα υπολοιπα αμαξια εβγαλε πανω κατω τα νουμερα που περιμεναν..Η αληθεια ειναι λιγο μυστηριο το maha

Link to comment
Share on other sites

Το dyno εβγαζε φυσιολογικα νουμερα σχεδον για ολους ισως πλην 1-2 εξαιρεσεις....!! Και φαινεται απο ολες τις μετρησεις που εκαναν τα αυτοκινητα...τωρα τα ΤΙ και ΠΩΣ...κλπ κλπ...ειναι αλλο θεμα. :)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο σε ολες τις διαχειρισταρες μας χαχαχαχαχαχα για την οργάνωση ηταν πολυ ωραια και ευτυχως και ο καιρος άνοιξε και ειχε φοβερη λιακαδα :D

τώρα όσοι χάρηκαν με τα αποτελέσματα μπραβο επιβραβευονται οι κόποι τους και τα λεφτα τους τωρα όσοι λυπήθηκαν αν υπηρξαν τετοιοι δεν ξέρω γιατι γενικα εβλεπα μονο χαμογελα μην το βάζουν κάτω αλλα δουλεια και διορθωση :D

Link to comment
Share on other sites

Το dyno εβγαζε φυσιολογικα νουμερα σχεδον για ολους ισως πλην 1-2 εξαιρεσεις....!! Και φαινεται απο ολες τις μετρησεις που εκαναν τα αυτοκινητα...τωρα τα ΤΙ και ΠΩΣ...κλπ κλπ...ειναι αλλο θεμα. :)

 

εννοεις οτι οι εξαιρεσεις αυτες εβγαλαν παραλογα νουμερα λογω dyno η' καποιου θεματος του αυτοκινητου ?

Link to comment
Share on other sites

Toυ αυτοκινητου...οπως πχ του mevsem.....

 

O adreas εβγαλε τα ιδια με το DYNO στο Αλιβερι το '10 (αν δεν κανω λαθος)

 

Εσυ με οσα γνωριζω εβγαλες καλο νουμερο...

 

Και οταν εχεις σαν μετρο την συγκριση με μαμα οπως του turbulence κλπ κλπ...νομιζω εβγαλε ΣΩΣΤΑ και πραγματικα νουμερα...

 

π.χ. του floka το 3αρι ισως περιμενε περισσοτερα λογω προγραμματος-ολοσωμη με χταποδι-χοανη...αλλα οπως το ειχαμε τονισει πολλα ατομα, δεν ειναι standar οτι το προγραμμα θα δωσει κατι.

 

Οπως και O Jdmitsu με μοναδικη ουσιαστικη διαφορα απο μενα το χταποδι και γενικοτερα αλλη διαταξση εξατμισης..εβγαλε +1 περιπου....(ο teodor μας ειχε πει οτι μονο με το χταποδι πηρε 1-2 αλογα)

 

Οποτε μια χαρα μετρησε το dyno :)

Link to comment
Share on other sites

Toυ αυτοκινητου...οπως πχ του mevsem.....

 

O adreas εβγαλε τα ιδια με το DYNO στο Αλιβερι το '10 (αν δεν κανω λαθος)

 

Εσυ με οσα γνωριζω εβγαλες καλο νουμερο...

 

Και οταν εχεις σαν μετρο την συγκριση με μαμα οπως του turbulence κλπ κλπ...νομιζω εβγαλε ΣΩΣΤΑ και πραγματικα νουμερα...

 

π.χ. του floka το 3αρι ισως περιμενε περισσοτερα λογω προγραμματος-ολοσωμη με χταποδι-χοανη...αλλα οπως το ειχαμε τονισει πολλα ατομα, δεν ειναι standar οτι το προγραμμα θα δωσει κατι.

 

Οπως και O Jdmitsu με μοναδικη ουσιαστικη διαφορα απο μενα το χταποδι και γενικοτερα αλλη διαταξση εξατμισης..εβγαλε +1 περιπου....(ο teodor μας ειχε πει οτι μονο με το χταποδι πηρε 1-2 αλογα)

 

Οποτε μια χαρα μετρησε το dyno :)

 

αυτο λεω ;) οτι αν δεν ειχε μετρησει σωστα τα αλλα αυτοκινητα θα ελεγα οτι το νουμερο μου ειναι πολυ αισιοδοξο αλλα αφου τα νουμερα ειναι αρκετα σωστα μπορω να πω και συγκρινω πχ με το polo και evo των φιλων μου (το evo εχει ξαναμετρησει κιολας) , προφανως μια χαρα με εβγαλε :)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την προσπάθεια και την οργάνωση. :thumbsu:

 

Ήταν μια υπέροχη μέρα, με το κλασικό πλέον, φιλικό κλίμα και με πολύ γέλιο.

Καλά και το Dyno αλλά μετά ήταν όλα τα λεφτά… στην μάσα…. :p

 

Μπράβο και πάλι. :goodjob: :D

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν πολυ ομορφα!!! εντυπωσιαστηκε και η γυναικα μου με την ολη φαση... πρωτη φορα ειδε τοσους καγκουρες μαζεμενους!!! :p της ζαλισα τον ερωτα σε ολο τον δρομο μεχρι να φτασουμε κυμη... στο δρομο βεβαια ξεχασα καταναλωσεις και πηγα ταπα...1ωρα και 52 λεπτα μεχρι πλατανα ευβοιας για οσους ξερουν!!!

στα της συναντησης τωρα, η διοργανωση ηταν υπεροχη με πολυ χαμογελο και φιλικο κλιμα... δυστυχως δεν μπορεσα να κατσω περισσοτερο, ισως την επομενη φορα τα καταφερω. ενα μεγαλο μπραβο στην ομαδα διαχειρησης και στον borbos που δεν εκατσαν λεπτο οπως επισης και στον kezar που εκοβε βολτες με την καμερα ανα χειρας...

οσον αφορα τα αποτελεσματα... στα 3αρια σαν κατοχος του πιο ροπατου μπορω να πανηγυριζω!!! :yahoo: ... και μολις γραψω και καμμια 10000 χλμ ακομα και ξεμουδιασει το μοτερ, θα κανω τον προεδρο να ερθει στην επομενη συναντηση με σκουτερ!!!

μπραβο προεδρε και ευχαριστουμε κ.Φωτεινελη!!!

υγ. την παρασταση εκλεψε η φρουτοσαλατα του Ηλια!!! Δημητρη μπραβο για την συμμετοχη σου :good: (ξερεις εσυ :goodjob: )

Link to comment
Share on other sites

οντως εγραψα πολλα χιλιομετρα στο περπατημα σημερα!

υ.γ φρουτοσαλατα?????Χαχαχαχαχα!!ελιωσα!!

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη κανε οσα χλμ θες...τον Προεδρο δυσκολα τον φτανεις χαχαχαχαχαχαχα :p

 

Παναγιωτη αμφιβαλλεις για την προσπαθεια που κατεβαλλα εγω ? ΕΕΕΕΕΕΕΕ ? Εγω δεν εγραψα χλμ δλδ μεσα εξω χαχαχα ? Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ....ο απολυτος συντονιστης...? ΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Ο Ηλιας...ΘΕΟΟΟΟΟΟΣ...ΠΟΡΤΜΠΑΓΚΑΖ ΚΑΙ ΑΡΑΧΤΟΣ ΚΑΙ LIGHT....

 

Φιλικα παντα χαχα :p

Link to comment
Share on other sites

Aρχισανε τα οργανα..το 1ο βιντεο..

Link to comment
Share on other sites

o προεδρος αραχτος στο τραπεζακι ολη μερα!!!

 

Οταν σημειωνα επρεπε να καθομαι χααχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή σε όσους κοιμηθούν με το χαρτί της δυναμομέτρησης κάτω από το μαξιλάρι, μπορεί να ξυπνάνε κάθε φορά που αλλάζουν πλευρό… :lazy:

 

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικα ενα μεγαλο μπραβο απο μερος μου για την ολη διοργανωση και κυριως στους "νεους" mods!

 

Ο Βαγγελης ειμαι σιγουρος οτι τα εξυνε και εχει αναλαβει το PR με οποιον εβρισκε! :p

 

Δυστυχως δεν μπορεσα να ερθω κυριως για οικονομικους λογους και γιατι ηταν και το τετρακοσαρι στις Σερρες! :D Σημασια εχει ομως οτι για ακομα μια φορα περασατε τελεια!!!

 

Αντε σιγα-σιγα να κανονιζουμε και καμια εκδρομη! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγελης ειμαι σιγουρος οτι τα εξυνε και εχει αναλαβει το PR με οποιον εβρισκε! :p

 

Εκει να μειωσει τον ΠΡΟΕΔΡΟ... :p !! Tην αληθεια την γνωριζει ο ΛΑΟΣ δεν πειραζει χαχα

Link to comment
Share on other sites

τον προεδρο τον εβλεπα συνεχεια πολυ αγχωμενο δεν χαλαρωνει ποτε..

καλο ειναι να χαλαρωσει και να ηρεμησει.. μην τρελαινεται τοσο..(κατι ξερουμε περι αγχους κλπ.)

ειναι κακο πραγμα.!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδιά μπράβο για το event και την οργάνωση που κάνατε.είμαι σίγουρος οτι περάσατε τέλεια!

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να πω οτι ηταν και το περιοδικο power techniques και εβγαλε πολλες φωτογραφιες!μιας και μιλησα με το Γακη θα μπει σε 2 ή 3 τευχη απο τωρα γιατι πρωτα θα μπει το dynoday του evonet και επειδη ηταν πολλα αυτοκινητα θα το κανουν σε 2 τευχη τα evo!

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να μπει και το lancer μου εκει περα μεσα.χαχααχχα :p ποιος ηταν ο φωτογραφος τους?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον Δημιουργηθηκε Φακελος στον Server του φορουμ μου..

θα μπαινετε σε αυτο το λινκ. http://www.rc-tunerz...loads/ColtClub/ ανα διαστηματα θα ποσταρω φωτογραφιες βιντεο κλπ..

θα τα κατεβαζετε ποιο γρηγορα απο εκει.

μεινετε συντονισμενοι γιατι ανεβαζει τωρα της φωτογραφιες.

υπομονη σε 9 ωρες θα εχουνε ανεβει..

Πολυ πραγμα μιλαμε.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγω ενα μπράβο στα παιδιά που ασχολήθηκαν και έτρεξαν για το event και δεν έδειξαν ίχνος κούρασης μέχρι το τέλος.

Ίσως η επόμενη μάζωξη να είναι προς Μέγαρα?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...