Jump to content

Γεια - COLT CZT


Recommended Posts

welcome!

Πες μας μερικα πραγματα για σενα...και κανε λιγο υπομονη μεχρι να ενεργοποιηθεις για να δεις τις θεματικες ενοτητες!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.

 

Όπως είπε παραπάνω και ο Δημήτρης, συστήσου μας για να σε καλοσωρίσουν τα υπόλοιπα μέλη και ενεργοποιούσουν οι διαχειριστές του forum. Οι τεχνικές ενότητες θα σου παρέχουν το σωστό μονοπάτι για την βελτίωση του T.

 

Φιλικά,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

 

+1 Σε οσα ειπαν παραπανω

Link to comment
Share on other sites

kgsel καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

welcome!άρχισε με το στήσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!!Καλό διάβασμα και καλές βελτιώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τα μηνυματα υποδοχης. Εχω ηδη διαβασει αρκετα απο τα topics που με ενδιαφερουν.

 

Το επομενο βημα θα ειναι μαλλον καποια βελτιωση στην εξαγωγή. Δεν εχω βρει ομως ακομα καποια λυση που να ειναι μεν 'βελτιωτική' χωρις ομως να κανει πολυ θορυβο. Δεν εχω προβλημα να κανει λιγο παραπανω απο το εργοστασιακο, αλλα να ειναι λιγο παραπανω...

Link to comment
Share on other sites

η μονη λυση φιλαρακι μου στη εξαγωγη για να κανεις λιγο παραπανω θορυβο απο μαμα

και να εχεις και εποιδωσεις τοτε η μονη λυση ειναι 60.5 downpipe με ολη την εξατμιση

να ειναι 60.5,καταλυτης 200αρης για να περνας ανετα κτεο,μεσαιο καζανακι κανονικα αλλα ελευθερο

και τελικο καζανακι ελευθερας της αρεσκειας σου αλλα με μεγαλο καζανι για να πνιγει το θορυβο!!

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες !!! :hi:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλως ηρθες! :) Οσον αφορα την εξατμιση οτι λυση και εαν επιλεξεις...αν το μεσαιο και τελικο καζανι ειναι μεγαλα δεν θα κανει κιχ απο θορυβο!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...