Jump to content

Νέο Μέλος


Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους.

Έχω ένα τρίθυρο colt 1.3 με σειριακό κιβώτιο, μοντέλο 2006. Σας βρήκα -πού αλλού-στο διαδίκτυο, ψάχνοντας γνώμες και τεχνική υποστήριξη για το αυτοκίνητό μου. Τα λέμε.

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Κωστα!

Περιμενε μεχρι να σε ενεργοποιησει ενας Super-Mod και θα εχεις προσβαση σε ολες τις θεματικες ενοτητες!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Η Eνεργοποίηση του λογαρισμού σου θα γίνει σύντομα και θα αποκτήσεις πρόσβαση σε όλες τις θεματικές ενότητες του CLUB !!
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

 

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες κωστα και καλη διαμονη στο φορουμ..

Link to comment
Share on other sites

kmpalas καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο Colt//Club.

 

Όπως έχω ξαναπεί σε νέα μέλη, προτρέπω να 'οργώσεις' τις τεχνικές ενότητες για να αντλήσεις πληροφορίες πολύτιμες προς το όχημα αλλά και το πορτοφόλι σου.

 

Φιλικά,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

Σωστο αυτο που ειπε ο Ηλιας περι "οργωματος" απλα μην περιμενεις μετα καμια επιδοτηση και λεφτα απο το ΕΣΠΑ χαχαχα :p :p

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες Κωστα στην πιο ψαγμενη colt-ο-παρεα!!! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Σωστο αυτο που ειπε ο Ηλιας περι "οργωματος" απλα μην περιμενεις μετα καμια επιδοτηση και λεφτα απο το ΕΣΠΑ χαχαχα :p :p

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ......εισαι καμμενος τελειως

 

welcome to COLT//CLUB.GR φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλως ηρθες Κωστα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...