Jump to content

Νεο μελος


Recommended Posts

καλημερες! δεν εχω ακομη κολτακι και σας ζηλευω αλλα εχω αρχισει το ψαξιμο και εκτος απροοπτου μεσα βδομαδας θα αγορασω ενα czt!

 

θα ηθελα να μου πειτε (η αν υπαρχει καποιο post επι του θεματος) λιγα λογια για το ποια πραγματα να προσεξω και να δωσω εμφαση στα κολτακια που θα κοιταξω ωστε να αποφυγω καποια ''πατατα''...

 

 

 

δεν ειχα την δυνατοτητα να οδηγησω colt αλλα ειμαι σιγουρος οτι οι επιδοσεις του czt με καλυπτουν και με το παραπανω οπως και η εμφανιση του σε σχεση με τον ανταγωνισμο (t-jet,207) αλλα εχω ακουσει πολλα για την συμπεριφορα του και ειμαι λιγο επιφυλακτικος...οτι και καλα δε στριβει, δεν εχει αισθηση κτλ κτλ...εσεις τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Φιλε απο δυναμη το czt ειναι super....αλλα οντως ΔΕΝ ΣΤΡΙΒΕΙ....!! Με αναρτηση βελτιωνεις πολυ την συμπεριφορα αλλα αποκτας και τα αρνητικα μιας τετοιας βελτιωσης καθως οι περισσοτερες αναρτησεις ειναι πιο σκληρες οποτε χανεις σε ανεση.

Eπισης εσωτερικα το colt ειναι πλαστικα...και το αμαξι κανει θορυβους μεσα...με τις αλλαγες τον εποχων τριζουν διαφορα..χωρις να σημαινει οτι υπαρχει καποιο προβλημα.

Δεν εχει καλη μονωση οποτε θα ακους καλυτερα το μοτερ κλπ κλπ :p

Tι αλλο?...χμμμ αυτα μου ρχονται για τωρα

 

Καποιο post-topic που να αναφερει τι ακριβως πρεπει να κοιταξεις δεν υπαρχει. Απαντηση σε αυτο πιο πιθανο να βρεις σε παρομοιες ερωτησεις που εχουν θεσει νεα μελη που ηταν σε ερευνα αγορας οπως εσυ. Δηλαδη αμα διαβασεις μερικα topic αλλων μελων σε αυτη την ενοτητα θα βρεις μια συνοπτικη απαντηση.

Περα απο αυτα τωρα που εισαι ενεργο μελος...μπορεις να διαβασεις ολα τα τεχνικα κλπ κλπ για το colt.

 

Ευχομαι να κανεις καλη αγορα...την σωστη επιλογη την εκανες :D

Link to comment
Share on other sites

d_czt καλώς ήρθες.

 

Πάνω κάτω είναι όπως τα είπε ο x-vibes.

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες... καλη μελετη στα θεματα και με το καλο η αγορα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome και καλή αγορά!το γκάζι μόνο έχει σημασία,όλα τα άλλα που σου λένε... ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε και καλη διαμονη..

καποιος χθες στο τσατ ανεφερε για 1 colt czt ασπρο που πουλουσανε απο μαγαζι.οποιος το θυμαται ας το ποσταρει και εδω να βοηθησουμε το παλικαρι.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ναστε καλα το πηρα το κολτακι και ειμαι πολυ ευχαριστημενος! :yahoo:

 

αν και με κοψοχολιασε το βραδυ αναψε check πηγα στον παπρα το πρωι και ηταν απο κακη βενζινη μου το φουλαρε ενας θειος μολις το πηρα αν και δεν ηθελα γιατι το φοβομουν το σκηνικο...τελος παντων ολα καλα τωρα

 

πηρα το κοκκινο γιαυτους που κοιτανε αγγελιες το ασπρο ο κυριος μαντρας δεν το κατεβαζε ουτε ευρω ουτε καν το συζητησε για μενα αυτοι το εχουν χασει το παιχνιδι....

Link to comment
Share on other sites

δεν πειραζει φιλαρακι καλα εκανες και πηρες το κοκκινο γιατι ειναι και τα πιο γρηγορα!!χαχαχαχαα!!!

καλοριζικο λοιπον το κοκκινο βελος σου,καλα και ασφαλη χιλιομετρα και καλο τουμπανιασμα,αν ειναι μεσα στα σχεδια σου!!

τωρα με το θεμα βενζινης κοιτα αν μπορεις να βαζεις μονο σε εναν συγκεκρυμενο που θα βρεις με καλη βενζινα

για να μην τα εχεις αυτα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο! Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα! Και καλοτούρμπιστα :good:

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλως ηρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...