Jump to content

Γειά σας παιδια


Recommended Posts

καλημέρα σας παιδια,

Εχω το Gold(colt) 1.1 cc (5θυρο) του 2005-Μαιο. την παρεα σας την βρηκα απο το lancerclub.gr οπου εχω γραφτει οταν πηρα το Lancer 1500 cc sedan του 2010-Φεβρουαριο.

Καλως σας βρηκα και εσας και καλές βολτες, το coltακι ειναι αγριο μικρό και το γουσταρω πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ενας αρρωστος mitsubiσακιας , και colt και Lancer ρε θηριο?Να τα χαιρεσαι και τα δυο και καλες βολτες , καλως ηρθες και καλη διαμονη στο COLT//CLUB.GR

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο forum.

 

Θερμή παράκληση να μην γράψεις για την αυτονομία του μοτέρ σου γιατί θα πέσω σε κατάθλιψη με τα νούμερα που θα πεις :) Να το χαίρεσαι το εργαλείο και ότι χρειαστείς, ψάξε και αν δεν βρείς εδώ είμαστε για να βοηθήσουμε.

 

Φιλικά,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

welcome!άγριο και οικονομικό,2σε1!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας. Πρώτα απ' όλα ευχαριστώ για τη θερμή υποδοχή σας, φίλε super, μου αρέσει πάρα πολύ που ο πρώτος κανόνας σας είναι το να γράφουμε ελληνικά με ελληνικά γράμματα :thumbsu: :thumbsu: . Ελεος με τα greeklish :growl: .

Πάρα, μα πάρα πολύ καλό το "στήσιμο" του forum σας. Ενδιαφέρομαι αυτό τον καιρό να αγοράσω πλυστικό μηχάνημα, εχω μιλήσει με τα παιδια της Lancer, και θα ποσταρω –ωπ, να αναρτήσω ήθελα να πω- και σε εσας, το θέμα μου.

Thanks boys –ωπ, ευχαριστώ παιδιά ήθελα να πώ - και πάλι, θα αναρτήσω τα θέμα μου στο ανάλογο σημείο του φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!Καλή διαμονή και να τα χαίρεσαι τα τουτού σου και τα 2!! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...