Jump to content

καλώς σας βρήκα


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά,με λένε βασίλη Και είμαι από αθήνα.Γίνομαι μέλος στο φόρουμ για να πάρω γνώμες αναφορικά με το μοντέλο colt czt 1.5 turbo μοντέλο 2007,μιλάω συγκεκριμένα για αυτό διότι ένας πολύ καλός μου φίλος μου το πουλάει σε πολύ καλή τιμή και είναι φυσικά ατρακάριστο και έχει κάνει όλα τα service στην αντιπροσωπεία.

Αν γίνω και κάτοχος του colt τότε θα χαρώ πολύ να σας γνωρίσω ακόμα καλύτερα :) .

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες , με το καλο να το παρεις , και εφοσον γνωριζεις και το αμαξι με κλειστα τα ματια

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω παιδια,εσεις που ειστε ηδη κατοχοι του συγκεκριμενου αυτοκινητου,ποια ειναι τα υπερ και ποια τα κατα και μιλαω και για τον κινητηρα αλλα και τα ηλεκτρικα μερη του αυτοκινητου,επισης να μου δωσετε link απο το thread για το αμαξι ιατι δεν το βρισκω,θελω να διαβασω γνωμες μετατροπες και γενικα θεματα,ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Welcome!

 

Κατα την γνώμη μου το CZT είναι το καλύτερο & φτηνότερο "γκάζι" που παίζει στην αγορά...

και βασικά αυτό, ειδικά, τα τελευταία 2 χρόνια έως και σήμερα...

 

εάν μεγάλο ποσοστό της αγοράς σου είναι αυτό, τότε προχώρα...

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα να ρωτησω παιδια,εσεις που ειστε ηδη κατοχοι του συγκεκριμενου αυτοκινητου,ποια ειναι τα υπερ και ποια τα κατα και μιλαω και για τον κινητηρα αλλα και τα ηλεκτρικα μερη του αυτοκινητου,επισης να μου δωσετε link απο το thread για το αμαξι ιατι δεν το βρισκω,θελω να διαβασω γνωμες μετατροπες και γενικα θεματα,ευχαριστω

 

Όλα για τα οποία ρωτάς υπάρχουν απαντημένα και μάλιστα αρκετές φορές μέσα στα thread του forum, οπότε μην περιμένεις μασημένη τροφή. Με μια αναζήτηση θα μπορέσεις να βρεις όλες τις απαραίτητες πληροφορίες. Παρακάτω θα σου δώσω ένα μπούσουλα για το Τ, μετά από αρκετό σκάλισμα στο forum:

 

- Εξάτμιση: 700-1000€ (turbo-back, λύσεις υπάρχουν πολλές, μάστορες ακόμη πιο πολλοί)

- Εισαγωγή: 100-200€ (KN, Blitz)

- Πρόγραμμα: 600-700 (προαιρετικό)

- Ανάρτηση: 800-1400€ (Koni+HR, KW, BC, D2)

- Ηχοσύστημα: 200-700 (πηγή ή πηγή και ηχεία στις εργοστασιακές θέσεις + woofer κάτω από το κάθισμα του συνοδηγού)

- Φρένα: για κανονικές καταστάσεις τα μαμά φρένα είναι μια χαρά και μπορούν να βελτιωθούν άνετα με ένα πακέτο σωληνακίων υψηλής πίεσης + δίσκων Zimmerman/EBC/Tarox. Αν θες big brake kit θα χρειαστείς νέες ζάντες μιας και η μαμά απλά 'δεν'

 

Για όποιες απορίες έχεις, ρωτάς.

 

Καλώς ήρθες στο C//C.

 

Φιλικά,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

Oλη η ενοτητα αυτη >> http://www.coltclub.gr/index.php?showforum=46 αφορα το COLT απο 2004 εως σημερα....(και το facelift)

 

Οσο για γνωμες δες μερικα θέματα σε αυτη την ενοτητα απο αλλα Νεα μελη...και απαντησεις που εχουν δωσει παλαια μελη σε αντιστοιχα ερωτηματα.

Link to comment
Share on other sites

billxns καλώς ήρθες.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά απο οτι καταλαβαίνω ειστε πολυ μπροστα και χαιρομαι για αυτο,σας ευχαριστω για ολα,παιζει μεγαλο ρολο οι γνωμοι ολων σας ,ακομη και αν δεν σας γνωριζω σε προσωπικο επιπεδο, για την αγορα του νεου μου αυτοκινητου.απο την πρωτη στιγμη κιολας μου δειξατε οτι κανετε πολυ καλη δουλεια και ειστε πολυ κοντα στα νεα μελη,και να μην το κριβω σε αλλα forum δεν το εχω βρει μεχρι στιγμη.

καλο σας βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Kαλο σου βραδυ φιλε...!! Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια :thumbsu:

Οταν με το καλο παρεις το αμαξι....θα δεις και στην πραξη ποσο χρησιμο θα σου φανει το forum και οι τεχνικες γνωσεις που μοιραζομαστε ολοι μαζι.

 

Take care :good:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες! Με το καλό να το πάρεις να το χαρείς! Για τα υπόλοιπα μετά,(αφού ξέρεις πρώτα τι ζητάς και τι αγοράζεις φυσικά!) εδώ είμαστε :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο η αγορα!καλως ορισες! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες και με το καλό το τουρμπάκι!Άμα το ξέρεισ πάρ'το με κλειστά τα μάτια!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...