Jump to content

Αριστερός καθρέφτης


kousbi

Recommended Posts

αν δεν βρεις κατι απο εδω μεσα ψαξου στη φρατζη... εκει σιγουρα θα βρεις, και στη λιοσιων παιζουν πολλα μαγαζια με μεταχειρισμενα ανταλλακτικα! κανε μια βολτα απο εκει δε χανεις τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά εδώ:

 

http://www.car.gr/parts/view/1288842/

 

Διαφορετικά, μπορείς να πας μια βόλτα από Φραντζή μεριά για να δεις στον Κετσελίδη ή σε άλλα μαγαζιά με ανταλλακτικά...

Link to comment
Share on other sites

Ηλια πηρα για μενα σε αυτον και μου ειπε οτι δεν εχει για το colt. μολις μιλησα και με την αντιπροσωπεια στη χαλκιδα και μου δωσαν τιμη κομπλε με εργασια περιπου 315 ευρω... :vava:

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται ιδιος με τον δικο μου... kezar μακαρι να παιζουν. θα παρω τηλ αυριο το πρωι. σε ευχαριστω πολυ αν και δεν νομιζω να κανει μονο 5 ευρω που γραφει η αγγελια!

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται ιδιος με τον δικο μου... kezar μακαρι να παιζουν. θα παρω τηλ αυριο το πρωι. σε ευχαριστω πολυ αν και δεν νομιζω να κανει μονο 5 ευρω που γραφει η αγγελια!

5 ευρω δεν θα κανει.. αλλα μια καλη τιμη πιστευω θα δωσει.χεχε

αλλο τπτ δεν βρηκα.

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα σε όλη την Λιοσίων ενα καθρέφτη αλλα μου ζητά 90€ και μου φάνηκαν πολλα, ασε που είναι κ κόκκινος αντί για μαύρο που θέλω. Θα δοκιμάσω φραντζη αύριο και θα ρωτήσω και αυτον απο Δράμα αν στέλνει Αθήνα. Ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλ τον δραμινο πρωι πρωι και δεν μου απαντησε... μετα με τη δουλεια ξεχασα να ξαναπαρω... θα παρω ξανα το απογευμα.

υγ. ξαναμιλησα σημερα με τον μπενη στη χαλκιδα και μου ειπε πως αν βρει το καπακι του καθρευτη βαμενο ετοιμο στο χρωμα νου οτι γλιτωνω φανοποιο και η δουλεια παει 215 καθρευτης και 58 καπακι. αν το βρει αβαφο ή σε αλλο χρωμα και χρειστει βαψιμο , προσθεσε αλλα 60 3υρω... σουμα 333 ευρω... σοκ

Link to comment
Share on other sites

παναγιωτη σε αυτον που σου εδωσα πηρες κανενα τηλεφωνο? τι σου ειπε?

Link to comment
Share on other sites

μου ειπε να τον παρω σε κανα 2ωρο αλλα μετα εμπλεξα με τη δουλεια και το ξεχασα.. θα το παρω σε λιγο.

Link to comment
Share on other sites

οταν τον παρεις ρωτα τον γενικα εχει ανταλλακτικα Mitsubishi και για 99-00 κλπ.. αν μπορεις.

Link to comment
Share on other sites

να ρε συ... εννοειται οτι θα το εκανα!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, με πηρε ο δραμινος τηλ. εχουμε και λεμε...

1) για το 99-00 θα με ενημερωσει αυριο, ποιον καθρευτη ψαχνεις kezar? αριστερο, δεξι, ηλεκτρικο, αναλογικο?

2) 04-09 κανει 90-100 ευρω κομπλε ο ηγλεκτρικος

3) για facelift θα ψαξει μεχρι αυριο αλλα θα κανει περισσοτερο απο οτι μου ειπε, περισσοτερα επι του θεματος αυριο το πρωι!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον, με πηρε ο δραμινος τηλ. εχουμε και λεμε...

1) για το 99-00 θα με ενημερωσει αυριο, ποιον καθρευτη ψαχνεις kezar? αριστερο, δεξι, ηλεκτρικο, αναλογικο?

2) 04-09 κανει 90-100 ευρω κομπλε ο ηγλεκτρικος

3) για facelift θα ψαξει μεχρι αυριο αλλα θα κανει περισσοτερο απο οτι μου ειπε, περισσοτερα επι του θεματος αυριο το πρωι!

απο καθρεφτες καλα ειμαι εως τωρα.χαχα ψαχνω για την αεροτομη την μικρη του lancer μου..

και καμμια μασκα. για αυτο δεν σου ειπα συγκεκριμενο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...