Jump to content

αριστερος καθρευτης


Recommended Posts

εχει κανεις αριστερο καθρευτη για facelift κομπλε?

Link to comment
Share on other sites

Ριξε μια ματια στο Car.gr αλλα προσεχε γιατι καποιοι ειναι χειροκινητοι.

Link to comment
Share on other sites

Ο αριστερος ας ειναι και χειροκινητος αφου ευκολα με τον χερι τον ρυθμιζεις....χωρις να πρεπει να γινεις λαστιχο για ρυθμισεις τον δεξια !!

Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει να κανω μπακαλοδουλεια στην coltαρα μου... προεδρε δε το περιμενα απο σενα αυτο... αυτοκτωνω...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι μπραβο!! Καινουριο αμαξι...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΑΜΠΛΑΔΕΣ ΚΟΝΤΡΑ ΠΛΑΚΕ ΠΡΟΕΔΡΕ!! :p

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτη προσεχε ο καθρευτης του 5θυρου μοιαζει με του 3θυρου εξωτερικα αλλα δεν παταει σωστα στην πορτα....αν βρεις μεταχειρισμενο να το προσεξεις.

 

Facelift ή προ facelift ειναι ο ιδιος.

Link to comment
Share on other sites

ωραιος ρε Λαμπρο, σε ευχαριστω για την πληροφορια! μαλλον θα παρω καινουργιο αφου θα το καλυψει απο οσο φαινεται η ασφαλεια

Link to comment
Share on other sites

Ο αριστερος ας ειναι και χειροκινητος αφου ευκολα με τον χερι τον ρυθμιζεις....χωρις να πρεπει να γινεις λαστιχο για ρυθμισεις τον δεξια !!

αν κουφια η ωρα κατι παει στραβα με την κλειδαρια σου, μη ψαχτεις πολυ , σου εχω ετοιμη λυση...εχω εναν συρτη( τυφλα να χει ο mr bean) που παιρνει και λουκετο!!!χαχαχαχααχα :p
Link to comment
Share on other sites

δεν παιζει να κανω μπακαλοδουλεια στην coltαρα μου... προεδρε δε το περιμενα απο σενα αυτο... αυτοκτωνω...

 

Βρε'συ για ενναλακτική στο πρότεινε ο άνθρωπος... :)

Link to comment
Share on other sites

καλαμπουριζω ρε συ... και γω μια εναλλακτικη του προτεινα με τον συρτη!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...