Jump to content

DynoDay Συνάντηση COLT//CLUB.GR


Recommended Posts

Δεν νομιζω να ειναι τοσο δυσκολο να στριμωξετε για μια δυναμομετρηση δυο τοσο ξεχωριστα αυτοκινητα..Πιστευω οτι ολοι θελουμε να τα δουμε πανω στο δυναμομετρο.

αυτο ισχυει :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

δυστυχως δεν ειναι εφικτο να μετρηθουν καθως εχουν κλεισει πλεον οι συμμετοχες κ εχει κανονιστει το προγραμμα βαση των αυτοκινητων κ του κυριου ΦΩΤΕΙΝΕΛΗ

ΝΕΧΤ ΤΙΜΕ ισως

 

Εκ μερους της διαχειρησης,

θα παρακαλουσα τα μελη του club να συμορφωνονται στους κανονες του colt//club Κ στις αποφασεις της διαχιερησης

 

Αν θελει ο φιλος ΤSAKOS ας ερθει στη δυναμομετρηση για καφε να τον γνωρισουμε κ να δουμε κ τα τερατα Live

Link to comment
Share on other sites

Τελικα θα συναντηθουμε στο 24 εμεις απο εδω την Κυριακη η ο καθενας μονος του?Αν ναι τη ωρα?

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

Εκ μερους της διαχειρησης,

θα παρακαλουσα τα μελη του club να συμορφωνονται στους κανονες του colt//club Κ στις αποφασεις της διαχιερησης

 

 

Tην γνωμη μας ειπαμε.Δεν απαιτησε κανεις τιποτα.Δλδ μονο οι 3εις-4ρις με κιτρινα και οι 2 με κοκκινα μπορουν να εκφερουν γνωμη εδω μεσα?Σε πολυ χουντα κατασταση την πατε την δουλεια.. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Kαλα εκανες και ειπες την αποψη σου....αλλα δυστυχως για τους λογους που ανεφερε ο arkas και για αλλους αποφασιστηκε να μην γινει δεκτη η συμμετοχη.

Δεν ηταν η ορθοτερη τοποθετηση του arka αλλα σε γενικες γραμμες εγινε κατανοητο το μηνυμα.

 

Χουντα δεν υπαρχει...αυτο εχει φανει. Τωρα αν καποιοι θελουν ξεφραγκο αμπελι το forum ειναι αλλο θεμα...υπαρχει παντα μια λεπτη ισορροπια..και οσο καιρο ειμαι μελος του team της διαχειρισης προσπαθουμε να κινουμαστε σε αυτο τον χωρο.

 

Και καπου εδω τελιωνει το θεμα αυτο. :)

 

Οπως ειπα και στον tsakos στο pm μπορει να ερθει με τον φιλο του για καφε. (o νοων νοειτω)

 

 

Τελικα θα συναντηθουμε στο 24 εμεις απο εδω την Κυριακη η ο καθενας μονος του?Αν ναι τη ωρα?

 

Γιωργο ισχυει...στο 24ωρο 9.30 το αργοτερο !!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Γιωργο ισχυει...στο 24ωρο 9.30 το αργοτερο !!

 

που ακριβως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Οκ σας περιμενω ολους καθαρους και τα αλογα ετοιμα να σκαψουν τον δρομο(λεμε τωρα).Ο πρωτος που θα ερθει στο 24ωρο την Κυριακη θα ειναι τυχερος γιατι θα δει τις ζαντες......χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μια μερα ακομα για το dynoday του club μας!ελπιζω να πανε ολα καλα και να περασουμε ομορφα!οπως ειπε ο Βαγγελης υπαρχει σημειο συναντησης το 24ωρο που ειναι Στο ρευμα ανοδου της Λεωφ. Μαραθωνος λιγο πιο κατω απο τον Σταυρο Αγ. Παρασκευης. 9.30!πρεπει 10.00 να ειμαστε στο μαγαζι ωστε να ξεκινησουμε τα group οπως εχουν ανακοινωθει!ελπιζω ΟΛΑ τα μελη που εχουν δηλωσει συμμετοχη να ερθουν και να κατσουν μεχρι το τελος του event και οχι να φυγουν μολις μετρησουν το αμαξι τους!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχομαι να πανε ολα καλα και να δουμε ολοι το προσδοκωμενο... δυστυχως εγω δε θα κατσω μεχρι τελους, αλλα περιμενω να αναρτηθουν τα βιντεο ολων για να μιλαμε με ντοκουμεντα !!!

Link to comment
Share on other sites

βασικα ναι τα λεγομενα του αρκα ηταν λιγο καθετα και απολυτα....εγω οπως γνωριζει και ο αγαπητος προεδρος ειμαι δημοκρατικος τυπος γι΄αυτο θα ηθελα να δω το πορκι και το audi πανω στο dyno..........ευχαριστω τα μελη του κλαμπ........θα τα πουμε την κυριακη!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

βασικα ναι τα λεγομενα του αρκα ηταν λιγο καθετα και απολυτα....εγω οπως γνωριζει και ο αγαπητος προεδρος ειμαι δημοκρατικος τυπος γι΄αυτο θα ηθελα να δω το πορκι και το audi πανω στο dyno..........ευχαριστω τα μελη του κλαμπ........θα τα πουμε την κυριακη!!!!!!!!

Μην ξεχνας ομως και την συναισθηματικη πιεση γενικα αυτο τον καιρο..ολοι μπορει να ξεφυγουμε η να μην μπορουμε να εκφραστουμε καπως..

δεν δικαιολογω τπτ..ουτε παιρνω κανενος το μερος..(αν και δεν εχει γινει τπτ.)

Link to comment
Share on other sites

παιδια το θεμα τελειωσε!μην το συνεχιζουμε!ας μεινουμε στο ποστ του Βαγγελη!

Link to comment
Share on other sites

μητσο δεν ειναι απλος βαγγελης αυτος.....ειναι ο προεδρος βαγγελης

χιχιχιχιχιχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

εγω θα ξεκινησω απο φιλαδελφεια.. στην RENAULT αμα ενδιαφερεται κανεις να με ακολουθησει.

Link to comment
Share on other sites

michail πρεπει να περασες απο το παπρα σημερα ε?ασχετο!αλλα μετα σε θυμηθηκα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ξεκινήσει κανείς απο πειραιά; για να πάμε παρέα.

αμα ανεβεις την εθνικη πανω ελα φιλαδελφεια να παμε μαζι 6987557738

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...