Jump to content

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ EPS


thantasi

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΣΤΟ CLUB.TO ONOMA MOY EINAI ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ COLT 1.3 3D 93PS ΑΠΛΗΣ ΕΚΔΟΣΗΣ ΜΟΝΤΕΛΟ 07'.

ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΟΠΙΖΩ ΤΟ ΕΞΗΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

ΜΟΥ ΑΝΑΒΕΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ Η ΛΥΧΝΙΑ EPS ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΣΒΗΣΩ ΤΟΝ ΚΙΝΗΤΗΡΑ ΜΕΤΑ ΣΒΗΝΕΙ.

ΕΨΑΞΑ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΕΛΛΑΤΟΜΑΤΙΚΟ ΑΙΣΘΗΤΗΡΑ..

ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΟΛΗ Η ΚΡΕΜΑΓΕΡΙΑ.EINAI FIX TO ΣΥΣΤΗΜΑ...

ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 820 ΕΥΡΟ...

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!

ΜΗΝ ΤΟ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ,ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΕΙΧΑ 800 ΕΥΡΟ ΘΑ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΟΥΝ...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες!

Το προβλημα με την κρεμαριερα ειναι πολυ συχνο φαινομενο...και εχει γινει και επικινδυνο σε γνωστο μου με Colt.

Νομιζω οτι να το φτιαξεις ειναι μο(υ)νοδρομος...που λεει και ο Gap!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

Φιλε αμα θες τωρα που εισαι ενεργος δες την ενοτητα ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ...και αν ειναι φτιαξε και εκει ενα θεμα με το παραπανω προβλημα !! Περαστικά δεν γνωριζω κατι περισσοτερο να σου πω για το προβλημα σου δυστυχως...οπως σου ειπα δες στα ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ

Link to comment
Share on other sites

καταρχάς καλώς ήρθες!δεν είσαι εντός εγγύησης?αν όχι ψάξε σε τρακαρισμένα και μεταχειρισμένα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε Θανάση!Συμφωνώ,ψάξε πρώτα καλά στα μεταχειρισμένα προτού κάνεις οτιδήποτε άλλο

εξάντλησε αυτή την επιλογή γιατί ο Σαρακάκης είναι για πολλές κλωτσιές!!

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας θα σου πρότεινα να αναζητήσεις ένα-δύο αντιπροσωπείες με πολύ έμπειρους μηχανικούς, να ελέγξουν το αυτοκίνητο.

Αν, ξαναλέω αν σου επιβεβαιωσουν και οι δύο, ότι για ένα αισθητήρα πρέπει να δώσεις 800 Ευρώ, τότε ψάξε στα μεταχειρισμένα.

Α, και ελπίζω να μην σοβαρολογείς για το γάμο... Είναι απείρως ακριβότερος από 800 Ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

 

Το προβλημα με την κρεμαριερα ειναι πολυ συχνο φαινομενο...και εχει γινει και επικινδυνο σε γνωστο μου με Colt.

 

 

συχνο φαινομενο στα colt με κρεμαγιερες δεν υπαρχει!!

εγγυηση εχει το αυτοκινητο?γτ εαν εχει τοτε πρεπει να στην αλλαξουν στην εγγυηση!!εαν δεν εχεις τοτε μεταχειρισμενη αλλα με ρισκο!!!γτ δεν ξερεις τι μπορει να εχει τραβηξει η μεταχειρισμενη απο ενα τρακαρισμα πχ!και επειδη ειναι τιμονι θελει προσοχη!

Link to comment
Share on other sites

συχνο φαινομενο στα colt με κρεμαγιερες δεν υπαρχει!!

εγγυηση εχει το αυτοκινητο?γτ εαν εχει τοτε πρεπει να στην αλλαξουν στην εγγυηση!!εαν δεν εχεις τοτε μεταχειρισμενη αλλα με ρισκο!!!γτ δεν ξερεις τι μπορει να εχει τραβηξει η μεταχειρισμενη απο ενα τρακαρισμα πχ!και επειδη ειναι τιμονι θελει προσοχη!

Oκ το παραειπα και εγω...Ειναι ομως ενα φαινομενο το οποιο εμφανιζεται σε μερικα Colt!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...