Jump to content

Γειά σας....


wankel

Recommended Posts

Γεια σας και απομένα και καλως σας βρήκα... ευχομαι να κάνουμε όμορφες συζητησεις ... παρεπιπτόντως πολύ ωραίο και τακτοποιημένο site τα ευσημα μου στο ΔΣ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο C//C. Φτιάξε σε παρακαλώ και ένα Garage στο αντίστοιχο θέμα του forum (http://www.coltclub.gr/index.php?showforum=52). Υπομονή για διάβασμα να έχεις και θα βρεις αρκετές λύσεις για οικονομία και βελτίωση.

 

Φιλικά,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο C//C. Φτιάξε σε παρακαλώ και ένα Garage στο αντίστοιχο θέμα του forum (http://www.coltclub....hp?showforum=52). Υπομονή για διάβασμα να έχεις και θα βρεις αρκετές λύσεις για οικονομία και βελτίωση.

 

Φιλικά,

Ηλίας

 

δεν μου ανοίγει το Link για κάποιο λόγο... στοιχεία για το profil μου εννοείς?? αν ναι θα τα ανανεώσω πιο αργά μιας και δεν προλαβαινω αυτή την στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

καλως ορισες ζαφειρη στην πιο ομορφη made in japan παρεα!

Link to comment
Share on other sites

KAI TO EΠΙΣΗΜΟ WELCOME MESSAGE :p !!

 

Thanks mevsem

 

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΕΡΓΟΣ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ

Link to comment
Share on other sites

KAI TO EΠΙΣΗΜΟ WELCOME MESSAGE blum.gif !!

 

Thanks mevsem

 

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΕΡΓΟΣ...ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΙΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ

 

Ευχαριστώ για την ενεργοποίηση και καλώς σας βρήκα καλή θέληση να υπάρχει απο ολους και θα κάνουμε όμορφες κουβέντες... αλλωστε απόσο έχω διαβάσει μέχρι τώρα είναι αρκετα ευχάριστο το site... ξέρεις... σε ορισμένα μπαινεις και με το που ανοίγεις το πρώτο topic διαβάζεις λογομαχίες και κάπου σε χαλάει αυτο...

Link to comment
Share on other sites

Eδω βρισιδια δυσκολα θα βρεις..καποιες αντιπαραθεσεις ισως πετυχεις...αλλα κατα 95% γινεται διαλογος με ευγενικο τροπο...περα βεβαια απο στιγμες χαβαλε που πεταμε και τις λαλακίες μας χεχε...

 

Καλο διαβασμα στις τεχνικες ενοτητες....εχεις μπολικα να μελετησεις :)

Link to comment
Share on other sites

Όπως έχω ξαναγράψει, εδώ είμαστε μια παρέα που βοηθάμε ο ένας τον άλλον όπως μπορούμε. Ούτε τους πολύ-ξερους κάνουμε, ούτε από τα μούτρα παίρνουμε κάποιον εφόσον σέβεται τους κανόνες λειτουργίας. Βρισίδια δεν παίζει να δεις μιας και το άγρυπνο μάτι του xvibes είναι εκεί για να επέμβει την κατάλληλη στιγμή. (τύφλα να' χει ο Judge Dredd να πούμε :) )

 

Καλό διάβασμα και για ότι χρειαστείς ρωτάς (εφόσον έχεις ψάξει και δεν έχεις βρει τίποτα ;) ).

 

Φιλικά πάντα,

Ηλίας

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...