Jump to content

Επίσημη Συνάντηση & Κοπή Πίτας COLT//CLUB.GR 2012


Recommended Posts

χαχαχαχα σε ξεχασα εδω αλλα σε ανεφερα ομως στο facebook....ελπιζω να εισαι μελος της ομαδας https://www.facebook.com/groups/72309598063/...αλλιως θα σε κανω Ban χαχαχα :p

 

Kezar κανε με add στο facebook...μετα το σημερινη σου εμφανιση....προαγεσαι απευθιας απο μενα σε senior member...στην επομενη συναντηση θα παιξει φωτο και dyno λογικα ;) θα ενημερωθειτε

 

Φωτογραφιες και βιντεο οπωσδηποτε γιατι τα κανα "σκατα" με την καμερα...εκανε override ολα τα αρχεια κατι εγινε..5 recover στην καρτα και ολα τα αρχεια κατεστραμμενα...πλην ενα με τα 2 LANCER XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

οΟ σε ευχαριστω κυριε προεδρε.. τιμη μου να ειμαι senior member.

(αντε αντε να τραβηξουμε καμμια φωτο αφου δεν μπορουμε με τα ανοιγματα.. :p)(ατιμο mivec.)

στην επομενες συναντησεις οι φωτο δικες μου σε ολη την διαδικασια ...

Link to comment
Share on other sites

Kαι του χρόνου να είμαστε καλά παίδες :) Όλα ωραία σήμερα, με τον Βανζέλ να δίνει ρεσιτάλ με τους λόγους του.

 

Ευχαριστούμε τους χορηγούς και όσους παραβρέθηκαν στην παρέα μας!

Link to comment
Share on other sites

πολλυ καλα ηταν!!!!

μπραβο στα παιδια που το οργανοσαν :thumbsu:

 

οσοι εμειναν και στην βολτα στα γνωστα τα μεροι το διαλησαμε αρκετα μετα την δυση του ηλιου :p

 

 

χαιρομαι να βλεπω τοσα μελοι μαζεμενα να κανουμε χαβαλε :friends:

Link to comment
Share on other sites

σημερα ηταν τουμπαναααα!!!! χαρηκα που ειδα τοσους πολλους μαζεμενους, μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο επαρχια ( χαρηκα πολυ Geo που σε γνωρισα και απο κοντα ) ..Ηill επομενο ραντεβου στο dynoday?? τι λες?

Link to comment
Share on other sites

οντως σημερα ητανε παρα πολυ ωραια και σε αυτο μας βοηθησε και ο καιρος :D thxx god!!!!!!!!!!! xaxaxaxaxaxaxaaaaaaaaaaaa

 

μπραβο και στην ομαδα διαχειρησης στα παιδια που το οργανωσαν τελεια....!!!!!! :goodjob: :goodjob: :goodjob: :good: :good: :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest ayrton_czt

Και του χρόνου παιδιά.ολα ήταν πολυ ωραία σήμερα.μπραβο σε όσους ήρθαν.με τους γνωστούς άγνωστους τα πάμε και κάναμε κ τον κλασικό χαβαλέ μας μετα(όπως κάνουμε πάντα μετα απο κάθε συνάντηση)χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια σε ολους σας, αψογη οργανωση απο τους διαχειριστες και ενα ακομα μπραβο σε οσους συμμετειχαν με την παρουσια τους.

 

Ευχομαι να ειστε γεροι και του χρονου να ειστε τετραπλασιοι. :good:

Link to comment
Share on other sites

επειδη την πηρα εγω απλα δεν θα μπορουσε να ηταν χαλια.....

Link to comment
Share on other sites

Οτι καταφερνουμε και μαζευομαστε ακομα τοσοι πολλοι μετα απο 6+ χρονια υπαρξης του club ειναι κατορθωμα!

 

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΙΛΗΡΗ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΕΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ!!! :D

 

Χαρηκα ιδιαιτερα που γνωρισα απο κοντα τον Ηλια (mesvem), τον Χαρη (HARIS//MCR) και εννοειτε τον Jim@ko! :)

 

Για το μονο που ξενερωσα ειναι οτι σε τοσο μεγαλες συναντησεις δεν γινετε να μιλησεις με ολους, και οτι δεν εμεινα και μετα τον καφε (θα επεφτε λιγο παντοφλα :p)!

 

ααα ναι.....να μην ξεχασω.....το Colt το facelift σε μπλε ειναι απλα ΘΕΙΚΟ!!! Coltouli να το χαιρεσαι φιλε! :)

Link to comment
Share on other sites

Οτι καταφερνουμε και μαζευομαστε ακομα τοσοι πολλοι μετα απο 6+ χρονια υπαρξης του club ειναι κατορθωμα!

 

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΑΣ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΜΠΙΛΗΡΗ ΚΑΙ ΦΩΤΕΙΝΕΛΗ ΓΙΑ ΤΑ ΔΩΡΑ!!! :D

 

Χαρηκα ιδιαιτερα που γνωρισα απο κοντα τον Ηλια (mesvem), τον Χαρη (HARIS//MCR) και εννοειτε τον Jim@ko! :)

 

Για το μονο που ξενερωσα ειναι οτι σε τοσο μεγαλες συναντησεις δεν γινετε να μιλησεις με ολους, και οτι δεν εμεινα και μετα τον καφε (θα επεφτε λιγο παντοφλα :p)!

 

ααα ναι.....να μην ξεχασω.....το Colt το facelift σε μπλε ειναι απλα ΘΕΙΚΟ!!! Coltouli να το χαιρεσαι φιλε! :)

 

ετσι ειναι αυτα ;) next time with more action!! :good:

Link to comment
Share on other sites

ααα ναι.....να μην ξεχασω.....το Colt το facelift σε μπλε ειναι απλα ΘΕΙΚΟ!!! Coltouli να το χαιρεσαι φιλε! :)

Γιωργαρα να 'σαι καλα και ευχαριστω πολυ!!

 

Να πω και εγω με την σειρα μου οτι ηταν αψογα απο ολες τις πλευρες!

Θα συμφωνησω με τον Γιωργο οτι δεν προλαβαινεις να μιλισεις με ολους...

 

Εντυπωσιακοτατο ηχο κανει το Colt του Hill :bow:

Kαι ακομα οτι....ο Αρης κραταει την πρωτη θεση στα 3αρια μεχρι αποδειξεως του εναντιου... B)

Link to comment
Share on other sites

Για το μπλε facelift τα ειχαμε πει στην συναντηση....απλα τα σπαει το χρωμα και το μοντελο

Link to comment
Share on other sites

 

Χαρηκα ιδιαιτερα που γνωρισα απο κοντα τον Ηλια (mesvem), τον Χαρη (HARIS//MCR) και εννοειτε τον Jim@ko! :)

 

 

και εγω χαρηκα που σε γνωρισα και καταφεραμε και τα ειπαμε. να σαι καλα george και ευχομαι και ελπιζω την επομενη να καταφερουμε να ανεβουμε εμεις και να σε δουμε η να ξεκλεψεις χρονο και να κατεβεις εσυ again :D

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που ήρθαν καθώς και στα παιδιά που έτρεξαν για να βγεί αυτο το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσιακοτατο ηχο κανει το Colt του Hill :bow:

 

 

 

:D :D :D

μεχρι να με δεσουν ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Kαι ακομα οτι....ο Αρης κραταει την πρωτη θεση στα 3αρια μεχρι αποδειξεως του εναντιου... B)

Και θα μεινει στην πρωτη θεση!!!χαχα εριστικος!!! το 3αρι μου θα παρει ρεπο (θα ησυχασει) γιατι μπαινω φανταρος

Περασαμε απιστευτα καλα και το καταχαρηκαμε!! Πανεμορφες οι κολταρες και του χρονου να μαστε καλα και να ξαναμαζευτουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Για το μπλε facelift τα ειχαμε πει στην συναντηση....απλα τα σπαει το χρωμα και το μοντελο

Γνωστος λατρης των Facelift ο ΛΑμπρος και τον ευχαριστω παρα πολυ! :hi:

 

 

:D :D :D

μεχρι να με δεσουν ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαχαχαχ

:bow: :bow: :bow:

Ειναι σαν αυτο που λενε την ακουσα στερεοφωνικα ενα πραγμα...

 

Και θα μεινει στην πρωτη θεση!!!χαχα εριστικος!!! το 3αρι μου θα παρει ρεπο (θα ησυχασει) γιατι μπαινω φανταρος

Περασαμε απιστευτα καλα και το καταχαρηκαμε!! Πανεμορφες οι κολταρες και του χρονου να μαστε καλα και να ξαναμαζευτουμε!!!

Ο ρε φιλε θα γινεις ψαρακας και συ? :lol: Αντε με το καλο καλη σου θητεια...και κανονισε κακομοιρη μου, να βρεις κανενα willy's τζιπ εκει στο στρατο και να κανετε κοντρες!! :p

Στην δυναμομετρηση δεν θα εισαι ωρε?

Link to comment
Share on other sites

Και από πλευράς μου συγχαρητήρια για την οργάνωση από την ομάδα διαχείρισης και την συμμετοχή από όλα τα παιδιά.\

:good: :goodjob:

 

Νομίζω είχε περισσότερο κόσμο από πέρυσι αλλά σίγουρα ήταν και ποιο ολοκληρωμένο καθώς ο καιρός μας έκανε το χατίρι και μετά είχε και βόλτα στην γέφυρα…

:D

 

Άντε και του χρόνου!!!

Link to comment
Share on other sites

Η διαχειριση συντονιζει τις προσπαθειες...ειτε ειναι απο μελη της διαχειρισης ειτε απο executive members ειτε απο απλα μελη.

 

Θελω και γω ονομαστικα να ευχαριστησω για αλλη μια φορα τους χορηγους των δωρων Unlimited Exelixis by Φωτεινελης και τον Μπιλίρη.

 

Επισης ενα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στους ( αλφαβητικα )

  1. borbos
  2. HILL
  3. mevsem

 

Οι οποιοι ειτε βοηθησαν στο να αποκτησουμε τις χορηγιες αυτες ειτε και γιατι προωθησαν και βοηθησαν αμεσα την ημερα της συνάντησης.

 

Ελπιζω να μην ξεχναω κανενα :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...