Jump to content

Αγορά colt 1.3 inspire 2012


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ,ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ COLT 1.3 5ΘΥΡΟ ΠΟΥ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Δημήτρη, με λένε Γιώργο μένω Αθήνα. Είμαι στη φάση αγοράς νέου αυτοκινήτου τις επόμενες μέρες γιατί θέλω να προλάβω και την απόσυρση που τελειώνει αύριο αν δεν δώσουν κάποια παράταση. Λόγο των οικονομικών καταστάσεων που περνάμε ψάχνω αυτοκίνητο μέχρι 1300 cc με χαμηλή κατανάλωση και αξιοπιστία . Έχω αποκλείσει το πετρέλαιο γιατί κανω γύρω στις 10.000 με 12.000 χιλ και για να κάνω απόσβεση στα 1300cc θέλω γύρω στα 6-7 χρόνια.Μέσα στα αυτοκίνητα που έχω δει είναι και το colt 1.3 5θ cleartec στην έκδοση inspire που ήλθε στην Ελλάδα στις 12-12-2011. Moυ αρέσει γιατί είναι άνετο εσωτερικά έχει καλές επιδόσεις και χαμηλή τιμή 11.790 -960(απόσυρση)= 10830+325 έξοδα +350 μεταλλικό.Δεν του έχουν κάποια έκπτωση γιατί είναι φρέσκο.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το 5θυρο και χωρους εχει και καλες επιδοσεις για την κατηγορια του...και πολυ χαμηλη καταναλωση σε συνδιασμο και μ το cleartec ακομα καλυτερα...και πολυ φθηνο...το κακο ειναι οτι μαλλον εχει σχετικα ακριβο σηματακι με τα νεα δεδομενα !!

Link to comment
Share on other sites

Με το σύστημα auto stop&go εκπέμπει 119γρ co2 και εχει 107€ τέλη για το 2012. Από τριξίματα πως πάνε τα colt.

Link to comment
Share on other sites

A ναι τοσο κατω οι ρυποι...μπραβοοοοοοοο !! Τριξιματα εχει αρκετουτσικα...στην εκδοση 04-09....βεβαια στο facelift εχουν περιοριστει αρκετα μπορω να πω !!

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου δεν τριζει καθολου! στο προτεινω ανεπιφυλακτα!!! θα κανεις τρελο γουστο με το κουρσακι !!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας ευχαριστω για τις πληροφοριες που μου δινεται, οποιος εχει κατι να αναφερει για το colt ειναι ευπροσδεκτο.Την προηγουμενη εβδομαδα που πηγα σε καποιες εκθεσεις mitsubishi εμαθα οτι σταματαει η εισαγωγη ολων των εκδοσεων του colt εκτος αυτης που αναφερω παραπανω και αλλης μιας 1.3 με αυτοματο κιβωτιο μεχρι την εισαγωγη του νεου colt to φθινοπωρο του 2012.

Mitsubishi-Colt-29546_1302248417981.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ενδιαφερουσα πληροφορια....αυτο για τις 2 εκδοσεις....προφανως για αυτο εγιναν και οι προσφορες τωρα τελευταια ωστε να "διωξουν" οτι stock εχουν-ειχαν !!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλώς όρισες! Με το καλό αν βρεις αυτό που ψάχνεις!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Πριν από δυο ώρες το παράγγειλα. Colt 1.3 inspire-cleartec τελική τιμή σε λευκό χρώμα 11.150 Πινακίδες θα πάρω αρχές του 2012 οπότε εντυπώσεις μόλις το παραλάβω.

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο :goodjob: ! καλη παραλαβη! ποτε με το καλο στο δινουν?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε!Καλοτάξιδο το τουτού και πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα σου εύχομαι!

Πάρα πολύ καλή η επιλογή σου και θα το καταευχαριστηθείς!

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο και καλα χιλιομετρα ειναι σουπερ το αυτοκινητακι ..................! :hi:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Θα το παραλάβω το πρώτο δεκαήμερο του 2012

αντε με το καλο και καλες αναβαθμισεις!!! πολλα καλα και ασφαλη χιλιομετρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...