Jump to content

Να 'μαι κι εγώ !


Stamatios

Recommended Posts

Νέο μέλος λοιπόν,ευτυχής κάτοχος ενός Colt f/l 1.1 μαύρο !

Σταμάτης,ετών 21 κ μένω στον Άλιμο !

Θα τα λέμε πλέον,ίσως κι από κοντα

 

Το περιμέναμε κανα μήνα παραπάνω απ'ότι μας είχαν πεί,αλλά άξιζε τον κόπο ! :yahoo:

Το πήραμε για την μητέρα μου,αλλά με βλέπω να κρεμάω τα κλειδιά του δικού μου,μιας κ καίει κάτι παραπάνω...

Από extra έχει αισθητήρες παρκαρίσματος κ συναγερμό,τίποτα ιδιαίτερο,αλλά χθές στην παράδοση τοποθετήθηκαν τα xenon κ παραγγείλαμε την αεροτομή...

Από βδομάδα σκοπεύουμε να πάμε για φιμέ κ να αλλάξω όλες τις λάμπες με άσπρες led...

Θα το κάνω μια παρουσίαση σύντομα,να βγάλω καμιά φωτό !

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

 

Απο θεμα φωτιστμου εχεις πολυ πραμα να διαβασεις στο forum...εχουν γινει σχεδον τα παντα χαχα !! Καλοριζικο και καλοταξιδο :)

Link to comment
Share on other sites

Eλα τα γρηγορα να μαζευομαστε....καλως ηρθες φιλαρακι σε λιγο με την κριση μονο τα 1.1 θα κυκλοφορουν....

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ορισες!!!! :thumbsu: Respect στα 1.1L !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Σταματη, καλα χιλιομετρα με το νεο αποκτημα! :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά,να'στε καλά !

 

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! smile.gif

Καλή διαμονή! biggrin.gif

 

 

Απο θεμα φωτιστμου εχεις πολυ πραμα να διαβασεις στο forum...εχουν γινει σχεδον τα παντα χαχα !! Καλοριζικο και καλοταξιδο :)

 

 

Κι εγώ στο δικό μου σχεδόν τα πάντα έχω αλλάξει από φωτισμό..Ότι λαμπάκι υπάρχει (εσωτερικός φωτισμός,πλαφονιέρες,κρυφός στα πόδια,όλα όλα!),κάτι αντίστοιχο βλέπω να γίνεται κ στο colt,χαχα

Link to comment
Share on other sites

Stamatios καλώς ήρθες.

Τα ξένον τα έβαλε η αντιπροσωπεία σαν δώρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες! Καλορίζικο και καλοτάξιδο!! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Stamatios καλώς ήρθες.

Τα ξένον τα έβαλε η αντιπροσωπεία σαν δώρο?

 

Μπά αισθητήρες,συναγερμό κ πατάκια έκανε δώρο,τα xenon κόστισαν 130€,αλλά είναι πολύ ωραίο το χρώμα τους!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά να 'στε καλά!

Θα αγγαρέψω ένα φίλο χομπίστα φωτογράφο να μου το βγάλει να σας το παρουσιάσω!

Link to comment
Share on other sites

Καλος ορισες φιλε και καλο διαβασμα στα τοσα topics λοιπον καπου διαβασα οτι ρωτουσες σχετικα με τα φωτα της πλαφονιερας... λοιπον εβαλα κ γω τα ιδια με τον beretta84 δλδ αυτα εδω http://www.ebay.com/...=item4cfa9e61be το αμαξι το κανουν απο νυχτα μερα... αξιζει η αλλαγη τους!! με 5 ευρω πηρα 4 κομματια, α.. και ειναι ευκολα στην εφαρμογη τους...

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ φίλε μου,να είσαι καλά!!!

Μάλλον με ebay θα γίνει η δουλειά,γιατί εδώ μου ζητάνε 10€ για την κάθε λάμπα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...