Jump to content

Καλός σας βρήκα!


Recommended Posts

Πρόσφατα αντάλαξα το Audi μου με ένα Colt 2004...

 

Πραγματικά δεν το μετάνιωσα καθολου και το έχω ήδη ευχαριστηθεί.

Το αμάξι πιθανών να ήταν κάποιου μέλους σας μιας και είχε το αυτοκόλητο του club σας πάνω.

 

post-5668-0-81331200-1321821037_thumb.jpg

 

post-5668-0-62759700-1321821027_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.

 

 

Καλή διαμονή! :D

 

Προσωπικα δεν τον γνωριζω το μελος...!! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ 'ΧΕΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώωω!!!

 

Βρήκα το αμάξι στο Garage! Το είχε ο fotis.

 

 

Eιχε πολλα εξτρα...!! Ελπιζω να ειναι οπως και στο γκαραζ και ακομα καλυτερο :D

 

 

υγ. Mitsaras και mitsosts περα απο ιδιο χρωμα αμαξι...ιδια κυβικα...ιδιο μοντελο...ιδιο ονομα...ιδια ωρα που κανετε post...ΑΠΟΡΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΧΑΧΑ :lolu:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους παιδιά.

 

Φίλε xvibes πραγματικά έχει πολά πάνω το αμάξι, μότο το ηχοσύστημα απότι βλέπω έχει αφερεθεί, αλλά έχω αλάξει κιόλας την πηγή καθώς και κάποιες παραγελίες έχουν ήδη πέσει!... :rolleyes:

 

... Σε 2 μαστόρους το πήγα για service και οι 2 με ζάληζαν να ξηλώσω το bodykit, αλλά αυτό δεν πρόκειτε να συμβεί για κανένα λόγο... Μπορεί να ζηγώνω τα 33 χρόνια αλλά...

Αυτο που έκανα είναι να αλάξω μάστορα! :diablo:

Link to comment
Share on other sites

Στο παλιο colt το body-kit ειναι must ολα τα απλα που βλεπω στον δρομο ειναι ρημαδια..!! Και δεν εχεις και τιποτα extreme ισως λιγο μονο το spoiler μπροστα !! Μια χαρα ειναι το αμαξι :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματικά! Όλοι όσοι το βλέπουν μου λένε πως έχει γήνει δουλειά προσεγμένη στο αμάξι, όπως ακριβώς είπες, δεν έχει κάτι που να το δίχνει αλόκοτο.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες και απο εδω Kawasakia!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsu:

Τουμπανακι το βλεπω ειναι!!!! Ευχομαι να βρεις στον Ιαπωνα σου οσα δεν ειχες στον γερμανο σου! ;)

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club!!!τουμπανο το εργαλειο!!καλοριζικο και καλοταξιδο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες...το ανεμοδαρμενο απο τα χιλιομετρα remove before flight CL-215 που το βρηκες;

Link to comment
Share on other sites

Νάσε καλά φίλε μου!

 

"ανεμοδαρμενο" ε! οχαοαοχα... καλό, δεν το είχα σκευτεί έτσι!

μου το έχει δωρίσει ένας φιλος που είναι μηχανικός σε αυτά. Το όνομα αυτού Σωτήρης, nikname στο πρωην Kawasaki-Bikers: Striftis!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες! Να το χαρείς το colt σου, καλά και ασφαλή χιλιόμετρα!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Eιχε πολλα εξτρα...!! Ελπιζω να ειναι οπως και στο γκαραζ και ακομα καλυτερο biggrin.gif

 

 

υγ. Mitsaras και mitsosts περα απο ιδιο χρωμα αμαξι...ιδια κυβικα...ιδιο μοντελο...ιδιο ονομα...ιδια ωρα που κανετε post...ΑΠΟΡΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΧΑΧΑ :lolu:

 

αφού τα limited πάνε παρέα!αχαχαχ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...