Jump to content

Καλύτερη λύση για εγκατάσταση ηχοσυστήματος mp3?


Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά, εδώ και ενάμιση μήνα είμαι κάτοχος ενος CZ3 του 06, το οποίο ως γνωστόν δέν διαθέτει ηχοσύστημα με mp3 αλλα μόνο το κλασσικο cd player. Θα ήθελα γνώμες απο άτομα που έχουν κάνει μετατροπή στο μαμά ηχοσύστημα (έχω δει στο νετ οτι γίνεται) ή που έχουν εισάγει ένα επιπλέον σύστημα στον κενό χώρο κάτω απο το οριτζιναλ, το οποίο επίσης έχω δει οτι μπορεί να γίνει αλλα θα ήθελα να ξέρω αν αξίζει και αν επηρρεάζει το βασικό συστημα...γνώμες για το πού μπορώ να βρώ κάποιον να μου κάνει μια καλή δουλειά στην Αθήνα??? Eυχαριστώ εκ των προτέρων!...

Link to comment
Share on other sites

Aρχικα...

 

Welcome...!!

 

Καλώς ήρθες στο logava4ev.jpg !!!

 

 

  • Διάβασε σε παρακαλώ τις Οδηγίες Χρήσης & Κανόνες Λειτουργίας.
     
  • Κάνε και μία βόλτα απο το Garage (γκαράζ) του CLUB όπου μπορείς να βρείς πληροφορίες και φωτογραφίες για τα αυτοκίνητα των μελών μας, αλλά και να δημιουργήσεις και το δικό σου προσωπικό Garage όπου θα μπορείς να μοιραστείς στοιχεία και βελτιώσεις του δικού σου αυτοκινήτου!! :)

 

Καλή διαμονή! :D

 

 

Στην συνεχεια να σου πω οτι τωρα που εισαι ενεργο μελος και μπορεις να δεις τις ενοτητες του forum...πηγαινε στα Ηλεκτρονικα (Colt +2004)...και θα βρεις σιγουρα απαντηση :thumbsu:

Yπαρχουν ατομα εδω μεσα που γνωριζουν πολλα....επι των θεματων που ανεφερες..!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!απο κατω απο το μαμα γινεται να τοποθετηθει!εμενα ειναι τοποθετημενο απο κατω ετσι ωστε να παραμεινει το κουμπακι του τριπ κομποιυτερ.παρολα αυτα εγω εχω βαλει ενα κινεζικο με τηλεοραση και 1000 πραγματα αλλα απο εξοδο ηχου ειναι τελειως μαπα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες!Εδώ είναι όλα τα παιδιά για να σε βοηθήσουν σε ότι χρειαστείς! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς σας βρήκα παίδες!! ευχαριστώ για τo welcome και για την κάθε συμβουλή!! Colt rules ...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε!Εγώ θα σου έλεγα να βάλεις μια πηγούλα στην μαμά θέση να έχεις και

σωστή έξοδο για πολύ καλύτερο ήχο!Μελέτησε τα topic.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...